סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה זה כל כך קשה למצוא מישהי לרדת לה?

matanunicorn
לפני שנה • 21 במאי 2022

למה זה כל כך קשה למצוא מישהי לרדת לה?

matanunicorn • 21 במאי 2022
אני חדש בעולם הזה, וכל פעם שאני מחפש מישהי שולטת שאוכל לרדת לה ורק לרדת לה בלי מין, פשוט לענג אותה , אני פשוט לא מוצא. ניסיתי פה בלוח מודעות, ניסיתי באפליקציות, ושום דבר לא עולה. מה אני עושה לא נכון?
כמהת-יער
לפני שנה • 21 במאי 2022
כמהת-יער • 21 במאי 2022
מה אתה עושה לא נכון- חושב שלרדת למישהי זה לא מין.
    התגובה האהובה בשרשור
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 21 במאי 2022
Fashion kitty​(אחרת) • 21 במאי 2022
זה די פשוט. רובנו פשוט לא מחפשות רק מישהו שירד לנו אלא היכרות ומשמעות.
מפגש עם אדם אחר מצריך השקעה של זמן ואנרגיה, לא שווה להשקיע זמן ואנרגיה במשהו שאפשר לקבל לבד בבית באמצעות סטיספייר.
matanunicorn
לפני שנה • 21 במאי 2022
Fashion kitty כתב/ה:
זה די פשוט. רובנו פשוט לא מחפשות רק מישהו שירד לנו אלא היכרות ומשמעות.
מפגש עם אדם אחר מצריך השקעה של זמן ואנרגיה, לא שווה להשקיע זמן ואנרגיה במשהו שאפשר לקבל לבד בבית באמצעות סטיספייר.

אז אי אפשר להכיר קודם , כשהיא יודעת מה אני אתן לה ואני יודע מה היא מבקשת? חשבתי שבשביל זה נועדו פה הלוחות מודעות
הלן הדובה
לפני שנה • 21 במאי 2022
הלן הדובה • 21 במאי 2022
זה אפשרי אבל מסובך למצוא אישה שבגדול אתה מחפיץ אותה. לפחות כך זה נראה על פניו. ומדוע? כי אתה הרי מעוניין לרדת לה ו... זה נכון? אתה לא רוצה מערכת יחסים או משהו?

יש נשים שזה בא להם בטוב. ישמחו לקבל ליקוק בטייקאוויי ולהמשיך עם היום. ויש נשים שזה לא יבוא להם בטוב כי הם רוצות וצריכות משהו מעבר.
בגדול? אני לא חושבת שיש פסול בגישה ישירה של - "אני רוצה למצוא מישהי לרדת לה קבוע" בהנחה כמובן שאתה בן אדם ולא חצוף ולא עושה לאף אחד רגשי.

פגשתי כבר מישהו בגדול רצה לרדת לי ובסוף נתתי לו. לא היה לי עניין בו מעבר. אז זה כן קיים אבל לא פשוט למצוא מהסיבה שהסברתי למעלה.
matanunicorn
לפני שנה • 21 במאי 2022
הלן הדובה כתב/ה:
זה אפשרי אבל מסובך למצוא אישה שבגדול אתה מחפיץ אותה. לפחות כך זה נראה על פניו. ומדוע? כי אתה הרי מעוניין לרדת לה ו... זה נכון? אתה לא רוצה מערכת יחסים או משהו?

יש נשים שזה בא להם בטוב. ישמחו לקבל ליקוק בטייקאוויי ולהמשיך עם היום. ויש נשים שזה לא יבוא להם בטוב כי הם רוצות וצריכות משהו מעבר.
בגדול? אני לא חושבת שיש פסול בגישה ישירה של - "אני רוצה למצוא מישהי לרדת לה קבוע" בהנחה כמובן שאתה בן אדם ולא חצוף ולא עושה לאף אחד רגשי.

פגשתי כבר מישהו בגדול רצה לרדת לי ובסוף נתתי לו. לא היה לי עניין בו מעבר. אז זה כן קיים אבל לא פשוט למצוא מהסיבה שהסברתי למעלה.

אני אשמח למערכת יחסים , או משהו בסגנון, אבל כן אשמח לבוא ופשוט לענג מישהי בלי שום תמורה בחזרה
ודווקא מאוכזב שאני לא מוצא משהו כזה
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 21 במאי 2022
Aristotle​(נשלט) • 21 במאי 2022
פשוט מזעזע שהן לא פשוט פותחות את הרגליים לבקשתך אחי, חוצפה אפילו...
Minxy
לפני שנה • 21 במאי 2022
Minxy • 21 במאי 2022
כי יש מליון כמוך, אתה לא מעניין.