שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה הפטיש דגדוגים ככ לא מוכר ומוערך בישראל

מתוקיי​(אחר)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022

Re: המספרים מבלבלים

מתוקיי​(אחר) • 8 באוג׳ 2022
erotickle כתב/ה:
לפני כמה שנים רציתי להבין מה הסיכוי למצוא באוכלוסיה הכללית בת זוג שתהיה בעניין של דיגדוגים.

בדקתי באתר ההכרויות okcupid , שהיה מבוסס על שאלות ותשובות אמריקאיות, את התפלגות התשובות של נשים לשאלה "עד כמה את/ה אוהב/ת שמדגדגים אותך בזמן סקס", ומצאתי שבערך 2% מהעונות בחרו בתשובה "דגדג אותי עד בכי, זה ממש מדליק אותי".

זה לא אומר בהכרח שמי שענתה כך היא מישהי ש"יש לה את הפטיש", אבל זה הכי קרוב לכך.

אני מצטער לומר, שכל קשר בין תוצאות המדגם והמציאות נראה מקרי בהחלט. אם אחת מכל חמישים נשים היו זורמות בתשוקה כזו על דיגדוגים - לא היית צריך לשאול את השאלה הזו פה, ולא היית מקבל כל כך מעט תשובות.

יותר סביר זה שהיה לנו אתר עמוס של אנשים עם פטיש לדיגדוגים, שבו כמה משתמשים מזדמנים שהם בקטע של BDSM היו מעלים שאלה של "למה התחום של BDSM כל כך לא מוערך ולא מוכר בארץ". icon_biggrin.gif

איפשהו בדגימה הזו יש הטיה חזקה - שאני לא יודע להצביע איפה היא. למי שיש תובנה - אני תמיד אשמח לשמוע.
אז גם הפוסט שלי הוא עם סימן שאלה אחד גדול.

פרסמתי כל המחקר הקטן הזה שלי באתר הגדול (והיחיד?) שמוקדש ממש לפטיש. זה הקישור:
https://www.ticklingforum.com/entry.php?6571-Some-research-results-How-common-are-women-who-like-being-tickled

אני חושב שעיקר ההטיה היא מה שציינת שם Nonresponse bias. וההטייה גדולה עוד יותר כי זה נוגע להכרויות (ולא סתם סקר). וזה שאני לא נמשך לאקט ספציפי לא מאוד רלוונטי (אז אוכל פשוט להתעלם במקום לענות) וההפך מאוד רלוונטי (עד שאולי אפילו אחפש את השאלה הזו לדוג')