סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זיון-כעס/שנאה- שאלה

כמהת-יער
לפני שנתיים • 3 באפר׳ 2022

זיון-כעס/שנאה- שאלה

כמהת-יער • 3 באפר׳ 2022
בעקבות שיחה עם ידיד:

האם יצא לכם פעם זיון-כעס? כזה שאתם מזדיינים עם מישהו שאתם ממש ממש כועסים עליו, או ממש ממש שונאים?

אף פעם לא הבנתי את הקטע, מודה. אולי זה קטע של גברים רק?

השאלה (או שאלות)- האם יצא לכם? למה יצא לכם? האם אתם גבר/אישה/אחר?
    התגובה האהובה בשרשור
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 3 באפר׳ 2022
קודם כל אני חייבת לשים פה את השיר הזה:
https://youtu.be/6EA-MIYY1bg

ושנית, לא.. לא קרה. אבל נשמע כמו משהו שהייתי רוצה שיקרה. נראה לי שזה לא השנאה כמו מה שהשנאה מוציאה ממך- אלימות. ואז פורקים את האלימות הזאת דרך הסקס. בכללי, סקס ואלימות זה נורא יצרי, חייתי, בסיסי. ראית פעם חתולים מזדיינים? 🤭
Red stormy
Red stormy • 3 באפר׳ 2022
יצא לי לעשות סקס עם אקס, ברגעים שהרגשתי נורא פגועה, כואבת, כועסת, סולדת ומרוחקת..
לפעמים הוא היה מרוחק והיה קל להרגיש שאני לא קרובה מבחינה אינטימית..
ולפעמים הסבל והכאב שהוא היה מסב לי היו מחרמנים אותי, ולפעמים זה היה גורם לי להרגיש מוזר כי הייתי יכולה להיות עם כאב נורא גדול ותחושת בגידה (למשל תעדוף של דייט שני עם מישהי מאשר להיות חבר ובן זוג תומך כשיש בדיקה בבית חולים באמצע הלילה) ואני נשרפת מכאב ועדיין הצד המזוכיסטי שבי גורם לי לי לפעמים להתחרמן מהסבל הנפשי שאני חווה.
היום מנסה להימנע מהמקומות האלו כי זה לא בריא עבורי בשום צורה.
Kitty frank
Kitty frank • 3 באפר׳ 2022
ממש ממש קרה לי פעם אחת.

יש לבחור שלי המון המון סבלנות, אבל גם לו יש נקודת נפץ.
כמה 'יא ונילי' מתריסים בן אדם יכולספוג לפני שהוא מתפוצץ עליך עם אדום בעיניים?
שנה? שנתיים? שלוש?
זה פשוט היה לוהט, אבל רק בגלל כמויות האהבה שיש בנינו, וגם כי בסוף-זה עזר לו להבין מה אני מחפשת בבדסם.
Peaky Blinder
Peaky Blinder • 3 באפר׳ 2022
יצא לי להיות בקשר עם ערביה מוסלמית שמזדהה כפלסטינית הרבה יותר מישראלית. ידענו שלטווח ארוך זה לא יחזיק כי אף אחד מאיתנו לא היה מביא את השני למשפחה, אבל זו כן הייתה אהבה גדולה שבתקופה הקצרה שהיינו ביחד בערה גבוה.
אומנם לא שנאנו או כעסנו אחד על השניה אבל בסקס כן שיחקנו המון על השנאה בין הרקעים שלנו וזה היה סופר מחרמן.
Kote​(שולט)
Kote​(שולט) • 3 באפר׳ 2022
Peaky Blinder כתב/ה:
יצא לי להיות בקשר עם ערביה מוסלמית שמזדהה כפלסטינית הרבה יותר מישראלית. ידענו שלטווח ארוך זה לא יחזיק כי אף אחד מאיתנו לא היה מביא את השני למשפחה, אבל זו כן הייתה אהבה גדולה שבתקופה הקצרה שהיינו ביחד בערה גבוה.
אומנם לא שנאנו או כעסנו אחד על השניה אבל בסקס כן שיחקנו המון על השנאה בין הרקעים שלנו וזה היה סופר מחרמן.

וואו, נשמע הזוי
היד
היד • 3 באפר׳ 2022
סקס מכעס, המון אמוציות. שנינו נהנינו, מאוד.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 3 באפר׳ 2022
עשיתי פעם אחת. חרא רעיון.
איך שהסקס נגמר נשארו שם רק הכעס, הטינה והמשקעים והיה awkward.
שנינו היינו קבועים באותו פאב, אז הייתי רואה אותו עוד חודשים לאחר מכן כמעט כל שבוע, ושנינו היינו מרגישים לא נוח.
שקנאי
שקנאי • 3 באפר׳ 2022
Menta כתב/ה:
עשיתי פעם אחת. חרא רעיון.
איך שהסקס נגמר נשארו שם רק הכעס, הטינה והמשקעים והיה awkward.
שנינו היינו קבועים באותו פאב, אז הייתי רואה אותו עוד חודשים לאחר מכן כמעט כל שבוע, ושנינו היינו מרגישים לא נוח.

למה אם הזדיינת עם מישהו אז אחרי זה מפגש איתו גורם לך להרגיש לא נוח? שמעתי את זה מעוד נשים. אצלי זה הפוך. אלו שהזדיינתי איתן, מרגיש לי איתן הכי בנוח בעולם במפגשים אקראיים.