שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן מנטלי ראשון. איך הוא נראה מבחינתכן\ם?

קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 15 במאי 2022

סשן מנטלי ראשון. איך הוא נראה מבחינתכן\ם?

קטלב​(מתחלף) • 15 במאי 2022
אז אחרי הקפה הקר, תיאום ציפיות, בירור וחקיקת גבולות - איך נראה הסשן הראשון החלומי שלכן\ם?
עדיין אין הכרות אמיתית, עדיין לא באמת יודעים מה כל צד אוהב ורוצה, האינטימיות האמיתית עוד לא נוצרה. עוד לא מכירים.
ובכזה מצב, אשמח שתתארו לי את הפנטזיה שלכן\ם על סשן ראשון.
    התגובה האהובה בשרשור
בריז חולף
לפני שנה • 15 במאי 2022
בריז חולף • 15 במאי 2022
נראלי שבמצב כמו שתיארת שלא יהיה סשן בכלל אלא משו באמת בקטנה של כזה לנקות לה את הבית (לבוש רגיל), לעשות לה קניות או משו לא יודע מה שהיא צריכה להיות שם בשבילה ולהקנות את הרגשת המסירות והמרות לחסותה. וסשן מיני יבוא רק בסיטואציה שכבר ישנה אינטימיות והבנה הדדית כלשהיא.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 15 במאי 2022
קטלב​(מתחלף) • 15 במאי 2022
בריז חולף כתב/ה:
נראלי שבמצב כמו שתיארת שלא יהיה סשן בכלל אלא משו באמת בקטנה של כזה לנקות לה את הבית (לבוש רגיל), לעשות לה קניות או משו לא יודע מה שהיא צריכה להיות שם בשבילה ולהקנות את הרגשת המסירות והמרות לחסותה. וסשן מיני יבוא רק בסיטואציה שכבר ישנה אינטימיות והבנה הדדית כלשהיא.

אני בעיקר מנסה להבין, מדוגמאות, למה אנשים שונים מתכוונים כשהם אומרים ''מנטלי''. הרי כל דבר הוא מנטלי. אחרת היינו מרביצים לבובות מין מתנפחות... והזווית שאתה מעלה, אני מסכים איתה לחלוטין. אינטימיות צומחת מאינטימיות. ובלי אינטימיות, נשאר ממש מעט.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנה • 16 במאי 2022
Jessie Adams{ליידי} • 16 במאי 2022
דברים מנטלים הם לא משהו מתוכנן לדעתי. הרי אם אני אתכנן לדפוק לבן אדם את המוח ואני אעשה את זה בתכנון מראש אני פסיכופתית.
כשאני מדברת עם גבר הפן המנטלי מתחיל מהשיחה הראשונה, מהמשפט הראשון ומהתגובה הראשונה.
זה לא סשן כהגדרה של סשן. זאת פשוט שיחה שקורית תוך כדי התנהלות רגילה.
אני חושבת שההסתכלות פה לא נכונה אם אתה מחפש מידע על סשן מנטלי.
מנטליות היא בדיוק כמו שאתה אומר, כל הזמן, סביב כל שיחה וסיטואציה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 16 במאי 2022
קטלב​(מתחלף) • 16 במאי 2022
Jessie Adams כתב/ה:
דברים מנטלים הם לא משהו מתוכנן לדעתי. הרי אם אני אתכנן לדפוק לבן אדם את המוח ואני אעשה את זה בתכנון מראש אני פסיכופתית.
כשאני מדברת עם גבר הפן המנטלי מתחיל מהשיחה הראשונה, מהמשפט הראשון ומהתגובה הראשונה.
זה לא סשן כהגדרה של סשן. זאת פשוט שיחה שקורית תוך כדי התנהלות רגילה.
אני חושבת שההסתכלות פה לא נכונה אם אתה מחפש מידע על סשן מנטלי.
מנטליות היא בדיוק כמו שאתה אומר, כל הזמן, סביב כל שיחה וסיטואציה.

אבל, ליידי אדאמס, זאת בדיוק הנקודה שאני לא מצליח להבין.
אם הכל הוא מנטלי, הרי שלמילה אין משמעות. זה כמו לומר שהמזון שלי הוא מבוסס-פחמן. נכון, טכנית, אבל לא אמרתי כלום.
וברור שהכל מנטלי. או כמעט הכל. גם צליפת מגלב, וגם כפיתה בחבל.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנה • 16 במאי 2022
Jessie Adams{ליידי} • 16 במאי 2022
ההפך, המילה היא הדבר החזק ביותר icon_wink.gif כל מילה שתגיד יכולה לשמש לטובתך או לרעתך, זה חלק מהיופי של מנטליות.
אבל זה לא צריך להיות מתוכנן מראש, זה בא באופן טבעי.
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 16 במאי 2022
CharlieI{Lotus} • 16 במאי 2022
המנטלי תמיד שם, נוכח בתוך כל הפיזיות.
סשן מנטלי הוא בעצם סשן ללא אלמנטים פיזיים.
למשל פשוט לשבת ולהביט לאורך זמן בנשלטת, או לצוות עליה לגמור ללא מגע (אפשרי בקשר עם עומק מנטלי ואינטימיות עמוקה).

ולהמחשת ההבדל, גם מבחינת הסיכון למשתתפים:
Sticks and stones may break my bones, but words can make me think I deserved it.
Tallario
לפני שנה • 16 במאי 2022
Tallario • 16 במאי 2022
פעילות אנושית רגילה כלשהי שמאפשרת שיחה ויצירת דינמיקה ויחסים שיתנו למה ש׳סוכם׳ להתבטא בטבעיות. מבחינת דוגמאות, לי אישית יש נסיון טוב עם טיולים בטבע או בלעשות משהו ספורטיבי ביחד. המנטליות תצא בהדרגה בתוך הסיטואציה ותתן רמזים גם להמשך הפיזי שיכול להיווצר מתוך האינטימיות של הפעילות המשותפת מצד אחד והסיטואציה הלא מחייבת מהצד השני.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 16 במאי 2022
קטלב​(מתחלף) • 16 במאי 2022
Jessie Adams כתב/ה:
ההפך, המילה היא הדבר החזק ביותר icon_wink.gif כל מילה שתגיד יכולה לשמש לטובתך או לרעתך, זה חלק מהיופי של מנטליות.
אבל זה לא צריך להיות מתוכנן מראש, זה בא באופן טבעי.

כמו שלימד אותנו נץ:
Sparrowhawk כתב/ה:
"רק בדממה - המילה
רק בחשכה - האור
רק במיתה - החיים
כחץ מבהיק עף הנץ בשמים הריקים."