סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פודקסט בויינט על שולטת פיננסית מהקהילה

קול באפלה
לפני שנתיים • 16 באפר׳ 2022
קול באפלה • 16 באפר׳ 2022
אהבתי לקרוא פה את התגובות לכתבה הזו.

לפני כמה ימים קראתי את הכתבה
אפילו נכנסתי לאתר שלה שקישור אליו התפרסם בכתבה.
הדרך הדוחה שבה היא מתארת את השירותים שלה.
היחס המזלזל שלה כלפי ה"לקוחות" שלה,
שלרוב מלמד על ההפך משליטה.
כל הכתבה, לרבות הפרסומים באתר שלה,
מהווים סוג של פרסומת לשירותי זנות וליווי, במסווה של בי.די.אס.אם.

מאד מבאס שכתבות כאלה מתפרסמות,
זה מקבע בציבור את כל הסטראוטיפים שיש על הקהילה
בעוד כמעט כל מה שאני קורא פה בשבועות האחרונים
מצד שולטים, נשלטים וכל היתר,
ככל שדברים נוגעים ליחס בין בני אדם, זה ההפך הגמור.
ScatNerd
לפני שנתיים • 17 באפר׳ 2022
ScatNerd • 17 באפר׳ 2022
היא לא עוברת על החוק בשום צורה. יש גברים מסכנים שמוכנים לשלם עבור יחס והיא מנצלת את זה.
ככה זה עובד בכל מקום לא רק בעסקי הבדס"מ. בכל מקום שיש חולשה או צורך מסויים יש מישהו שינצל את זה למטרות רווח.
שכל אחד יעשה מה שטוב לו. לא מתפקידנו לשפוט אף אחד.
סנטוריון
סנטוריון • 17 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
היא לא עוברת על החוק בשום צורה. יש גברים מסכנים שמוכנים לשלם עבור יחס והיא מנצלת את זה.
ככה זה עובד בכל מקום לא רק בעסקי הבדס"מ. בכל מקום שיש חולשה או צורך מסויים יש מישהו שינצל את זה למטרות רווח.

למה לא?
ScatNerd
ScatNerd • 17 באפר׳ 2022
סנטוריון כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

למה לא?

כי כולנו חארות באותה מידה, כולם שווים ואף אחד לא יותר טוב מהשני (גם אם לפעמים נדמה שכן).
מה התרגשתם ממנה, כולה עוד שולטת בתשלום. יש עוד כמותה.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 17 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:

אני חושב שהם צריכים פסיכותרפיה כי זה הרסני, ומה שהיא עושה צריך להיות פלילי.

לא יקרה מן הסתם.
מודי בלוז
מודי בלוז • 17 באפר׳ 2022
אני מניח שאם אני יכול לספר לעצמי שאני ילדה קטנה עם קוקיות אז הוא יכול לספר לעצמו שהוא לא בעצם השוגר דדי שלה אלא העבד הכנוע שנותן לה כסף מתוך הכנעה..

הצחקתי את עצמי. כנראה הם מרוויחים די הרבה עד שכסף בשבילם זה לא דבר בעל ערך אלא עוד כלי משחק.
סנטוריון
סנטוריון • 17 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

למה לא?

כי כולנו חארות באותה מידה, כולם שווים ואף אחד לא יותר טוב מהשני (גם אם לפעמים נדמה שכן).

אם אתה חושב שאתה חרא באותה המידה כמוה, שיבושם לך. אל תנדב אחרים לאותו המעמד.
ScatNerd
ScatNerd • 17 באפר׳ 2022
סנטוריון כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

למה לא?

אם אתה חושב שאתה חרא באותה המידה כמוה, שיבושם לך. אל תנדב אחרים לאותו המעמד.

סליחה, פעם הבאה אני אתייעץ איתך לפני שאני כותב משהו 😂🤣 אבל צחוקים בצד.. עצם העובדה שאתה חושב שאתה יותר טוב ממישהו אחר כבר הופך אותך לחרא לא קטן.
כולנו קורצנו מאותו מיץ זבל אנושי, לכולנו יש גוף שהולך לאט לאט ונרקב מלא בחרא מבפנים.
המלצה שלי, תפסיקו לבזבז את הזמן על להשמיץ אנשים אחרים כי אין בזה שום תועלת (אפשר לדסקס על פינדום מבלי להשמיץ אף אחד באופן אישי).
יאללה, בזבזתי יותר מדי זמן על השרשור הזה. see ya
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 17 באפר׳ 2022
אני לא שוללת ולא שופטת אותה, היא אומרת הכל מראש. מי שלא מתאים לו יכול להתקדם . זה בסך הכל אינטרסים רק שאצלה הכל מונח על השולחן כבר מהקשר הראשון .
סנטוריון
סנטוריון • 17 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:

סליחה, פעם הבאה אני אתייעץ איתך לפני שאני כותב משהו 😂🤣 אבל צחוקים בצד.. עצם העובדה שאתה חושב שאתה יותר טוב ממישהו אחר כבר הופך אותך לחרא לא קטן.
כולנו קורצנו מאותו מיץ זבל אנושי, לכולנו יש גוף שהולך לאט לאט ונרקב מלא בחרא מבפנים.
המלצה שלי, תפסיקו לבזבז את הזמן על להשמיץ אנשים אחרים כי אין בזה שום תועלת (אפשר לדסקס על פינדום מבלי להשמיץ אף אחד באופן אישי).

מה זה משנה אם אני מבזבז את הזמן שלך או לא? כולנו חארות באותה המידה.