אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פודקסט בויינט על שולטת פיננסית מהקהילה

שקנאי
לפני שנתיים • 18 באפר׳ 2022
שקנאי • 18 באפר׳ 2022
טלי35 כתב/ה:
קצת עצוב לי העלהום והדה - לגיטימציה לפרקטיקה BDSMית.
כל המקהלה שוללת, מכסחת. זה? הו לא. לא זה!

כמו כל דבר גם פה צריך לוודא שהכל נעשה באופן שפוי ובטוח. וודאי בהסכמה.
אבל תנו לאנשים לעשות את ה BDSM שלהם כמו שהם אוהבים.
השלילה הזו זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים כאן. גם ככה יסורי המצפון ורגשות האשמה מאיימים לזנק

נראה לי לפחות להשאיר פתח לזה שנכון שזו פרקטיקה לא פשוטה ומורכבת אבל היא לגיטימית כמו כל פרקטיקה בדסמית אחרת.
ו שכל אחד (ואחת) יעשה מה שטוב לו כל עוד הוא מודע, לא פוגע בעצמו ולא באחרים.

חג חרות שמח icon_smile.gif
לכולנו.

תודה לך. מישהו היה צריך לכתוב את התגובה הזו.
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
לפני שנתיים • 18 באפר׳ 2022

את מדברת מתוך פוזיציה

Mary Jane כתב/ה:
התינוק הזה כתב/ה:
נבצר ממני להבין איך זה שהוא זה שנותן לה כסף, מתורגם לזה שהוא "מתחתיה" כביכול. כאילו שניהם מדחיקים בכוח את הזנות פה בכל הסיפור..

הניסיון להלביש סימטריה מוכרת מעולמות ה״זנות״, הפטריארכיה והגינוי הנילווה לאישה לא בהכרח עובדים פה, למרות הרצון הטוב והכפייתי במידה של המגיבים.

שכן, הוא אמנם משלם, אך זה עדיין תלוי מה הוא מקבל עבור התשלום. אם הוא מקבל את הזכות לנקות את התנור והגז לפסח עם מסיר שומנים וכל מה שצריך, זה נראה לי די משפיל. וזה כן ממקם את הגבר במעמד נחות. עבור מי שמתעניין בעולמות התוכן הללו (:

בכל אופן, לא האזנתי לקטע המצורף. פחות מעניין (:

נה, זה בדיוק אותו דבר. החליפו ריגוש מיני/בדס''מי (שזה פרוקסי למיני אצל אנשים מסוימים, ומיני אצל אחרים) תמורת מזומני.
אין לי שום בעיה עם זנות, שמי שירצה ישלם, אבל לטעון שמדובר פה במשהו אחר זה קשקוש.
Arminius​(נשלט)
לפני שנתיים • 19 באפר׳ 2022
Arminius​(נשלט) • 19 באפר׳ 2022
שמעתי את הראיון. אני דיי ניטרלי כלפי הנושא אז זה לא עורר בי ממש משהו.

היא ציינה שהעובדה שלדבר איתה עולה כסף באה למנוע מאונני מקלדת ולשמור על הביטחון שלה כאישה שנפגשת לסשנים בתשלום עם אנשים זרים (מאחר התשלומים תמיד בהעברות ולא במזומן, היא מקבלת ככה את פרטי הלקוח). וזה עובד לה, אז זה לא שאני ממש יכול לבוא בטענות לגבי זה.

כן אומר שזה מאוד בעייתי בעיני שהיא מתארת בדסמ כ״פריקת אגרסיות״ על הצד הנשלט ודיי מתיימרת להציג את עצמה כ״מטפלת״ או ״יועצת״ כשזה בבירור לא יכול להיות מוגדר כטיפול פסיכולוגי ואם היא כן מנסה להגדיר את זה ככה אז היא עוברת בצורה מובהקת על כמה כללי אתיקה (מעבר לזה שכמו שאמרו פה, זו פשוט זילות במקצוע ובתחום הבדסמ).
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 באפר׳ 2022
שקנאי כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:

השלילה הזו זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים כאן. גם ככה יסורי המצפון ורגשות האשמה מאיימים לזנק

נראה לי לפחות להשאיר פתח לזה שנכון שזו פרקטיקה לא פשוטה ומורכבת אבל היא לגיטימית כמו כל פרקטיקה בדסמית אחרת.

לכולנו.

זו פרקטיקה בדס"מית? מה גורם לכם להחליט כך?
יש הבדל בין לדבר על החופש להתקשר בהסכמים מוזרים, כל עוד אין עושק או כפיה, ולא מדובר בהסכם לא חוקי, ובין לקרוא לזה פרקטיקה בדס"מית. למלא ביקוש, בתשלום, שנוגע לבדס"ם, לא הופך את זה לפרקטיקה בדס"מית, כמו שמלכה בתשלום היא לא פרקטיקה בדס"מית. זה שירות שניתן לגברים בדס"מיים, כל עוד העניין העיקרי של מספקת השירות הוא הכסף, ולא העונג הבדס"מי שלה.
aii nawa shibari​(מתחלף)
aii nawa shibari​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2022
מכיר אותה, אישית, נווראית היא נצלנית , מחזיקה מעצמה היא מאוד מלאה בעצמה ובסופו של יום היא כזאת קטנה בפועל
שקנאי
שקנאי • 19 באפר׳ 2022
בכוח המוח כתב/ה:
שקנאי כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:

לכולנו.

יש הבדל בין לדבר על החופש להתקשר בהסכמים מוזרים, כל עוד אין עושק או כפיה, ולא מדובר בהסכם לא חוקי, ובין לקרוא לזה פרקטיקה בדס"מית. למלא ביקוש, בתשלום, שנוגע לבדס"ם, לא הופך את זה לפרקטיקה בדס"מית, כמו שמלכה בתשלום היא לא פרקטיקה בדס"מית. זה שירות שניתן לגברים בדס"מיים, כל עוד העניין העיקרי של מספקת השירות הוא הכסף, ולא העונג הבדס"מי שלה.

לפני השאלה אם זו פרקטיקה בדסמית אם לאו, הפריעה לי תמימות הדעים. הסכמה מקיר לקיר מסבה לי, בדרך כלל אי נוחות רבה, לפעמים אף תחושות קשות יותר. עד לתגובה של טלי כולם העבירו ביקורת נחרצת, חוץ מתגובה אחת שהיתה יותר מאופקת. לטלי היה האומץ (אם צריך אומץ לזה), או היושר האינטלקטואלי להביע דעה אחרת. וקודם כל על זה הבעתי את הערכתי.

לגופו של עניין, אני מציע להיזהר מאוד בניסיון לברר מניעיו של אדם, לבחון כליות ולב. בין שהוא מצהיר עליהם ובין שצריך ללמוד עליהם מאמירותיו או התנהגותו. לא שאף פעם אין מקום לברר את השאלה מה מביא אדם להשתתף בפעילות מסויימת או להיות צד לקשר מסויים, אבל בדרך כלל אין לזה מקום. מה גם, שזו שאלה מאוד מאוד מורכבת, ספק אם כל אחד מאיתנו יכול לפרט את מניעיו לכל פעולה שהוא עושה, בבדסמ, או בכל תחום אחר. מניסיוני, כשאנשים מנסים לנתח מניעים של הזולת, לרוב הם או טועים לחלוטין או שהם רחוקים מהאמת כברת דרך.

ולמקרה הפרטי, האזנתי לחלק גדול מהראיון, לא לכולו. ברור ממנו שמדובר באשה שבנטייתה הבסיסית היא שולטת. זה מה שהיא. הגברים המעוניינים באינטראקציה הזו, מפיקים את ההנאה שלהם דווקא מהאדישות שלה, מהניכור שהיא מפגינה כלפיהם. מכך שכספם, ולא הם עצמם מעניינים אותה. מי שמכם לפסול קשר כזה? או לא לפסול, אבל להדירו מקהל הבדסמ הקדוש?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 באפר׳ 2022
שקנאי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
שקנאי כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:

לכולנו.

לפני השאלה אם זו פרקטיקה בדסמית אם לאו, הפריעה לי תמימות הדעים. הסכמה מקיר לקיר מסבה לי, בדרך כלל אי נוחות רבה, לפעמים אף תחושות קשות יותר. עד לתגובה של טלי כולם העבירו ביקורת נחרצת, חוץ מתגובה אחת שהיתה יותר מאופקת. לטלי היה האומץ (אם צריך אומץ לזה), או היושר האינטלקטואלי להביע דעה אחרת. וקודם כל על זה הבעתי את הערכתי.

לגופו של עניין, אני מציע להיזהר מאוד בניסיון לברר מניעיו של אדם, לבחון כליות ולב. בין שהוא מצהיר עליהם ובין שצריך ללמוד עליהם מאמירותיו או התנהגותו. לא שאף פעם אין מקום לברר את השאלה מה מביא אדם להשתתף בפעילות מסויימת או להיות צד לקשר מסויים, אבל בדרך כלל אין לזה מקום. מה גם, שזו שאלה מאוד מאוד מורכבת, ספק אם כל אחד מאיתנו יכול לפרט את מניעיו לכל פעולה שהוא עושה, בבדסמ, או בכל תחום אחר. מניסיוני, כשאנשים מנסים לנתח מניעים של הזולת, לרוב הם או טועים לחלוטין או שהם רחוקים מהאמת כברת דרך.

ולמקרה הפרטי, האזנתי לחלק גדול מהראיון, לא לכולו. ברור ממנו שמדובר באשה שבנטייתה הבסיסית היא שולטת. זה מה שהיא. הגברים המעוניינים באינטראקציה הזו, מפיקים את ההנאה שלהם דווקא מהאדישות שלה, מהניכור שהיא מפגינה כלפיהם. מכך שכספם, ולא הם עצמם מעניינים אותה. מי שמכם לפסול קשר כזה? או לא לפסול, אבל להדירו מקהל הבדסמ הקדוש?

מעניין. ממה גזרת שהנטיה שלה היא "שולטת", ומה זה בעצם אומר?
אביב נעורים
אביב נעורים • 19 באפר׳ 2022
עוד אחת שנפלה ממשאית😂
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 19 באפר׳ 2022
גם הגברים שהולכים אליה אשמים. יש להם בחירה חופשית.
בכללי, גם הקטע של שליטה פיננסית מהסוג הזה היא חולנית ומטורפת.
לדעתי מי שמסכימים לזה יש להם הפרעת אישיות / בעיה נפשית כלשהי. הסיבה היחידה שרוב הבדסמ"ים לא בעלי בעיות נפשיות זה בגלל שבעיה נפשית נכנסת להגדרה של בעיה נפשית רק ברגע שזה מתחיל לפגוע בחיים שלך בצורה משמעותית, והם פוגעים בצורה משמעותית בחיים שלהם.

בכ"מ, שתמות. זונה.
אגב, אני מכיר אותה אישית. חרא של בן אדם.
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 19 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
היא לא עוברת על החוק בשום צורה. יש גברים מסכנים שמוכנים לשלם עבור יחס והיא מנצלת את זה.
ככה זה עובד בכל מקום לא רק בעסקי הבדס"מ. בכל מקום שיש חולשה או צורך מסויים יש מישהו שינצל את זה למטרות רווח.
שכל אחד יעשה מה שטוב לו. לא מתפקידנו לשפוט אף אחד.

למה לא?

כי כולנו חארות באותה מידה, כולם שווים ואף אחד לא יותר טוב מהשני (גם אם לפעמים נדמה שכן).
מה התרגשתם ממנה, כולה עוד שולטת בתשלום. יש עוד כמותה.

"אם אתה חרא אז זה לא תפקידך לשפוט"
מה הקשר בין מחט לתחת? נשגב מבינתי.
אתה יכול להיות רוצח ולבקר רצח. למעשה, עדיף רוצח שמגנה מקרי רצח אחרים מאשר רוצח שאדיש למקרי רצח אחרים.
וכך או כך, מעטים האנשים שמגיעים לרמה שלה, עם כמה שאני לא מסמפת בני אדם. דביל מי שחושב אחרת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 19, 2022 6:24 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים