בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסיפור שלי.

no_name
לפני 19 שנים • 18 במאי 2004

הסיפור שלי.

no_name • 18 במאי 2004
אני חדשה בפורום כאן ורציתי לספר לכם סיפור שקרה, יותר נכון דיברתי עם מישהו שחושב שזה רעיון טוב לספר לכם כי אני לא ממש רוצה, סליחה מסוגלת כי מה תחשבו עליי ולמה בכלל שתאמינו לי ,הרי אתם לא מכירים אותי, ומי אני בכלל, אבל אותו אדם דיי מתעקש על כך אז למרות כול ההסתייגויות שלי מהעניין אני אכתוב כאן מה שאני מסוגלת.

יצא לי להכיר את אחד הדומים תחילה בשיחות חולין פעם ב... ולאחר מכן קיבלתי ממנו הודעה והתחלנו לדבר יותר רציני ,הוא הציג עצמו כבעל ניסיון רב אמר שהוא אינו רואה בבדסמ סקס שבדסמ זה דרך חיים בשבילו שהוא מאמין בלקחת בחורה ולהפוך אותה למלכה בעיניי אחרים , עברנו לטלפון ולאחר זמן מה החלטנו להיפגש .
נפגשנו בבית קפה, ישבנו שם משהו כמו שעתיים ולאחר מכן הלכנו לבית שלו נכנסנו אני ישבתי על הספה, הוא כיסה לי את העיניים והלך לחדר שמעתי אותו חוזר קשר לי את הידיים הוא התיישב מעליי הרים לי את החולצה מעל הראש והתחיל לחנוק אותי זה הרגיש לי מוזר אבל לא אמרתי כלום הוריד לי את הבגדים ואז הוא התחיל ללקק אותי שאת זה כבר לא אהבתי שאלתי אותו מה הוא עושה הוא העיף לי סטירה הוא נעמד מעליי ויכולתי לשמוע אותו פותח את המכנסיים רציתי ללכת אמרתי את מילת הביטחון והוא לא הגיב חזרתי עליה כמה פעמים והוא פשוט נשכב עליי ביקשתי שיפסיק שאני רוצה ללכת הוא החזיק לי את הידיים ביד אחת ובשנייה נגע בי ואמר "אני רואה שאני לא מגרה אותך בעיה שלך רק יכאב לך יותר " התחלתי לצרוח והוא הגביר את המוזיקה ושם את היד שלו על הפה שלי והתחיל לחדור אליי אני השתוללתי ופתאום הוא קם זרק לי את הבגדים ואמר לי להתלבש, לפני שהלכתי הוא זרק לי " אף אחד לא ייקח אותך...מרגע שראיתי אותך ידעתי שאת לא שווה כלום"

זה הסיפור שלי, אני יודעת שלא הייתי צריכה להיות שם מלכתחילה ושזה באשמתי שזה הגיע למה שזה הגיע אני מרגישה כול כך רע ,כול כך.
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 18 במאי 2004
זה מצער וזה כואב וזה מכעיס מאוד לקרוא.

אבל החלק הכי גרוע של הסיפור הזה הוא שאת מאשימה את עצמך.

את *** לא *** אשמה במה שקרה!

נכון, יכולת להיות יותר זהירה... אבל אשמה את לא.

מה שאת מתארת כאן הוא אונס. אונס לכל דבר.

פשע שאפשר ושצריך להתלונן עליו במשטרה (והרי אם היית אצל ה"אדם" הזה בבית, את יודעת מיהו ואיפה הוא גר...)

שולחת לך חיבוק ומקווה שיהיה לך את הכוח לגרום לו לשלם על מה שהוא עשה, להתגבר ולהמשיך הלאה למרות זאת.
ענתית

מאנייק בן זונה

ענתית • 18 במאי 2004
מתוקה, קוראים לזה אונס
ברגע שגבר שומע לא! , תפסיק!
ולא מפסיק, זה נקרא כפיה, גם בעולם הונילי, בלי שום מילות ביטחון, את זכאית, גם באמצע זיון, להפסיק ולגיד די, אם הגבר לא מפסיק זה באותה שניה הופך להיות מין בכפיה, וזה נקרא אונס, לצערי.
את לא אשמה, כי את עשית סטופ והוא לא הקשיב לך מה שהופך אותו לעברין מין מסריח מהזן הנחות ביותר!!!
אין פה לדעתי שום קשר לבדסמ, זו אלימות.
תטפלי בעצמך אבל אל תאשימי את עצמך, רק עצה קטנה, אם יש לך ולו הספק הקל ביותר לגבי מישהו, ולא משנה אם הוא מהאתר או מחוצה לו, תקשיבי לחושים שלך.
מקווה שתתאוששי מהטראומה, במהרה
נזמית לופתת

יקרה.

נזמית לופתת • 18 במאי 2004
אין לי כלום להציע לך מלבד כאב הזדהות עמוק. בדיוק איפה שכואב לך, אל תרחמי עליי.
אין לי מילות שילהוב להפניית הכעס כלפיו, אין לי מילות עידוד. בדיוק כמו שלא היו לי לעצמי.
אני מניחה שהנשים הגדולות של הכלוב ימצאו אותך, ייתנו לך את העזרה ייעצו לגבי ההליכים שכדאי שתפעלי בהם וינחו אותך.
עד אז, אני מוכנה להיות לך לאוזן קשבת, לאשת שיחה.

מחזיקה לך כל אצבע בגוף, וכל שריר.
מקווה שתעברי את הסיוט הזה כשאת עדיין עצמך.

השקית.
בהט​(נשלטת)
בהט​(נשלטת) • 18 במאי 2004
חביבה,
בשום פנים ואופן את לא אשמה, האשמה היא אחת והיא בו.
ואין מילה אחרת לצערי אבל מה שחווית היה אונס.
ליבי איתך וטוב יהיה אם תתלונני אצל הרשויות וגם תגשי לקבל עזרה ויעוץ, אין בכך שום בושה, זו בדיוק הסיבה שאותם/ן אנשים נפלאים/ות נמצאים שם.

לרשותך:
מרכז סיוע לקורבנות אונס- 1202 מכל טלפון
ויצ"ו קו אדום-5461133-03
סיוע משפטי בחינם-03-6923717

לא להתבייש לפנות, אנא אל- אולי תמנעי מיקרים עתידיים שכאלו מנשים נוספות.

אל תהססי לפנות.

איתך,

בהט.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 18 במאי 2004
בדס"מ, לא בדס"מ, משחקים, לא משחקים.
אם הבהרת בצורה חד משמעית שאת רוצה שהאקט המתבצע יפסק ולא רק שהאקט לא הופסק אלא שהצד השני עוד מבהיר שמבחינתו זה ממש לא משנה מה את רוצה.
זה אונס.
אין כאן ספקות.
אין כאן מחשבות של אולי
אין כאן מחשבות של יתכן
אם יש בך את הכח גשי להגיש נגדו תלונה על אונס במשטרה או במוקד לסיוע לנפגעות אונס
אם את לא מסוגלת להתמודד מולו בצורה כזו, תדברי עם נשים שחוו אירועים כאלה ותשתדלי לדבר על זה ולהוציא את זה ולא לשמור את זה בתוכך - זה עלול לגרום לסבל מתמשך ואף בלתי נפסק של שנים.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
כל הכבוד לך שסיפרת, וגם כל הכבוד למי שעודד אותך לשתף ולספר. גם ליבי אתך, ואני כועסת ומזועזעת לשמוע את סיפורך.
ממה שסיפרת נשמע שעברת את מה שנקרא באנגלית DATE RAPE, וזוהי למרבה הצער תופעה נפוצה. את לא היחידה. בגלל שהותקפת במסגרת פגישה רומנטית שכביכול הסכמת לצאת אליה, ולא ע"י תוקף "אנונימי" שצץ out of the blue, את מרגישה אחראית למה שקרה. העובדה שנפגשתם כ"דום" ו"סאבית", יכולה להעצים את הבלבול והמצוקה שלך, כי אולי אלה הם כללי המשחק.
האמת היא שלא, אלה אינם כללי המשחק, והאיש הזה אינו "דום". הוא התעלם ממילת הביטחון ןניצל את פגיעותך, את חוסר ניסיונך, ואת חולשתך הפיזית לעומתו. זו לא אשמתך. תזכרי שהסכמת לצאת אתו, לפגוש אותו, בשביל להכיר אותו. מעולם לא הסכמת למה שקרה. את ניסית לעצור את מה שקרה. לך אין במה להתבייש, ואין לך על מה להרגיש אשמה. התופעה שבה קורבן מאשים את עצמו היא אינה חדשה, אבל אני מאמינה שאת יודעת בליבך שמעולם לא איחלת לעצמך את הסיוט הזה.
אני מקווה שהשיתוף כאן יהיה הצעד הראשון, ומצטרפת לבהט בהמלצה החמה לפנות לגורמים המתאימים.

***ההבדל בין בדס"מ לניצול, תקיפה והתעללות:***

בדסמ - הסשן הוא סיטואציה מבוקרת.
התעללות - הססיטואציה היא בלתי מבוקרת, ומחוץ לשליטה.

בדס"מ - משא ומתן בין הצדדים נערך לפני הסשן לשם קביעה מה יקרה ומה לא יקרה בסשן.
התעללות - אדם אחד קובע מה יקרה.

בדס"מ - הסכמה מודעת, ומתוך הבנה של העתיד להתרחש בסשן, ניתנת ע"י כל הצדדים המעורבים בסשן.
התעללות - אין בקשה להסכמה והסכמה לא ניתנת.

בדס"מ - לצד הנשלט יש מילת ביטחון שמאפשרת להם להפסיק את הסשן בכל זמן שהם צריכים, מסיבות גופניות או נפשיות.
התעללות - האדם שבו מתעללים אינו יכול להפסיק את מה שקורה.

בדס"מ - כל מי שמעורב בסשן של בדס"מ מגלה דאגה ואיכפתיות לצרכים, לתשוקות ולגבולות של כל מי שמעורב בסשן.
התעללות- אין שום דאגה לצרכים, לרצונות ולגבולות של הקורבן.

בדס"מ - לאחר סשן של בדס"מ, המעורבים מרגישים טוב.
התעללות - לאחר התעללות, הקורבן מרגיש רע.

lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 18 במאי 2004
אין לי מה להוסיף פרט לעובדה שזה מכעיס אותי בצורה שאני לא יכולה לתאר כרגע.
מקווה שתמצאי כוח להתגבר על החוויה הנוראית הזאת.
לבנה​(נשלטת)

את לא אשמה. צריך לחתוך לו.

לבנה​(נשלטת) • 18 במאי 2004
בנים- איפה אתם? השמיעו קול תומך גם אתם.