סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים ותכנית האנימה המצויירת dragon ball

עבד של המין המושלם​(נשלט)
לפני שנה • 30 במאי 2022

נשלטים ותכנית האנימה המצויירת dragon ball

היי חברים מעניין אותי לדעת למי מכם שכן יצא לו להכיר את התכנית המדוברת, כבר בגיל קטן היו פנטזיות להישלט על ידי הדמויות שם?
בעיקר מהסיבה שלמרות שזאת לא סידרה למבוגרים בכל זאת יש בה תכנים "סוטים" לפעמים ואפילו יש כמה קטעים בודדים בסדרה שממש נוגעים בשליטה נשית לכמה רגעים
valet
לפני שנה • 30 במאי 2022
valet • 30 במאי 2022
אני צפיתי,
ואכן גוקו הגיבור הראשי היה מפחד רק מאשתו
-wintermute-​(נשלט)
לפני שנה • 30 במאי 2022
-wintermute-​(נשלט) • 30 במאי 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:
כולם ישר חושבים על אנדרואיד 18 וקרילין נכון נכון?
אה, רק אני?

די ברור שקרילין הוא הטופ
nonee​(ג׳נדר פלואיד מתחלפת)
לפני שנה • 31 במאי 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:
כולם ישר חושבים על אנדרואיד 18 וקרילין נכון נכון?
אה, רק אני?

וואי ממש
-X-
-X-
לפני שנה • 31 במאי 2022
-X- • 31 במאי 2022
אני הכי אהבתי את מקיטה בגלל הרוע שלו.
מוזר שבחרו לקרוא לו בסדרה העברית מקיטה ולא וג'יטה כמו בשאר העולם.
לא מזמן התחלתי לצפות בסדרה הזו שוב ביפנית, עד שאתר סדרות קרס.
בדיוק הגעתי לסאגה של האנדרואידים וסל.
פישוטו
לפני שנה • 31 במאי 2022
פישוטו • 31 במאי 2022
חחחח שרשור ענקקקק

בתור חובב דרגון בול מושבע גרמת לי לחשוב בצורה חצי רצינית חצי הומוריסטית מה קורה כשנגמר הפרק icon_wink.gif

גוקו וצ'יצ'י - היא קשוחה והוא ליצן. אבל כשהיא מסיימת להאכיל אותו והוא הציל את העולם היא נהיית סופט דום קלאסית ומלטפת אותו ברכות ומספרת לו איזה גיבור הוא היה.

אנדרואיד 18 וקרילין- אין שליטה, רק סשנים קשוחים מאוד של אימפקט, היא סאדיסדית רצח והוא סופג עם חיוך ובסוף היא רוכבת עליו קשור כאילו הוא דילדו אנושי. בגדול 2 סוטים ללא מעצורים

גוהאן ווידל - 2 נשלטים חמודים שרק רבים מי יהיה למעלה היום.

והדובדבן שבקצפת וגיטה ובולמה - הנסיך שלעולם לא יהיה מלך ותמיד מנסה להיות האלפא הכי גדול ללא הצלחה. אין לי ספק שבבית הוא עבד נרצע ובולמה מסובבת אותו על האצבע. גם רואים שיש בדמות שלה הרבה דומיננטיות ובטחון ואין לה בעיה בכלל עם הדמות המאיימת שלו. אין גבר שמחזיק כזו כמות של אגו ולא צריך עקב נעוץ על הגב מדי פעם 🤣🤣 יכול להיות שבאמצע גמירה הוא לפעמים צועק "קאקרוטוווו!!!!" ואז מסמיק רצח כשהיא צוחקת עליו. כנראה שמתעסקים הרבה בmdlb כי יש לו הרבה טראומות ילדות לפרק.

בונוס - מאסטר רושי - יושב לו באי על ארגזים של חוברות הנטאי, יש דיבור חזק שיש לו מנוי בכלוב ושולח לכל הנשים כאן הצעות מגונות להשתמש בפרצוף שלו כמו כסא 🤣🤣
פיקולו - סדנאות טנטרה במדבר
FoxyBoxy
לפני שנה • 31 במאי 2022
FoxyBoxy • 31 במאי 2022
וואי סל, תשאב אותי יא גועל נפש