אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה הפטיש דגדוגים ככ לא מוכר ומוערך בישראל

דגדוגים וזה
לפני שנתיים • 7 באפר׳ 2022

למה הפטיש דגדוגים ככ לא מוכר ומוערך בישראל

דגדוגים וזה • 7 באפר׳ 2022
אני יודע שאין לכם תשובה הגיונית להביא ובגלל זה לא שמתי סימן שאלה
אבל ממש תוהה כי בארצות אחרות יש להרבה אנשים
ובישראל נראה לי רק למאות או עשרות בודדים
morningdew​(שולט)
morningdew​(שולט) • 7 באפר׳ 2022
זה לא עניין של הכרות או הערכה. כמו כל fetish (או פאראפיליה או איך שתרצה לקרוא לזה), גם דגדוגים הם משהו שמעניין רק פלח מסויים באוכלוסיה.
בארצות עם אוכלוסיה גדולה יותר, יש יותר אנשים שמתעניינים בבדס"מ, ובאופן טבעי, פלח אוהבי הדגדוג גדול יותר.
עניין של פרופורציות.

אם תביט על פטלייף, שהוא אגם קצת יותר גדול מהשלולית הישראלית,
דגדוגים לא נכנס אפילו ל-100 הפטישים הפופולריים ביותר
https://fetlife.com/fetishes/most_popular
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
הקטע המצחיק זה שכל כמה זמן עולה פה פוסט כזה. אולי נוכל להקים מועדון 😁

אני אישית לא מבינה איך אפשר לא לאהוב דגדוגים אבל מסתבר שאני במיעוט.
האמת שגם אין לי הרבה מה לומר על זה. דגדוגים זה החיים. זו כל משנתי בנושא.
אז גם לא יוצא לי לדבר על זה עם אנשים.

ואם אני רוצה לדגדג מישהו אז אני מדגדגת את בן זוגי 🤷‍♀️ פעם כשהייתי רווקה כתבתי בכלוב שאני רוצה לעשות למישהו סשן דגדוגים ומי זורם, פנו אלי רק קריפים אז ירדתי מזה.

(הקריפיות לא קשורה לדגדוגים אלא אולי לסוג האנשים שמוכן להיקשר על ידי אשה זרה מהאינטרנט. בכל אופן זה היה לפני מליון שנה).
    התגובה האהובה בשרשור
Snitch
Snitch • 7 באפר׳ 2022
בחודשים האחרונים נפתחו כאן יותר שרשורים על דגדוגים, מאשר אנשים בכלוב שאשכרה נמשכים לזה
ScatNerd
ScatNerd • 7 באפר׳ 2022
זה באופן כללי פטיש יותר נדיר בעולם, לא רק בישראל. פשוט שבישראל הכל הרבה יותר בקטן אז כאן בכלל אתה לא רואה את זה.
אני חושב שאנשים פשוט לא מקשרים את זה לבדס"מ, זה "חמוד" מדי מכדי לקבל אסוציאציה של סאדו מאזו. תנסה להיכנס לאתרי פורנו של בדס"מ ותגיד לי אם בכלל יש קטגוריה כזו, צריך לחפש בנרות כדי למצוא סרטונים (לי לפחות לא יצא לראות).

ובלי קשר, זה לא רק דגדוגים..יש כמה וכמה פטישים שהם יותר נדירים בקרב האנשים. למה? כי רוב האנשים הם נורמטיבים (כולל אלו כאן בכלוב) ולכן כל פטיש שהוא לא נורמטיבי יהיה לו הרבה פחות ביקוש. דגדוגים, עד כמה שהפעולה עצמה נחשבת בנורמה, לא כ"כ מקובל בתור משהו שעושים כדי לענות מישהו כחלק מסשן.
יכול להיות שמה שאנשים כאן אומרים זה נכון, שאולי יותר קל יהיה להכיר מישהי ונילית ולנסות לדגדג אותה. זה גם יותר תואם לאופי של הפטיש הזה.
be water
be water • 7 באפר׳ 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:
אם אתה לא שואל, אז אל תשים ״למה״ בהתחלה. זה מאוד צורם לי.

קוראים לזה שאלה עקיפה, ולא צריך להניח בסופה סימן שאלה.
בכל מקרה, מותר לו לכתוב איך שבא לו, לא צריך לנצל את המעמד כדי להיות מורה ללשון עברית.
erotickle​(אחר)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022

המספרים מבלבלים

erotickle​(אחר) • 8 באוג׳ 2022
לפני כמה שנים רציתי להבין מה הסיכוי למצוא באוכלוסיה הכללית בת זוג שתהיה בעניין של דיגדוגים.

בדקתי באתר ההכרויות okcupid , שהיה מבוסס על שאלות ותשובות אמריקאיות, את התפלגות התשובות של נשים לשאלה "עד כמה את/ה אוהב/ת שמדגדגים אותך בזמן סקס", ומצאתי שבערך 2% מהעונות בחרו בתשובה "דגדג אותי עד בכי, זה ממש מדליק אותי".

זה לא אומר בהכרח שמי שענתה כך היא מישהי ש"יש לה את הפטיש", אבל זה הכי קרוב לכך.

אני מצטער לומר, שכל קשר בין תוצאות המדגם והמציאות נראה מקרי בהחלט. אם אחת מכל חמישים נשים היו זורמות בתשוקה כזו על דיגדוגים - לא היית צריך לשאול את השאלה הזו פה, ולא היית מקבל כל כך מעט תשובות.

יותר סביר זה שהיה לנו אתר עמוס של אנשים עם פטיש לדיגדוגים, שבו כמה משתמשים מזדמנים שהם בקטע של BDSM היו מעלים שאלה של "למה התחום של BDSM כל כך לא מוערך ולא מוכר בארץ". icon_biggrin.gif

איפשהו בדגימה הזו יש הטיה חזקה - שאני לא יודע להצביע איפה היא. למי שיש תובנה - אני תמיד אשמח לשמוע.
אז גם הפוסט שלי הוא עם סימן שאלה אחד גדול.

פרסמתי כל המחקר הקטן הזה שלי באתר הגדול (והיחיד?) שמוקדש ממש לפטיש. זה הקישור:
https://www.ticklingforum.com/entry.php?6571-Some-research-results-How-common-are-women-who-like-being-tickled
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 8 באוג׳ 2022
אני אוהב דגדוגים אבל אני שונא לקרוא לילד בשמו בין אם זה בעברית ובין עם זה באנגלית. tickling, דגדוג, איזה מילים מחרפנות.
לצערי רוב הנשלטות לא אוהבות דגדוגים.