לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השוואה לא אובייקטיבית

אביר מתחלף
לפני שנה • 23 במאי 2022

השוואה לא אובייקטיבית

אביר מתחלף • 23 במאי 2022
האם לדעתכם אנשים שעוסקים בשליטה הם יותר מיניים ביחס לוונילים? אתם מרגישים שהמיניות תופסת מקום יותר משמעותי בחיים שלכם ביחס לחברים 'בעבודה'?

ולשאלה המעניינת באמת, האם לדעתכם אתם בעלי מודעות עצמית גבוהה יותר לצרכים ולרצונות שלכם ביחס 'לממוצע' או ביחס ל'חברים וונילים בעבודה'?
אביר מתחלף
לפני שנה • 23 במאי 2022
אביר מתחלף • 23 במאי 2022
באופן אישי אני לא יודע להשוות את עצמי לאחרים (לא מקובל אצלינו לדבר על מיניות בין חברים).
אבל מאז שהתחלתי לעסוק ולהתעניין יותר בעולם השליטה, המודעות העצמית שלי, המינית והרגשית, עלו באופן משמעותי. ומכאן באה השאלה.
Tallario
לפני שנה • 23 במאי 2022
Tallario • 23 במאי 2022
לא.
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 23 במאי 2022
ענןקטן​(נשלט) • 23 במאי 2022
לא.
העובדה שאתה אוהב סקס קינקי, או שאתה מחוצן מינית לא בהכרח אומר שאתה יותר מיני ממי שאוהב סקס וניילי. זה רק אומר שככל הנראה יש לך רפרטואר עשיר יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
מלישס
לפני שנה • 23 במאי 2022
מלישס • 23 במאי 2022
לא יודעת איך זה משפיע על אחרים,
אבל על עצמי כן. לגמריי כן .
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 23 במאי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 23 במאי 2022
אני חושב שזה בדיוק הפוך.
כמה שאנשים הם יותר מיניים,
כך סביר שיחסים ונילים לא יספיקו להם.
Rollo
לפני שנה • 23 במאי 2022
Rollo • 23 במאי 2022
בהשוואה לממוצע הונילי כנראה שכן.
אנשים שעוסקים בשליטה יותר במודעות למיניות מאשר ונילי ממוצע שזה פשוט לא עניין כל כך עבורו.
כמובן שיש וניילים שמיניות מאד מעניינת אותם אבל ונילי ממוצע מול חובב שליטה ממוצע יהיו הבדלים לפי דעתי.

למעשה יחסי שליטה הם מקרה פרטי של השוואה של קונפורמיזם (ונילי) מול אדם עם מודעות.
בממוצע קונפורמיזם תמיד יהיה נמוך יותר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 במאי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 במאי 2022
מדבר על עצמי, אני לא יודע כמה זה מייצג.
העולם של השליטה מוציא אותי למסעות כל הזמן. כל הזמן מחפש דברים אחרים וחדשים, וככה יוצא שאני מחובר למיניות שלי לעיתים קרובות. זה בא בגלים, והבדס"מ בחיים שלי שם אותי בים שיש בו המון גלים. הים הונילי הוא ים שקט יותר מבחינתי, אין יותר מדי מה לחדש בו, הוא משעמם וחוזר על עצמו.
הפלצתי דימוי מוזר על הדרך.
-X-
-X-
לפני שנה • 24 במאי 2022
-X- • 24 במאי 2022
לוו דווקא. גם המושג "ונילים" יש לו קשת רחבה יותר ויותר.
תאורטית יכולים להיות ונילים קינקיים או לא שמזדיינים כל היום בכל התנוחות וכל מפגש רק רוצים להזדיין בלופ אינסופי.
מצד שני יכולים להיות בדסמים שמין בכלל לא מעניין אותם. מעניין אותם רק לחטוף מכות ולהיקשר (לדוגמה).