אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז למה רק לקרוא, אפשר גם להשפיע

MD​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 במאי 2004

אז למה רק לקרוא, אפשר גם להשפיע

MD​(שולט) • 17 במאי 2004
זה נכון שעולם הבדסמ נתפס עדיין בקרב הציבור - והתקשורת כמשקפת אותו - כמאיים, זר ולא ברור; אבל בהחלט ניתן גם לנסות לשנות או לפחות לדחוף לכוון של שינוי בתפיסה; הצעד הראשו נעשה ואכון לאחרונה נכתב יותר בנושא, אבל נדמה לי שפמפום חומרים "אוהדים" ואולי אפילו סיפורים ייזומים שייצאו החוצה ולא משנה כל כך באיזו מדיה יכול להשפיע בטווח הארוך. אני אגב בשלבים ראשונים של בניית תסריט שבתוכו ישולבו אלמנטים בדסמים. אני בטוח שאם גם אחרים שחיים את העולם שלנו ינסו ליצור ולא משנה באיזו פלטפורה ודרך איזה צינור ובלבד שתהה לכך תהודה - השינוי בסופו של דבר יחלחל פנימה לתודעה הקולקטיבית
בודק
לפני 19 שנים • 17 במאי 2004

דרכי הסברה

בודק • 17 במאי 2004
יצירת קטעים אוהדים עשויה להיות כחרב פיפיות.
כי כאשר אדם מגלה עניין באותו חלק אוהד
ובמהלך הבדיקה הוא לפתע מגלה את הקטעים
הלא אהודים הדבר עשוי להשפיע עליו בכיוון
שלילי אף כלפי מה שגילה כלפיו יחס חיובי.

לדעתי הדרך הבריאה היא:
1. להבליט כי שוחרי הבדסמ הם
אנשים רגילים בחי היום ויש בהם אנשי אקדמיה,
ובכל המקצועות הקימים בחברה.
נקודה זו חשובה לטעמי הואיל ותעמולת הנגד מציגה
את שוחרי הבדסמ כבעלי הפרעה. לפיכך הדבר
הראשוני ביותר הוא להצביע על הטעות והעיוות
שיש בהצגת שוחרי הבדסמ כאנשים אחרים.
2. להבליט את האפשרויות הרבות הקימות
בתוך מסגרת הבדסמ. ושהיענות חיובית לעניין
אינה גורת עימה חובה להסכים לממש את כל הצורות
והגוונים.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 28 במאי 2004
MD יקר,

יפה דרשת אולם אני רוצה להסביר לך משהו על דרכה של התקשורת.
התקשורת מביאה על מגש את מה שהציבור מזמין. הציבור אוהב דם, אוהב יזע ומאוד אוהב דמעות... אוהב סיפורים אנושיים מוזרים, אוהב פריק שואו ואצלנו ב BDSM יש הרבה יזע, הרבה דמעות (של אושר וכאב) קצת פריק שואו ולפעמים גם דם...

התקשורת מבנה את המציאות מחדש ועושה הגזמה, העצמה והקצנה של כל פרט ופרט.

דברים שלנו כאן ניראים הגיוניים, מתאימים ומקובלים עוברים דרך הפילטר העיתונאי והופכים למסובכים, מוזרים ובעייתיים.

לאמצעי התקשורת השפעה מאוד מכרעת על דעת הקהל, כך שחשיפה בתקשורת של קהילת ה - BDSM בהכרח תביא לכך שמי שעד היום לא! חשב שאנחנו סוטים מהיום יהיה בטוח שאנחנו כן!!!

וכל זה בשביל מה?
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004
ישנם דברים שהאפלה יפה להם,
מוסיפה ומעוררת אותם...
מעבר לכך, בחור מקסים אחד פעם אמר לי
אין הטיפה חוצבת בסלע מכוח עוצמתה אלא מכוח ההתמדה...
MD​(שולט)
לפני 19 שנים • 31 במאי 2004
MD​(שולט) • 31 במאי 2004
כדי לחדד את הנקודה, לא התכוונתי נניח שהקהילה תפתח פתאום משרד יחסי ציבור ותפיץ את משנתה בקמפיין חוצות, אבל יש לא מעט דרכים כדי להאיר דווקא נקודות שעולות בעולם הזה ודווקא אצלנו רגישות מאוד - סתם לדוגמא, כל נושא ההתעללות, האונס וכו'... דווקא על רקע הסטיגמות שייתכן וקיימות אצל חלק מהציבור ואולי גם מעצבי דעת קהל [ריבה ושות' לצורך העניין.....], ניתן היה להבליט דווקא את הקול האחר ... ובכל אופן, בחרתי לומר את הדברים דווקא כי בעצמי מבוסס בביצה הזו הזו - לא חשוב איפה ומה - אבל מכיר את העניין מבפנים ומבחוץ כבר לא מעט שנים.......
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 8 ביוני 2004
MD יקירי,

אם אתה בברנז'ה אתה צריך לדעת שגיל ריבה כותב ככה לא בגלל שיש לו סטיגמה עלינו. אלא בגלל שהוא כותב ככהicon_smile.gif
MD​(שולט)
לפני 19 שנים • 8 ביוני 2004
MD​(שולט) • 8 ביוני 2004
ואני בכלל מתחיל לגלגל בראש כמה רעיונות לתכנית ריאלטי שתתמקד בעולם הבדסמ........ ; אבל מעבר לכך, נדמה לי שבכל מקרה זה עניין של זמן עד שסטיגמות או תפיסות בכלל משתנות; עסקו בזה אמנם בדיונים אחרים, אבל סתם בתור דוגמא - אפילו פתיחת מקום נוסף או אולי כמה גם מחוץ לת"א.. תערוכת הציורים לא מזמן וכו'.. גם אלו דברים שבסופו של דבר מניעים תהליכים..........