סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אתם נואשים מ1-10?

heisenberg​(שולט)
לפני שנה • 1 במאי 2022

כמה אתם נואשים מ1-10?

heisenberg​(שולט) • 1 במאי 2022
אם הייתם מסיימים קשר כמו חברות, נישואים, האם הייתם ממשיכים לרדוף אחרי הצד השני?
ואם כן למה?
ואם אתם הטיפוסים שממשיכים לבכות אחרי הפרידה? 🤔
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני שנה • 1 במאי 2022
אם אתה מדבר על אותה בחורה דיווחתי מולה את הפרידה ...לא ממש לא, ולגבי האם אני בוכה על קשר שנותר , לא אבל יצאתי עם מישהי פעמיים והייתי ממש דלוק עליה , היא החליטה לסיים את הקשר , והייתי שבור
כמהת-יער
לפני שנה • 1 במאי 2022
כמהת-יער • 1 במאי 2022
זה ממש עגום בעיני אם אתה חושב שאתה שווה יותר ממישהו כי לא קשה לך עם פרידה. זה רק אומר שאף אדם בחייך לא משמעותי לך מספיק כדי שפרידה מאנשים תהיה לך קשה.
בטח מאוד בודד...

או סתם מאוד ילדותי?
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני שנה • 1 במאי 2022
Persephone-of-Hell כתב/ה:
זה ממש עגום בעיני אם אתה חושב שאתה שווה יותר ממישהו כי לא קשה לך עם פרידה. זה רק אומר שאף אדם בחייך לא משמעותי לך מספיק כדי שפרידה מאנשים תהיה לך קשה.
בטח מאוד בודד...

או סתם מאוד ילדותי?

א) לא ביקשתי שתשפוט אותי ואני לא אתייחס לזה בתור שאתה שופט אלא שאתה פשוט לא יורד לסוף דעתי או לא מבין עניין.
ב) הסיבה שבגללה הפרידות הגיעו כי אותו זוגיות טובה או רעה עד כמה שהיא הייתה הגיעה לסוף דרכה בצורה שלא השאירה שום רגש חיובי ורק עם טעם מר של "היינו צריכים לגמור עם זה לפני "
אז תודה שנתת לי פאנל לפרוק ואם אתה מתכוון שלפוט אדם לפי התחושות שלו והרגשות שלו , כדאי מאוד להבא שתסתכל קודם כל בתמונה הכוללת
כמהת-יער
לפני שנה • 1 במאי 2022
כמהת-יער • 1 במאי 2022
המפקד ג'ייק כתב/ה:
Persephone-of-Hell כתב/ה:
בטח מאוד בודד...

או סתם מאוד ילדותי?

א) לא ביקשתי שתשפוט אותי ואני לא אתייחס לזה בתור שאתה שופט אלא שאתה פשוט לא יורד לסוף דעתי או לא מבין עניין.
ב) הסיבה שבגללה הפרידות הגיעו כי אותו זוגיות טובה או רעה עד כמה שהיא הייתה הגיעה לסוף דרכה בצורה שלא השאירה שום רגש חיובי ורק עם טעם מר של "היינו צריכים לגמור עם זה לפני "
אז תודה שנתת לי פאנל לפרוק ואם אתה מתכוון שלפוט אדם לפי התחושות שלו והרגשות שלו , כדאי מאוד להבא שתסתכל קודם כל בתמונה הכוללת

א. אני אישה.
ב. אתה קראת לאנשים שנשברים מסופן של מערכות יחסים משמעותיות נואשים ובכיינים? לא. אז לא פניתי אליך.
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 1 במאי 2022
Netrunner​(נשלט) • 1 במאי 2022
12 וכן
    התגובה האהובה בשרשור
Grey / Green
לפני שנה • 1 במאי 2022
Grey / Green • 1 במאי 2022
11.5 ולא
-X-
-X-
לפני שנה • 1 במאי 2022