סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פודקסט בויינט על שולטת פיננסית מהקהילה

Zerubbabel​(שולט)
לפני שנתיים • 20 באפר׳ 2022
Zerubbabel​(שולט) • 20 באפר׳ 2022
רק אני התלהבתי מאיך הכתב קטן בציטוט בתוך ציטוט בתוך… ?
Zord​(מתחלף)
לפני שנתיים • 20 באפר׳ 2022
Zord​(מתחלף) • 20 באפר׳ 2022
מתהפך כתב/ה:
היא מצאה את עצמה במצב בלתי אפשרי.

מצד אחד ,אתרי סקס מסרבים לפרסם אותה בעקבות החוק שאוסר זאת.
מצד שני, כאשר בכל זאת יש פרסום המון נשלטים מתקשרים ,והיא מוצאת את עצמה בטלפון מבוקר עד ערב.
מצד שלישי, היא מגלה שהנשלטים לא באים.

ואז ,פתאום, הבזיק במוחה רעיון.
רעיון פשוט אבל גאוני.
יותר גאוני מאז הרעיון למכור תחתונים משומשים עם שליח..

קוראים לזה "פינדום" .
שולטת פיננסית.

השולטת הכלכלית לא מעניקה שירותי מין ,לכן אין בעיה לפרסם אותה בכל אתר.
היא לא צריכה לענות לטלפונים או להעסיק פקידה ולשלם לה. הנשלט משלם עבור השיחה.
אם הנשלט לא יגיע אז אין בעיה.
מפני שכבר שילם על הסשן שלא היה.
ואם יבוא ישלם עוד.עבור הסשן שלא יהיה.

פונזי המציא את זה ממזמן.
ScatNerd
לפני שנתיים • 21 באפר׳ 2022

Re: בבקשה

ScatNerd • 21 באפר׳ 2022
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
Snitch כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
שליטה פיננסית היא שליטה בכסף של הנשלט.
לאו דווקא לקיחת הכסף שלו.

כשמישהי מאוד אוהבת כסף, היא תעשה הכל בשביל הסכום המתאים. וזה מה שמצטייר במקרה הזה.

תוהה בקול רם אם בשביל 150 אלף ש"ח, אותה שולטת לא תעמוד על ארבע ותנקה את התנור של חמותי באופן יסודי עם מברשת שיניים וסנט מוריץ.
לא שזו הצעה מכל סוג שהוא, אני לא מחפש ולא מציע פה שום דבר לאף אחת/ד ☺️

אל תקרא לה שולטת. זה עלבון לתפקיד השולטות

אם "שולטת" היא אחת שמקבלת את מושכות השליטה מהצד השני, אז היא לחלוטין עונה להגדרה. ראויה או לא זה כבר סובייקטיבי

מי שמקבלת כסף על שרותים איננה שולטת.

אין קשר בין קבלת תשלום לבין הגדרה של שולטת, אלו שני דברים שלא קשורים אחד לשני. תהיי בטוחה שהיא יכולה להיות בתפקיד השולטת גם ללא קבלת כסף (ואני די בטוח שהיא עושה את זה בחיים הפרטיים שלה עם מי שהיא בוחרת). מה שבטוח שהיא הרבה יותר סאדיסטית מרוב השולטות כאן בכלוב.
ובאופן כללי שולטות בתשלום הן סאדיסטיות מטבען ובגלל הסיבה הזו הן החליטו לקחת את זה צעד קדימה והפכו את זה גם לאמצעי פרנסה.
גם (ובעיקר) שולטת בתשלום צריכה כישרון טבעי לשליטה אחרת היא תישאר ללא לקוחות.

לשולטת יש נשלטים - לא לקוחות. אל תבזה את המושג שולטת.
את שוב עושה ערבובייה בין מושגים.
כשמדובר בתשלום אז זה לקוח לכל דבר ועניין, לקוח שהוא גם נשלט בגדר התפקיד שלו.

אתה זה שעושה בלגן בין המושגים. בוא תפסיק לנסות לשכנע אותי כי לא תוכל להזיז אותי מדעתי גם עם אלף מילים והסברים מאוד לא משכנעים

אף אחד לא מנסה לשכנע אותך בכלום ותהיי בטוחה שהדעות והמחשבות שלך מעניינות אותי כקליפת השום.
סה"כ הגבתי למה שכתבת כי זה פשוט דרש את זה.

אפשר להגיב גם באופן קצת יותר מכובד.
להיות לקוח ולהיות נשלט זה לא הולך ביחד.
כי הלקוח תמיד צודק.
כי בעל המאה הוא בעל הדעה.

כי שולטת בתשלום רוצה לרצות את הלקוח שלה.
שימליץ לחבריו גם.
זה משחק תפקידים, במקרה הטוב.

1. זה תמיד משחק תפקידים, גם במציאות זה הכל משחק. נשלטים אמיתיים היו בתקופות קדומות כאשר היו עבדים, זה כבר מזמן לא קיים.

2. אתה יכול לשלם ועדיין להיות נשלט. שולטות מסויימות גם לאחר ששילמת להן במידה ולא מילאת את תפקידך כנשלט באופן שהן מצפות לו הן יעיפו אותך ולא תראה שקל בחזרה. לכן, ברגע ששניכם נכנסים לתפקיד אתה נשלט לכל דבר והיא שולטת.

3. מכבד כאן את כולם בצורה שווה וכל אחד כאן היה מקבל ממני את אותה התגובה. לא אמרתי שום דבר שהוא לא מכבד, רק אומר את האמת בפנים.

הוא לא יראה שקל חזרה והיא לא תראה שוב את השקלים שלו.
כשהיא תמשיך בדרך הזו, עוד ועוד שקלים יאבדו את הדרך שלהם אליה. אמנם נשלטים לא מתים, הם רק מתחלפים - ועדיין העולם הזה קטן.

לכתוב לבלוסום שדעתה ומחשבותיה מעניינים כקליפת השום זה שווה ערך ל לבטל אותה, וזה לא מכובד, לא תורם לדיון ולא רלוונטי לדיון.

משחק תפקידים או לא, well, כשיש חשק, תשוקה ומשיכה - זה "משחק תפקודים" אחר מאשר כשאדם עושה משהו שלא בא לו, עם מישהו שאין לו משיכה או תשוקה כלפיו, והמניע הוא בצע כסף.

גם אם זו פגישה ראשונה שאחריה השולטת תבחר שלא להמשיך לפגוש את אותו נשלט, אבל המפגש הראשון היה ממניע כלכלי - זה לא שונה.

אתה נורמטיבי ולכן אתה בחיים לא תבין ראש של מישהו שהוא לא. לכן גם אף אחד לא בא לנסות לשכנע אתכם, זה כבר אבוד מראש.
אין לך מושג עד איזו רמה נמוכה מזוכיסט נפשי יכול להגיע כי אתה פשוט לא במקום הזה.
ואין טעם לנסות לחנך אותי במה להגיד כי גם זה לא תורם לדיון. אמרתי לה את האמת בפנים, לא אמרתי משהו שאמור לפגוע. היא ילדה גדולה ואין צורך בסנגור שייצג אותה icon_smile.gif
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 21 באפר׳ 2022
שליטה כלכלית,
או בכלל שליטה לרזולוציות הכי אינטימיות ואישיות (אוכל, לבוש, ניהול זמן, מחזור, יו ניימ איט) ,
זה דבר שבאופן אישי אני אוהבת ובעצם גם צריכה מאוד.
אני חושבת שיש הבדל מאוד משמעותי בין בחינה של זה במערכת יחסים לבין מה שמוצג בפודקאסט...
מצד שני, מישהו שמעביר למישהי כסף… לא שונה בעיניי מדברים אחרים שאנשים עושים כי זה עונה להם על צורך ולאו דווקא במסגרת מערכת יחסים.
שניהם מסכימים ונהנים מזה? שיהיה במזל. אולי היא תיהיה האושו הבאה!
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 21 באפר׳ 2022
נוסיף עוד קיסם למדורה.

מי ששמע את הראיון, אז הנה השיר המדובר שהיא הקליטה:

כלבה (אני רוצה את כל הכסף שלך)

https://youtu.be/IJWtXDDB4kg
מלישס
לפני שנתיים • 22 באפר׳ 2022
מלישס • 22 באפר׳ 2022
slave for ever כתב/ה:
נוסיף עוד קיסם למדורה.

לקרוא לזה שיר זו מחמאה...
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 22 באפר׳ 2022
slave for ever כתב/ה:
נוסיף עוד קיסם למדורה.

פאק. יוטיוב לא מצנזרים פורונו?
אראגורן​(נשלט)
אראגורן​(נשלט) • 22 באפר׳ 2022
slave for ever כתב/ה:
נוסיף עוד קיסם למדורה.

!The horror! The horror
האנשה עצמית

Re: בבקשה

האנשה עצמית • 22 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
Snitch כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
שליטה פיננסית היא שליטה בכסף של הנשלט.
לאו דווקא לקיחת הכסף שלו.

כשמישהי מאוד אוהבת כסף, היא תעשה הכל בשביל הסכום המתאים. וזה מה שמצטייר במקרה הזה.

תוהה בקול רם אם בשביל 150 אלף ש"ח, אותה שולטת לא תעמוד על ארבע ותנקה את התנור של חמותי באופן יסודי עם מברשת שיניים וסנט מוריץ.
לא שזו הצעה מכל סוג שהוא, אני לא מחפש ולא מציע פה שום דבר לאף אחת/ד ☺️

אל תקרא לה שולטת. זה עלבון לתפקיד השולטות

אם "שולטת" היא אחת שמקבלת את מושכות השליטה מהצד השני, אז היא לחלוטין עונה להגדרה. ראויה או לא זה כבר סובייקטיבי

מי שמקבלת כסף על שרותים איננה שולטת.

אין קשר בין קבלת תשלום לבין הגדרה של שולטת, אלו שני דברים שלא קשורים אחד לשני. תהיי בטוחה שהיא יכולה להיות בתפקיד השולטת גם ללא קבלת כסף (ואני די בטוח שהיא עושה את זה בחיים הפרטיים שלה עם מי שהיא בוחרת). מה שבטוח שהיא הרבה יותר סאדיסטית מרוב השולטות כאן בכלוב.
ובאופן כללי שולטות בתשלום הן סאדיסטיות מטבען ובגלל הסיבה הזו הן החליטו לקחת את זה צעד קדימה והפכו את זה גם לאמצעי פרנסה.
גם (ובעיקר) שולטת בתשלום צריכה כישרון טבעי לשליטה אחרת היא תישאר ללא לקוחות.

לשולטת יש נשלטים - לא לקוחות. אל תבזה את המושג שולטת.
את שוב עושה ערבובייה בין מושגים.
כשמדובר בתשלום אז זה לקוח לכל דבר ועניין, לקוח שהוא גם נשלט בגדר התפקיד שלו.

אתה זה שעושה בלגן בין המושגים. בוא תפסיק לנסות לשכנע אותי כי לא תוכל להזיז אותי מדעתי גם עם אלף מילים והסברים מאוד לא משכנעים

אף אחד לא מנסה לשכנע אותך בכלום ותהיי בטוחה שהדעות והמחשבות שלך מעניינות אותי כקליפת השום.
סה"כ הגבתי למה שכתבת כי זה פשוט דרש את זה.

אפשר להגיב גם באופן קצת יותר מכובד.
להיות לקוח ולהיות נשלט זה לא הולך ביחד.
כי הלקוח תמיד צודק.
כי בעל המאה הוא בעל הדעה.

כי שולטת בתשלום רוצה לרצות את הלקוח שלה.
שימליץ לחבריו גם.
זה משחק תפקידים, במקרה הטוב.

1. זה תמיד משחק תפקידים, גם במציאות זה הכל משחק. נשלטים אמיתיים היו בתקופות קדומות כאשר היו עבדים, זה כבר מזמן לא קיים.

2. אתה יכול לשלם ועדיין להיות נשלט. שולטות מסויימות גם לאחר ששילמת להן במידה ולא מילאת את תפקידך כנשלט באופן שהן מצפות לו הן יעיפו אותך ולא תראה שקל בחזרה. לכן, ברגע ששניכם נכנסים לתפקיד אתה נשלט לכל דבר והיא שולטת.

3. מכבד כאן את כולם בצורה שווה וכל אחד כאן היה מקבל ממני את אותה התגובה. לא אמרתי שום דבר שהוא לא מכבד, רק אומר את האמת בפנים.

הוא לא יראה שקל חזרה והיא לא תראה שוב את השקלים שלו.
כשהיא תמשיך בדרך הזו, עוד ועוד שקלים יאבדו את הדרך שלהם אליה. אמנם נשלטים לא מתים, הם רק מתחלפים - ועדיין העולם הזה קטן.

לכתוב לבלוסום שדעתה ומחשבותיה מעניינים כקליפת השום זה שווה ערך ל לבטל אותה, וזה לא מכובד, לא תורם לדיון ולא רלוונטי לדיון.

משחק תפקידים או לא, well, כשיש חשק, תשוקה ומשיכה - זה "משחק תפקודים" אחר מאשר כשאדם עושה משהו שלא בא לו, עם מישהו שאין לו משיכה או תשוקה כלפיו, והמניע הוא בצע כסף.

גם אם זו פגישה ראשונה שאחריה השולטת תבחר שלא להמשיך לפגוש את אותו נשלט, אבל המפגש הראשון היה ממניע כלכלי - זה לא שונה.

אתה נורמטיבי ולכן אתה בחיים לא תבין ראש של מישהו שהוא לא. לכן גם אף אחד לא בא לנסות לשכנע אתכם, זה כבר אבוד מראש.
אין לך מושג עד איזו רמה נמוכה מזוכיסט נפשי יכול להגיע כי אתה פשוט לא במקום הזה.
ואין טעם לנסות לחנך אותי במה להגיד כי גם זה לא תורם לדיון. אמרתי לה את האמת בפנים, לא אמרתי משהו שאמור לפגוע. היא ילדה גדולה ואין צורך בסנגור שייצג אותה icon_smile.gif

איך אתה יודע שאני נורמטיבי? 🤔
לא שזה רלוונטי לדיון, מכיוון שאני לא הנושא.

שליטה כלכלית היא לגיטימית,
שליטה דרך אוכל ושתייה גם.

להגיע למצב בו נגרם לאדם נזק - זה לא לגיטימי.

העובדה שיש אדם, מזוכיסט, מסומם או תחת כל הגדרה אחרת שמגיע לעילפון בגלל מניעת מזון ומבטל את עצמו לאורך זמן, לא כחלק מסשן שמתחיל ונגמר - בעיניי לא SSC.
גם אם זה בהסכמה.

כשלדום יש שליטה מהותית כ"כ על הצד הנשלט יש עליו אחריות לוודא שאורח החיים של הצד הנשלט לא נפגע, אם הדום יכול לסייע לנשלט לחיות טוב יותר - מבורך.

לגבי שליטה פיננסית - דום שיהיה אפוטרופוס של הכסף והנכסים של הנשלט, כאשר הנשלט צריך אישור על כל שקל שירצה להוציא, זו שליטה פיננסית לתפיסתי.

ביום שבו מסתיימת מערכת היחסים, השליטה בכל הכסף והנכסים חוזרת לאדם הנשלט. עד השקל האחרון.
בלי לקחת דמי שליטה, שכר טרחה או כל סכום אחר.
ScatNerd
ScatNerd • 22 באפר׳ 2022
"להגיע למצב בו נגרם לאדם נזק - זה לא לגיטימי" .

👏👏👏
מזל טוב! הרגע פסלת את כל הרעיון של סאדו מאזו.