ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציוד חשמול CBT אפליקציה

SubT
לפני שנתיים • 5 באפר׳ 2022

ציוד חשמול CBT אפליקציה

SubT • 5 באפר׳ 2022
היי חברות וחברים
אני יודע שיש כל מני מכשירים מענגים כאלה שאפשר להפעיל מרחוק ע״י אפליקציה . מכירים משהו כזה שאפשר להפעיל באפליקציה מרחוק שהוא שוק CBT ?
heisenberg​(שולט)
לפני שנתיים • 5 באפר׳ 2022
heisenberg​(שולט) • 5 באפר׳ 2022
יש לא מעט מכשירים כאלה השאלה היא מה התקציב שלך?
SubT
לפני שנתיים • 6 באפר׳ 2022
SubT • 6 באפר׳ 2022
לצורך העניין התקציב שלי לא מוגבל . השאלה איפה מוצאים icon_smile.gif
morningdew​(שולט)
morningdew​(שולט) • 6 באפר׳ 2022
גגל electric bdsm remote mobile ובחר את המתאים לך
SubT
SubT • 6 באפר׳ 2022
הייי אני חוזר על מה שכתבתי . אני לא מחפש שוקר עם סתם remote זה קל
אני מחפש שוקר שה remote שלו זה למעשה הטלפון הסלולרי ואפשר להפעיל אותו מרחוק
ס א ב
ס א ב • 6 באפר׳ 2022
נסה אותם:
https://dungeon-lab.com/home.php

לא יכול לחוות דעה, אבל אשמח לשמוע אחת icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 באפר׳ 2022
על פניו זה נשמע רעיון מפתה - לתת למישהו/י להפעיל את את הצעצוע החשמלי מרחוק.

רק שכמי שאוהב ומשתמש בצעצועים חשמליים יש כאן כמה בעיות אפשריות:

במשחק שבו אנחנו מעבירים זרם חשמלי דרך העור הגבולות בין כאב טוב (כזה שמהנה, גם אם מענה. כזה שמכניס לספיים) לבין כאב רע (כזה שבא להזהיר אותנו מנזק בלתי הפיך שעלול להיגרם, כזה שמוציא מספייס) מאד קרובים - הזזה קלה של כפתור העוצמה או שינוי קל בתדר או בצורת הגל והכאב בלתי נסבל.

כדי לסבך את העניינים, החלק הפיזיולוגי - זה שמתחיל מכמות הזיעה והשומן על פני העור, עובר דרך מוליכות העור וממשיך פנימה עד לעצבים שמגיבים לגירוי החשמלי ולמערכת העצבים והמוח - מכיל כמות גדולה מאד של שונות.
שונות מיום ליום, שונות ממקום אחד בגוף למקום אחר, שונות לפי מזג האוויר, מצב הרוח, כמות המים בגוף ועוד ועוד.

מכאן אנחנו מגיעים די בקלות למקום שבו אותה לחיצה על אותו כפתור תוביל לתוצאות שונות משמעותית, כולל אפשרות לנזק לנשלט/ת.

כשאנחנו נמצאים פנים אל פנים מול השותפים למשחק, המצב קל יותר - מתחילים בהדרגה, עולים בעוצמות ותמיד מוכנים להוריד עוצמה או לכבות לגמרי בהתאם לתגובות.

כשמי שמפעילים את הצעצוע נמצאים במרחק, אינם מסוגלים לראות את התגובות ואת שפת הגוף ומוגבלים במהירות התגובה שלהם כדי להחליש או לעצור - כל השותפים למשחק נמצאים במצב שבו הם עלולים לפגוע ולהיפגע.

למרות שישנם צעצועים עם יכולת שליטה מרוחק, לא הייתי ממליץ על סוג כזה של משחק.

---
כאזהרה נוספת - קיימים צעצועים שאינם מיועדים לבני אדם במקור, ויש בהם סיכונים נוספים שמשמעותם סיכון מוגבר למשתמשים בהם:
1. מכשירים המיועדים לכלבים - העור של כלבים עבה יותר ולכן השוק שהמכשיר מעביר בנוי בהתאם.
2. מכשירים שמשתמשים במנגנון של קוטל יתושים חשמלי - המכשיר אמנם מופעל סוללה אך המתח בו יכול להגיע לאלפי וולט עד כמה עשרות אלפי וולט ועלול ליצור כוויות בעור ונזק עמוק יותר לרקמות כמו זין ואשכים.

מומלץ יותר להשתמש במכשירים המיועדים לשימוש אירוטי (המיוצרים ע"י חברות כמו PES, EROSTEK, ZEUS) או מכשירי TENS רפואיים לשמוש ביתי. במכשירים כאלו אמור להיות תכנון מיוחד של המכשיר כדי להגביל את פוטנציאל הנזק.

בנוסף, רצוי להבין את כלל הסיכונים של צעצועי חשמל לפני השימוש וכיצד להימנע מצרות בשימוש בהם.
    התגובה האהובה בשרשור
LatexKing
לפני שנתיים • 16 באפר׳ 2022
LatexKing • 16 באפר׳ 2022
ס א ב כתב/ה:
נסה אותם:
https://dungeon-lab.com/home.php

לא יכול לחוות דעה, אבל אשמח לשמוע אחת icon_smile.gif

כן, זה בדיוק המכשיר המתאים לכל משחקי ה-estim לשליטה מרחוק.
הוא יכול להיות נעים מאוד, אבל גם מספיק חזק בכדי להכאיב כמו שצריך כשרוצים.
בשביל CBT מוצלח אפשר לצמד אותו לכלובון "חשמלי" (כזה שיש בו אלקטרודות מובנות),
וגם לשק לשק האשכים המכיל אלקטרודות גם הוא.
בהתחשב בזה שהוא נוצר במיוחד לשעשועים ארוטיים הפולסים שלו בטוחים לשימוש כזה והאפליקציה,
גם אם לא מושלמת, עושה את העבודה ממש לא רע, וגם מאפשרת שליטה מהצד השני של העולם
ומכילה גם כל מיני פיטצ'רים מוצלחים למשחקי BDSM.

וכמובן שיש את היתרון של המחיר שהופך את זה לממש נגיש לכולם.

אם מישהו מעוניין בעוד פרטים מוזמן לפנות אלי.

LK
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנתיים • 16 באפר׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 16 באפר׳ 2022
יש לי את ה-Coyote של Dungeon Lab.

בצד הפלוס המחיר נוח בהשוואה לצעצועים כמו של ErosTek או זאוס ונחמד להשתמש בטלפון הנייד כדי לשלוט במכשיר (אפשר גם להפעיל ישירות מהמכשיר בלי טלפון). המכשיר מחזיק טעינה בלי שום בעיה לסשן ארוך.

בצד המינוס, הוא עובר מאד בקלות למצב של "יותר מדי כאב רע". מינוס נוסף בעיניי הוא הסוללה הנטענת - בסוללות רגילות המכשיר ממתין לשימוש בתיק בעוד שב-coyote צריך לטעון אותו מראש לפניי השימוש.

בהצלחה ובזהירות!