שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציוד למתחילים

peep
לפני שנתיים • 17 באפר׳ 2022

ציוד למתחילים

peep • 17 באפר׳ 2022
חג שמח לחברי הפורום.
אני לאט ובזהירות רוצה להכניס את בת זוגתי לעולם השליטה. היא בהתחלה הייתה ממש נגד אבל עם הזמן היא הסכימה לקבל את זה.
זה ברמה כרגע של רק משחקי סקס ולא שום דבר מעבר לזה, היא מאוד יקרה לי ואני ממש מפחד להראות לה סרטונים בכדי לא לפגוע בקשר למרות שהיא הסכימה שאשלח לה.
לפי נסיון היה לי בעבר קשר עם מישהי שכשהכנסנו שליטה זה פגע בקשר לכן הפעם אני רוצה לעשות את זה ממש בזהירות כי היא יקרה ללבי.

יש לי כמה שאלות..
א'. איזה שוט הייתם ממליצים למתחילים? אנחנו מתכוונים לקנות מחנות הזאת אז אם תוכלו להמליץ על משהו מכאן
https://www.sexstyle.co.il/%D7%A1%D7%90%D7%93%D7%95-bsdm/%D7%A9%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9D-bdsm

ב'. אם תוכלו להמליץ גם על קולר מאותה החנות גם יהיה טוב.

ג'. איזה סרטון או מקור באינטרנט הייתם ממליצים להראות לצד השני כדי להכניס אותה לעולם השליטה?
להראות לה סרטוני שליטה נראה לי יותר מדי קשוח להתחלה.

ד'. יש המלצה על ניקוי הצעצועים בדרך מסויימת? חומר חיטוי מסויים? האם צריך לחטא את העצעצועים אחרי כל פעם? כי באתר שצירפתי חיפשתי חומר חיטוי ולא מוכרים שם..
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 17 באפר׳ 2022
אולי זה ישמע קצת יבש
אבל לדעתי היד היא השוט הכי טוב למתחילים (ולמתקדמים D:; ) לא נראה לי שיש לך יותר שליטה על רמת הכאב שנותנים מאשר עם היד.
קולר בחנות לא ראיתי משהו הכי מעניין אבל כאילו, חנות חיות, פלוס יש כאן באתר אנשים שעושים קולרים בהזמנה אם בא לך משהו יותר אישי.
חייב להראות לה סירטון? לא נראה לי שחייבים סירטון אבל אולי אני טועה ואולי מישהו/י פה יש להם רעיון, מבחינתי בעיקר חשובה התקשורת.
סבון ומים אמור להיות מספיק אחרי כל שימוש.
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
אתה יכול לקנות הכל ואני באמת מתכוון להכל מעלי אקספרס יש פלוגר שנראת כמו חתיכת עור רחבה ניסיתי על עצמי עושה מלא רעש ולא באמת כואב, אותו כנל לקור עלי אקספרס
לגבי ניקיון אני שוטף במים וסבון רגילים
peep
peep • 17 באפר׳ 2022
FoxyBoxy כתב/ה:
אולי זה ישמע קצת יבש
אבל לדעתי היד היא השוט הכי טוב למתחילים (ולמתקדמים D:; ) לא נראה לי שיש לך יותר שליטה על רמת הכאב שנותנים מאשר עם היד.
קולר בחנות לא ראיתי משהו הכי מעניין אבל כאילו, חנות חיות, פלוס יש כאן באתר אנשים שעושים קולרים בהזמנה אם בא לך משהו יותר אישי.
חייב להראות לה סירטון? לא נראה לי שחייבים סירטון אבל אולי אני טועה ואולי מישהו/י פה יש להם רעיון, מבחינתי בעיקר חשובה התקשורת.

הבעיה שאין לה שום רקע בשליטה, היא גם חוששת יותר מדי מזה לפי מה שדיברנו, בגלל זה אני מכוון יותר לצעצועים, החלטנו לקנות במקביל דברים וונילים וגם כאלה שקשורים לשליטה.
להגיד לה לעשות את זה ביד (הכוונה להצליף בכף היד חחח) במיוחד לבחורה שאין לה שום רקע בשליטה נראה לי מיותר וזה רק יסבך אותה. פעם אחרונה שהיינו ביחד ביקשתי לתת לי סטירה בזמן ה.. והיא סירבה, חששה.
אני בעצמי לא מתחבר לשוטים אבל אני מחפש דרך להכניס אותה לעולם השליטה אולי דרך צעצועים, אולי זה יתן לה איזה רעיון או רקע שחסר לה על מנת לא להרתיע אותה.
אבל אני חושב שאם יהיה לה שוט ביד, כזה למתחילים, זה ידרבן אותה לנסות את זה מאשר לבקש ממנה לסטור לי עם היד כי היא חששה לעשות את זה אפילו חלש על פניי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אפר' 17, 2022 2:36 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
peep
peep • 17 באפר׳ 2022
המפקד ג'ייק כתב/ה:
אתה יכול לקנות הכל ואני באמת מתכוון להכל מעלי אקספרס יש פלוגר שנראת כמו חתיכת עור רחבה ניסיתי על עצמי עושה מלא רעש ולא באמת כואב, אותו כנל לקור עלי אקספרס

די חושש מדברים סיניים במיוחד אם מכניסים אותם מגוף.
אני טועה?
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 17 באפר׳ 2022
אני דווקא חושבת שאם תצפו ביחד בפורנו לפני קניית הצעצועים זה יכול להדליק אותה.
זה לא חייב להיות פורנו אגרסיבי אלא משהו עדין יותר.
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 17 באפר׳ 2022
Hitdam כתב/ה:
FoxyBoxy כתב/ה:
אולי זה ישמע קצת יבש

הבעיה שאין לה שום רקע בשליטה, היא גם חוששת יותר מדי מזה לפי מה שדיברנו, בגלל זה אני מכוון יותר לצעצועים, החלטנו לקנות במקביל דברים וונילים וגם כאלה שקשורים לשליטה.
להגיד לה לעשות את זה ביד (הכוונה להצליף בכף היד חחח) במיוחד לבחורה שאין לה שום רקע בשליטה נראה לי מיותר וזה רק יסבך אותה. פעם אחרונה שהיינו ביחד ביקשתי לתת לי סטירה בזמן ה.. והיא סירבה, חששה.
אני בעצמי לא מתחבר לשוטים אבל אני מחפש דרך להכניס אותה לעולם השליטה אולי דרך צעצועים, אולי זה יתן לה איזה רעיון או רקע שחסר לה על מנת לא להרתיע אותה.
אבל אני חושב שאם יהיה לה שוט ביד, כזה למתחילים, זה ידרבן אותה לנסות את זה מאשר לבקש ממנה לסטור לי עם היד כי היא חששה לעשות את זה אפילו חלש על פניי.

אהה
היא המצליפה
אוקי עכשיו יותר הבנתי את הכוונה, סורי חחח
הביצה
הביצה • 17 באפר׳ 2022
מהשרשור נשמע שאתה בצד המזוכיסטי, נשלט? וואי מעניין יהיה תהליך שלה בגילוי המקום הדומיננטי.
לדעתי אם היא לא תתחבר לזה מבפנוכו, אי אפשר לכפות את זה.
למה זה חייב להיות משהו בנאלי כמו שוט? תתחילו מאביזרים נגישים שיש בבית.. לדעתי זה הרבה פחות מאיים.
ואם הקטע זה כאב, היא יכולה גם לדחוף לך אצבעות לתחת, להרחיב לך את החור (זה כואב 😅)
וסרטונים יש מלא גם "חמודים" ולייט, אפשר לצפות יחד, להתמזמז קצת, לברר איתה מה הדליק אותה.
יאא איזה כיף לכם, לגלות את זה
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
Hitdam כתב/ה:
המפקד ג'ייק כתב/ה:

די חושש מדברים סיניים במיוחד אם מכניסים אותם מגוף.
אני טועה?

תקרא את החוודים כיום הכל מיוצר בסין
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 17 באפר׳ 2022
ועוד דבר ,
הדרך הכי טובה לשחק זה עם הידיים.
אני אישית אוהבת להכאיב עם הידיים ,
מבחינתי השוט זה רק עוד תוספת ואני גם משתמשת בשוט לפעמים.
תתחילו בקטנה , תצפו ביחד בסרטונים ,
לראות אם זה מדבר אליה בכלל.
לאט לאט תמצאו דברים שמדליקים את שנכם.
בבידיסמ יש המון דברים וזה לא מסתכם רק בשוט .
יש עוד המון המון רבדים
    התגובה האהובה בשרשור