צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לומד עכשיו שיעור שכולם כבר למדתם

חוסך שבטו
לפני שנה • 29 באוג׳ 2022
חוסך שבטו • 29 באוג׳ 2022
קטלב כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:
בת 24 ומחכה להגיע כבר לגיל 40.

רוב הדברים בחיים באמת הרבה יותר מוצלחים. חוץ מזה שאי אפשר לבקר את רופאת המשפחה בלי לצאת עם עוד אבחון למחלה כרונית.

לא יודע לגביך.
43 שנה של כשלים בלי עקומת למידה מובילים לחיים במקום שאני לא רוצה, עם אישה שאני לא רוצה, ילדים שמושכים אותי למטה ומשכנתא שאני כבול לה.

אין יום שאני לא מחכה לאיזה פול-טריילר שלא ישים לב לרמזור אדום וייקח אותי קיבינמט או לאיזה צלף שיפגע לי בול בצוואר במילואים.

גם אני חיכיתי מגיל 20 להיות בן 40. למדתי באוניברסיטה, ניסיתי להיות בן אדם טוב. כל זה לא יעזור לך כשהקארמה תתן לך פטישים לביצים ולראש לסירוגין.

אבל היי...יש מצב שאני נשלט כדרך חיים ואפילו לא שמתי לב לזה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 29 באוג׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 באוג׳ 2022
חוסך שבטו כתב/ה:
אין לך מה לעשות כדי לעצור את זה.
בכל מקרה תגיע לגיל 40.
העצה הכי טובה היא תדאג ותטפל קודם כל ברצונות שלך.
אני נשוי, עם 3 ילדים, בית, 2 רכבים עבודה קבועה.
על פניו יפה.
האמת שמתחת לפני השטח, אני עלה נידף ברוח שרק מתפעל את החיים בבית. החיים שטים לידי בנהר מקביל ובאיזה מקום כבר קיבלתי את זה בהבנה ואני פשוט מחכה לחלות או שייקח אותי האופל.

אין לי טיפת השפעה לגבי רצונות אישיים שלי.

אם הייתי יכול הייתי עוצר הכל. אפילו הרבה לפני גיל 20, ויורד מהרכבת (אם אתה מבין)

חוסך שבטו! החיים באמת לא חייבים להיות ככה.
חוסך שבטו
לפני שנה • 29 באוג׳ 2022
פרלין כתב/ה:
חוסך שבטו כתב/ה:
בכל מקרה תגיע לגיל 40.
על פניו יפה.
האמת שמתחת לפני השטח, אני עלה נידף ברוח שרק מתפעל את החיים בבית. החיים שטים לידי בנהר מקביל ובאיזה מקום כבר קיבלתי את זה בהבנה ואני פשוט מחכה לחלות או שייקח אותי האופל.

אם הייתי יכול הייתי עוצר הכל. אפילו הרבה לפני גיל 20, ויורד מהרכבת (אם אתה מבין)

קל להגיד מהצד.
''לא חייבים להיות ככה''. ברור. לא חייבים שום דבר, אבל זה המצב הנתון.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 29 באוג׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 באוג׳ 2022
חוסך שבטו כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
חוסך שבטו כתב/ה:
בכל מקרה תגיע לגיל 40.
על פניו יפה.

קל להגיד מהצד.
''לא חייבים להיות ככה''. ברור. לא חייבים שום דבר, אבל זה המצב הנתון.

כן… סליחה. פשוט נחרדתי. אני גם בגילך, גם עם שלושה ילדים וגם מאוד מאוד עייפה. אז אני לא לגמרי לא מבינה על מה אתה מדבר. לא התכוונתי לזלזל בחוויה שלך, סתם להגיד שאולי המבוי לא כל כך סתום? לרוב הם לא.
חוסך שבטו
לפני שנה • 29 באוג׳ 2022
לא משנה אם זלזלת או לא.

הנקודה שלי שממרומי 43 שנים, 90% מחוויות החיים הן שליליות, מתסכלות ומאכזבות. ה-10% הנותרים כנראה לא שלי.

מבוי סתום, כלוב מזהב מה שתרצי. אין כאן שום מילת בטחון שיכולה להפסיק הכל באחת ולאפשר לי לנשום.

סוף החופש הגדול עם 3 ילדים בבית אני מבין שכל אחד מהם תרם מסמר אחד לארון הקבורה של החלומות והדברים שחשבתי שאצליח לעשות וכבר לא יקרו.
גמלנמר
לפני שנה • 29 באוג׳ 2022
גמלנמר • 29 באוג׳ 2022
כנראה עוד לא למדת שהגיל הכרונולוגי, ממנו אי אפשר להימנע, מסיבות פיזיקליות די ברורות, לא מחייב לכבוש את הנפש. זה תלוי בך. תעשה דברים צעירים. לך לבד לפארק שעשועים. תעשה את המתקנים שבחיים לא תעשה. צא ללוות טיול של חוגי סיירות. לך לפאב. לבד. אל תשב על הבר. שב על הבר. ספורט. לא דברים יאפיים כמו ריצה, אופניים, או ספירה של בריכות שצלחת. סנובורד(לחלוטין לא סקי). גלישת גלים(לא סאפ, של מתפשרים. סקייטבורד(לא קרוזרים). תירשם לקורס שלא קשור למקצוע שלך באוניברסיטה, או עדיפות לאיזה קורס מקצועי לטרנדים העכשויים. אולי תיהנה. אולי לא. אבל בדרך תתחכך, תשאב, תושפע, תשפיע ואולי גם תגלה שאתה עוד אותו ילד.
subtal​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 20 במאי 2023

חוסך שבטו

subtal​(נשלט) • 20 במאי 2023
חוסך שבטו כתב/ה:
[...] הנקודה שלי שממרומי 43 שנים, 90% מחוויות החיים הן שליליות, מתסכלות ומאכזבות. ה-10% הנותרים כנראה לא שלי.
[...] החלומות והדברים שחשבתי שאצליח לעשות וכבר לא יקרו.

תודה על הכנות שלך, חוסך שבטו. שמחתי לראות שפרלין הגיבה לך, ואני מקווה שאתה עוד איתנו (אם אתה מבין).
אני חושב שרבים הנשואים שמרגישים לעתים דכאון מסוים ממה שאתה מתאר, מהאחריות, מחוסר החופש, אך לא כל הזמן.
אני לא מומחה גדול בחיים, אבל אני מזמין אותך להיכנס לצ׳ט כדי לדבר.
הטופר המפשר
לפני 11 חודשים • 20 במאי 2023
הטופר המפשר • 20 במאי 2023
עמנואל קאנט התחיל לכתוב את הפרויקט הביקורתי שלו בגיל 50 וסיים אותו בגיל 70.
אתה תמות מתישהו, ההכרה הזאת אכן מחלחלת לתוך הווייתך לקראת גיל ה40 בחיים.
ולא רק שאתה תמות המוות הוא סופי. רק" אין" אחר כך וזהו. כל רגע שעובר לא חוזר.

ועכשיו אחרי שהבנת את "היותך לקראת מוות" , אתה באמת יכול לחיות.
תחזיק בחיים הכי חזק שאתה יכול, זה הזמן לגבש את הווייתך, ליצור ולהשאיר חותם,
לממש את "הרצון לעצמה שלך" ולחתור לקראת הדברים החשובים בחייך.

עשית לי חשק לכוס וויסקי טובה עם קרח.
לחייך!