ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תרגיעו את החשש שלי מללכת למועדון או מאנצ'

סבון ארומטי​(נשלט)
לפני שנתיים • 29 באפר׳ 2022

תרגיעו את החשש שלי מללכת למועדון או מאנצ'

סבון ארומטי​(נשלט) • 29 באפר׳ 2022
אז הנה וידוי.
אני מאד רוצה להתנסות בבילוי במועדון סאדו/מאזו או מאנצ' עם כמה משתתפים בבית וכדומה.
מפגש אינטימי פחות מפחיד אותי ממפגש פומבי.
ממה אני מפחד?
1. שמישהו שאני מכיר יזהה אותי. זאת אמנם המיניות שלי אבל היא פרטית ומפחיד אותי שמישהו/הי ידע שאני שם.
2. שאין לי בת זוג לקחת לשם, אני יודע שברוב המקומות לא באים לבד ואם אבוא לבד לא אדע מה לעשות ועם מי לדבר ככה סתם.
3. מה ללבוש? האם זה פשוט מדי, האם לשים בגדים בתיק וללבוש שם?
4. הפחד מחוסר הידיעה מה הולך לקרות במועדון/מפגש. הפחד מלהיות זר במקום שכולם בו מכירים.
5. הפחד מאכזבה, ששום דבר לא יקרה ואלך כלעומת שבאתי... icon_sad.gif
6. הפחד מהמאבקים הפנימיים שלי של להיות משוחרר וזורם.

זה קצת נשמע כמו "מעריב לנוער שלום", אבל אלו באמת הפחדים שלי ואשמח לדעת מה דעתכם? האם גם לכם היה את זה בפעם הראשונה?
    התגובה האהובה בשרשור
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 29 באפר׳ 2022
ממש לא מעריב לנוער שלום. פחדים לגמרי נורמלים והגיונים.

למה לא לארגן אז מפגש אינטימי באיזה בית?
"פמדום בסלון" icon_smile.gif
ly1989​(אחר)
ly1989​(אחר) • 29 באפר׳ 2022
ממה יכול להבין אותך לפני 4 שנים הלכתי עם ידידה למסיבה כזו כי היא רצתה ליומולדת שנינו היינו רווקים בקשר אפלטוני לחלוטין וזה היה באמת מוזר
ממש אהבתי את הרעיון שלך של מפגש אינטימי בבית
התיאור של כל אחד מהפחדים שלך ממש מדוייק
תמרעה המרטשת​(שולטת)
זה מדהים שאחרי כלכך הרבה שנים פה ובגלל שהסביבה שלי פתוחה בדסמית אני חושבת שאלה פחדים כלכך מגוחכים. אני חלילה לא שופטת, פשוט התפיסה שלי כלכך השתנתה שאני לא מבינה כבר מה הבעיה.

בכל מקרה לגבי המסיבה, לך למסיבה שאין בה צורך בבת זוג, רק לשם החוויה. לגבי בגדים, תבוא בשחור אלגנט. אם הפחד שמישהו שאתה מכיר ידע עליך, אז אל תבוא עם קולר, תבוא בשחור ניטרלי.
לגבי החשש מאנשים שאתה מכיר, אם אתה שם אז גם הם מן הסתם והם גם חוששים. לכן יש מה שנקרא שמירה על דיסקרטיות הדדית.
בהצלחה.
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 29 באפר׳ 2022
1. שמישהו שאני מכיר יזהה אותי. זאת אמנם המיניות שלי אבל היא פרטית ומפחיד אותי שמישהו/הי ידע שאני שם.
---אם אתה שם והוא שם, גם אתה מזהה אותו, וגם הוא מרגיש חשוף בפניך, "הסוד" הוא הדדי, לכאן או לשם, אז הוא ידע עליך ואתה עליו, אז?

2. שאין לי בת זוג לקחת לשם, אני יודע שברוב המקומות לא באים לבד ואם אבוא לבד לא אדע מה לעשות ועם מי לדבר ככה סתם.
---פנה לבחורות בכלוב (שולטות\נשלטות לא משנה), רשום בפורומים או בבלוג שלך שאתה מחפש פרטנרית כדי להגיע למסיבה, לי זה עבד כשהתחלתי ללכת למסיבות, ואז הכרתי עוד ועוד והאפשרויות עם מי ללכת רק התרחבו.

---שים בגדים מתאימים מתחת לבגדים רחבים (כמו שרוול מעל מכנסיים צמודים מעור) ופשוט תוריד את הבגדים העליונים, הכי פשוט. (או תחליף בגדים ברכב)

4. הפחד מחוסר הידיעה מה הולך לקרות במועדון/מפגש. הפחד מלהיות זר במקום שכולם בו מכירים.
---מה שיקרה זה מה שתרצה שיקרה, שפוי בטוח ובהסכמה, (ולא כולם מכירים את כולם, רחוק מזה)

5. הפחד מאכזבה, ששום דבר לא יקרה ואלך כלעומת שבאתי...
---נו ו...? אז לא יקרה כלום, עדיף להתנסות ולהתאכזב (ממסיבה) מאשר לא להתנסות ולהתאכזב (מעצמנו) מזה שאפילו לא נתנו צאנס.
(איך אומרים? את הלא כבר יש לך, מקסימום תקבל כן)

---זה כבר עניין שלך עם עצמך.
Yet again
Yet again • 29 באפר׳ 2022
זה טבעי לחשוש ולפחד אז אני מקווה שמה שאני כתבתי בהמשך טיפה ירגיע:

מאנצים מתקיימים בדרך כלל במקום ניטרלי, כמו בית קפה או פארק פתוח או מסעדה או טיול באזור שנקבע מראש, מגיעים בלבוש רגיל ויום יומי באווירה ונילית לחלוטין, אפשר למצוא אותם או בלוח הבילויים או בבלוגים של המארגנים/ות.
יש גם את המסיבות, לדוגמה הליין של אורדורה או הליינים במועדונים, שלשם צריך להירשם מראש ויש חוקים ברורים לגבי לבוש והתנהלות לפני, תוך כדי ואחרי המסיבה.
ברוב המועדונים יש מקומות מיועדים להחלפת בגדים אז להגיע בתלבושת אחת ולהחליף לשניה בשביל לעמוד בקוד לבוש ושוב להחליף ביציאה הביתה זה לגמרי אפשרי ויותר נוח מלהחליף באוטו.
לגבי למצוא פרטנר/ית למסיבות האלה, אפשר לכתוב בבלוג או בפורום או להיעזר במארגנים/ות.
לא פעם אני רואה אצל דורה או אור בבלוג בקשות משולטות או נשלטים להגעה או חזרה או פרטנר לערב.
לגבי אכזבה? תדבר עם אנשים שהיו שם, תקרא חוויות בבלוגים, לא חסר פה אנשים שישמחו לחלוק חוויות ללא פרטים מזהים על האנשים שם אלא על האווירה ועל המקום עצמו.
ואם תלך ותתאכזב? מקסימום אל תחזור לשם, יש עוד אלטרנטיבות.
ואם אתה רואה מישהו/י שאתה מכיר, כנראה גם הם/ן ירצו שלא תגיד שום דבר על זה.
שיהיה בהצלחה
סבון ארומטי​(נשלט)

שאני אארגן? נראה לי זה שלב אחד מעל ללכת, לא? :)

טלי35 כתב/ה:
ממש לא מעריב לנוער שלום. פחדים לגמרי נורמלים והגיונים.

למה לא לארגן אז מפגש אינטימי באיזה בית?
"פמדום בסלון" icon_smile.gif

ותודה על ההבנה, כל תגובה כזאת מקלה עלי יותר.
סבון ארומטי​(נשלט)
תודה על ההתיחסות לכל סעיף. בהחלט מרגיע

רז78 כתב/ה:
---אם אתה שם והוא שם, גם אתה מזהה אותו, וגם הוא מרגיש חשוף בפניך, "הסוד" הוא הדדי, לכאן או לשם, אז הוא ידע עליך ואתה עליו, אז?

---פנה לבחורות בכלוב (שולטות\נשלטות לא משנה), רשום בפורומים או בבלוג שלך שאתה מחפש פרטנרית כדי להגיע למסיבה, לי זה עבד כשהתחלתי ללכת למסיבות, ואז הכרתי עוד ועוד והאפשרויות עם מי ללכת רק התרחבו.

---שים בגדים מתאימים מתחת לבגדים רחבים (כמו שרוול מעל מכנסיים צמודים מעור) ופשוט תוריד את הבגדים העליונים, הכי פשוט. (או תחליף בגדים ברכב)

---מה שיקרה זה מה שתרצה שיקרה, שפוי בטוח ובהסכמה, (ולא כולם מכירים את כולם, רחוק מזה)

5. הפחד מאכזבה, ששום דבר לא יקרה ואלך כלעומת שבאתי...
---נו ו...? אז לא יקרה כלום, עדיף להתנסות ולהתאכזב (ממסיבה) מאשר לא להתנסות ולהתאכזב (מעצמנו) מזה שאפילו לא נתנו צאנס.
(איך אומרים? את הלא כבר יש לך, מקסימום תקבל כן)

---זה כבר עניין שלך עם עצמך.
סבון ארומטי​(נשלט)
תודה על ההזדהות,
הקרדיט לרעיון של מפגש אינטימי שייך לטלי35 בתגובות.

ly1989 כתב/ה:
ממה יכול להבין אותך לפני 4 שנים הלכתי עם ידידה למסיבה כזו כי היא רצתה ליומולדת שנינו היינו רווקים בקשר אפלטוני לחלוטין וזה היה באמת מוזר
ממש אהבתי את הרעיון שלך של מפגש אינטימי בבית
התיאור של כל אחד מהפחדים שלך ממש מדוייק
סבון ארומטי​(נשלט)
תודה, בהחלט הארת לי בקצת את פני הדברים. גם סוג של ענית/הזכרת לי לשאול משהו שרציתי:
האם בתור התחלה, בהמשך לפחדים שציינתי, מאנצ' כזה במקום ניטרלי מתאים יותר מליין במועדון?
כאילו לפי התיאור נשמע שכן, אבל מוודא...

Yet again כתב/ה:
זה טבעי לחשוש ולפחד אז אני מקווה שמה שאני כתבתי בהמשך טיפה ירגיע:

מאנצים מתקיימים בדרך כלל במקום ניטרלי, כמו בית קפה או פארק פתוח או מסעדה או טיול באזור שנקבע מראש, מגיעים בלבוש רגיל ויום יומי באווירה ונילית לחלוטין, אפשר למצוא אותם או בלוח הבילויים או בבלוגים של המארגנים/ות.
יש גם את המסיבות, לדוגמה הליין של אורדורה או הליינים במועדונים, שלשם צריך להירשם מראש ויש חוקים ברורים לגבי לבוש והתנהלות לפני, תוך כדי ואחרי המסיבה.
ברוב המועדונים יש מקומות מיועדים להחלפת בגדים אז להגיע בתלבושת אחת ולהחליף לשניה בשביל לעמוד בקוד לבוש ושוב להחליף ביציאה הביתה זה לגמרי אפשרי ויותר נוח מלהחליף באוטו.
לגבי למצוא פרטנר/ית למסיבות האלה, אפשר לכתוב בבלוג או בפורום או להיעזר במארגנים/ות.
לא פעם אני רואה אצל דורה או אור בבלוג בקשות משולטות או נשלטים להגעה או חזרה או פרטנר לערב.
לגבי אכזבה? תדבר עם אנשים שהיו שם, תקרא חוויות בבלוגים, לא חסר פה אנשים שישמחו לחלוק חוויות ללא פרטים מזהים על האנשים שם אלא על האווירה ועל המקום עצמו.
ואם תלך ותתאכזב? מקסימום אל תחזור לשם, יש עוד אלטרנטיבות.
ואם אתה רואה מישהו/י שאתה מכיר, כנראה גם הם/ן ירצו שלא תגיד שום דבר על זה.
שיהיה בהצלחה