שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ממתי הכלוב הפך לאתר קולינריה?

the rain song
לפני שנה • 3 ביוני 2022
the rain song • 3 ביוני 2022
נראה לי שתמיד היו בכלוב דיונים וכתבים לא בדסמים. יש אפילו פורום מיוחד לעניין שהיה לפי זכרוני דיי פעיל. לפי דעתי זה מאוד מבורך במיוחד למי שרוצה להכיר כאן. כי מערכות יחסים מורכבות הרבה יותר מבדסמ בלבד, גם אם ההתאמה בפנטזיות מושלמת.
העניין הוא שבמקביל כן התנהלו הרבה דיונים על בדסמ, קיצוני יותר או פחות, לא ממש משנה. התנהלו דיונים כל הזמן. הם היום הרוב.
היום צריך לפרסם אזהרת טריגר
ומוחקים פוסטים
וצועקים PC
ואולי אני טועה אבל זה בא לידי ביטוי בעיקר במיילדום שמתנגש משום מה עם הפמיניזם לדעת יותר מידי אנשים.
ויש המון רגישויות בהמון נושאים
ולא, זה לא שווה את זה. לא שווה לכתוב משהו שזז טיפה מהמיינסטרים של הבדסמ. כלומר, לי זה לא שווה וכנראה לעוד אנשים.
אולי צריך לשקול להעביר את האתר למשהו במתכונת פייסבוק. שכל אחד יבחר מי יכול לקרוא אותו.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 3 ביוני 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 3 ביוני 2022
אבל זה באמת קורה? הצנזורה הזאת?
אני קוראת פה טקסטים קשים ולא ראיתי שמישהו דיווח עליהם.
גם זאתי שביקשה אזהרת טריגר די נעלמה. (אני מקווה שהיא בסדר…)
לי נראה שיש בעיקר דיון על כמה PC מעקר את התוכן ולא באמת שהPC עושה את זה.

לי נראה שפשוט יש פה המון המון אנשים ואלה שעוסקים בבדסמ הארד קור, הפכו למיעוט. זה לא שכותבים פחות, אלא שקיימים פחות באופן יחסי.

אולי זה גם קשור לddlg שפשה פה בקטע אחר והוא לא תמיד בדיוק בדסמ, נכון?

עוד מחשבה שיש לי, וסליחה שנהייתי פילוסופית, הוא שאנשים נמצאים פה הרבה זמן ובדסמ הוא לא תמיד קו ישר. יש תקופות של טרפת ויש תקופות של רגיעה.
בשביל שלך​(נשלט)
לפני שנה • 3 ביוני 2022

Re: ממתי הכלוב הפך לאתר קולינריה?

בשביל שלך​(נשלט) • 3 ביוני 2022
ילדת חרא כתב/ה:
זו רק דוגמא...
לפעמים זו קולינריה
לפעמים זה חדשות
לפעמים זה יכול להיות אפילו פוליטיקה...
ויש עוד הרבה..
המשותף לכולם זה שאין בינם לבין עולם הבדס"מ וההיכרויות כלום
אמנם זה קורה בעיקר בצ'אט אבל זה פושה ומתרחב לכל חלקי האתר
ואחרי בילוי של כמה חודשים כאן באתר הגעתי למסקנה מביכה
שעשרות גברים ובעיקר נשים, שבחיי היומיום שלהם כנראה אין להם את המעמד שהם נכספים לו, מצאו בחסות האתר את הביטחון העצמי האבוד שלהם,
את ההימצאות שלהם ב"מרכז" השיח, והחלק ההכי אבסורדי לטעמי, שהם מסוגלים לנהל פרופיל זהב, והם מסוגלים אפילו לשתף תמונות, וזה סבבה, אבל בחייאת לא חושבת שזה המקום
אם אין לכם מעמד בחברה אל תבזבזו את האתר בשביל זה אם אתם לא עניין של בדס"מ אל תהרסו פה את הדיונים עם קולינריה או מיליון נושאים לא קשורים אחרים
אם הביטחון העצמי או המעמד החברתי שלכם זקוק לתיקון - בחייאת אל תעשו את זה פה מאחורי מסכה - כי לא רק שזה לא אמיתי - זה גם לא מועיל לכם -זו רק בריחה- ובעיקר - זה הורס לנו-
ויש פה עוד תופעה מטופשת
כאלה שמעלים תמונות לפרופיל שלהם - כותבים לך שזה תמונות עירום - ואז כשאתה פותח את האופציה לראות את התמונה אתה רואה פרח, או חיה, או נוף
תגירו בחייאת אתם/ן מפגרים/רות??????? למה להעלות תמונה כזו, מה זה אומר על האינטלגנטיות שלכם , לא חבל?
אולי זה גם חלק מזה שהכלוב הופך לאט לאט למשהו אחר ממה שהוא אמור להיות
אשמח לתגובות
אבל תחשבו פעמיים לפני שתענו

מסכים עם כל מילה ,גם אני מרגיש שזה נמאס שהפכו אתר לבדסמ לאתר חברתי של כל מה שבא.

ההרגשה שזה אתר רגיל ולפעמיים מוסיפים קצת בדסמ.
בשביל שלך​(נשלט)
לפני שנה • 3 ביוני 2022
בשביל שלך​(נשלט) • 3 ביוני 2022
פרלין כתב/ה:
זה עולה מלא פעמים העניין הזה, מה הכלוב בעצם? בשבילך הוא כנראה מקום להיכרויות בדסמיות, אבל בשבילי, למשל, זה מקום לכתוב. גם על בדסמ, אבל לא רק.

בשבילי הכלוב זה קהילה. כבר מצאתי אהבה בדסמית והתחתנתי ועשיתי ילדים, בדסמ כבר לא הדבר היחיד שקיים בחיים שלי… אבל הקהילה הוירטואלית העיקרית שלי עדיין פה. אין לזה קשר למעמד (כל פוסט על הילדים שלי יכול לקבל מאות לייקים בקבוצות המתאימות, זה הכי קל.) זאת מחשבה מוזרה נורא. זה בסך הכול הגדרות שונות למה שהאתר בשבילך.

זה העניין ולכן אני דווקא מסכים איתה לחלוטין.

זה לא חייב להיות רק אתר הכרויות לבדסמ.
אבל האתר נועד לשתף דברים הקשורים לעולם הזה לכן הוא נוצר.

כדי לדעת עם בנט ביבי וכל השאר הם צודקים או לא יש מיליון אתריי זבל בחוץ.

אגב ההרגשה שרוב השולטות באתר כאן אני מדגיש רוב לא כולן.
הן בכלל לא שולטות ,רוב השולטות באתר הזה לפחות שמחפשות זוגיות בדסמ בסך הכל מחפשות קשר עם גבר קשוב ולא באמת שליטה וכניעה.

וזה בסדר כל אחד מה שהוא אוהב אבל דיי האתר הזה נועד לתענוג מסויים הרסו את האתר

אולי כלובי באמת צריך תקנון חדש ומי שמכניס דברים לא קשורים אפילו כותב על חוויות היומיום המשעממות שלו שיחסם לתקופה מסויימת.
ואני מתכוון גם על שולטות שמספרות לנו כמה האוכל יצא טעים וכמה היה לה יום מעייף בעבודה... דייי יש אתרים אחרים מספיק הרסתם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 03, 2022 5:54 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
ScatNerd
לפני שנה • 3 ביוני 2022
ScatNerd • 3 ביוני 2022
רוצים שינוי!!
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 3 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 3 ביוני 2022
the rain song כתב/ה:
נראה לי שתמיד היו בכלוב דיונים וכתבים לא בדסמים. יש אפילו פורום מיוחד לעניין שהיה לפי זכרוני דיי פעיל. לפי דעתי זה מאוד מבורך במיוחד למי שרוצה להכיר כאן. כי מערכות יחסים מורכבות הרבה יותר מבדסמ בלבד, גם אם ההתאמה בפנטזיות מושלמת.
העניין הוא שבמקביל כן התנהלו הרבה דיונים על בדסמ, קיצוני יותר או פחות, לא ממש משנה. התנהלו דיונים כל הזמן. הם היום הרוב.
היום צריך לפרסם אזהרת טריגר
ומוחקים פוסטים
וצועקים PC
ואולי אני טועה אבל זה בא לידי ביטוי בעיקר במיילדום שמתנגש משום מה עם הפמיניזם לדעת יותר מידי אנשים.
ויש המון רגישויות בהמון נושאים
ולא, זה לא שווה את זה. לא שווה לכתוב משהו שזז טיפה מהמיינסטרים של הבדסמ. כלומר, לי זה לא שווה וכנראה לעוד אנשים.
אולי צריך לשקול להעביר את האתר למשהו במתכונת פייסבוק. שכל אחד יבחר מי יכול לקרוא אותו.

סיכמת את זה טוב. רוב האנשים כאן יהיו שמחים למצוא זוגיות על הדרך. יש לי פה חברה שאמרה לי שהרבה נשואים באים לפה רק בשביל זה, פותחים פרופיל, מוצאים מישהו וסוגרים אותו. וכמו שאמרת, למצוא מישהו עם אותן פנטזיות זה קל, אבל כדי שאקט בדסמ"י מסוג כזה יתאפשר צריכים להתאפשר עוד דברים, לפעמים המון דברים.
לדבר רק על פנטזיות זה משעמם רצח כשאין אופי, זה סתם כמו לקרוא עלילה אקראית של פורנו היום מייד.

אבל עזבי, אני חושב שהשאלה האמיתית שצריכה להישאל כאן היא לא "כן סאדו" או "לא סאדו"... השאלה האמיתית היא -
למי אכפת?
יש פה אנשים שנהנים מהאתר במתכונת הנוכחית, אחלה.
לא מתאים לך? הרבה יותר מלגיטימי, אז פשוט תצא במקום לבכות כמו איזה חנאן.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 5 ביוני 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 ביוני 2022
היום קראתי שני פוסטים בדסמיים מהפכי קרביים ואחד מטורף שאיזה אדיוט דיווח עליו.

יש מה לקרוא. אפשר לעשות את הדבר הבא וליצור לעצמך פיד בדסמי או לפחות אדג׳י ולהשתמש בכפתור הסתרת בלוגים. אפשר גם ליצור רשימת מועדפים של כתבים יותר קיצוניים, אני בטוחה שאנשים ישמחו להמליץ.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 5 ביוני 2022
בכוח המוח{Aion} • 5 ביוני 2022
יש לי הצעה מהפכנית: כל מי שמתלונן שאין כאן מספיק בדס"ם, מוזמן לייצר תוכן משל עצמו ולשתף אחרים. כן, כן, אף אחד כאן לא עובד אצל אף אחד בייצור תוכן בדס"מי, או תוכן אחר. מפתיע, מפליא, אבל זה המצב.

מעבר לזה, התביעה הזו, להתמקד רק בבדס"ם היא לא מכויילת, והיא מראה על חוסר הבנה קרדינלי: אנשים שיש להם צרכים בדסמים הם קודם כל בני אדם, זקוקים לכל מה שבני אדם אחרים זקוקים, ובונים את הקשרים הרומנטיים והחברתיים שלהם כמו שאנשים אחרים בונים. זה שמדובר באתר בדס"מי לא אומר שמדובר באתר חוצני. נוצרת כאן קהילה, ובאופן טבעי חלק משמעותי מהאינטראקציות נוגע גם לחלקים הנוספים שהם הדבק האמיתי בין אנשים. פנטזיות דומות הן לא באמת מבחן התאמה, וגם לא דבק שמחזיק. אנשים שנמשכים אחד לשני, מסתקרנים אחד מהשני ונפתחים אחד לשני, עושים את זה בגלל בתמהיל של האדם שמולם, ולא בגלל הפנטזיות שלו. עם פנטזיות משותפות אפשר (לפעמים) לאונן יחד, אבל הן לא החומר שעושה את הקסם הזה שמחבר אנשים יחד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 05, 2022 9:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת