בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן עם שולטת שאתם לא מכירים

שרוןן
לפני שנה • 8 ביוני 2022

סשן עם שולטת שאתם לא מכירים

שרוןן • 8 ביוני 2022
שלום לכולם

אני נשלט על ידי שולטת כבר כמה שבועות ועושה כל מה שהיא דורשת בתחום המיני.
השפלות. ליקוקים. קשירות. ועוד

אתמול היא הודיעה לי שבמוצש אני ישרת חברה טובה שלה. החברה ניראה טוב והיא לא רוצה שאני אראה אותה ולכן אני אהיה כל הסשן עם כיסוי לעיינים. היא קנתה לי היום מסכת פנים כזאת שלא נופלת ומדדה עלי אותה והיא אכן אוטמת לגמרה. יושבת טוב על הפנים והעיינים ומשאירה פתח באף ובפה...

למי יצא כאן להישלט ולא לראות מי שולטת בו?
איך התחושה?
ממה צריך להיזהר? למה לצפות?

אשמח לשמוע חוויות ותובנות

תודה
נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
החוויה יכולה להיות מדהימה או טראומטית, הכל תלוי באיך אתה תקבל את זה.

הנחמה הגדולה יכולה להיות בזה שהשולטת המסתורית היא בעצם מכרה של השולטת שלך, ידוע במי מדובר, והיא בעצם תדאג לך מאחורי הקלעים.

להרבה אנשים זאת פנטזיה, אתה הולך להגשים אותה

מקווה שתהנה מזה, ואל תשכח לעדכן פה איך היה.
נשלטוש
לפני שנה • 9 ביוני 2022
נשלטוש • 9 ביוני 2022
אם אתה בוטח ב100 אחוז בשולטת שלך
אז תהנה מיזה
ובמידה ואתה חושש תעצור כי תמיד יש מילת ביטחון

אבל עד שלא מנסים לא יודעים 🤷🏻‍♂️
בהצלחה חבר 🫶
לב לבן​(נשלט)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
לב לבן​(נשלט) • 9 ביוני 2022
יש מוסף לאקט כשאתה כל הזמן עסוק בלהרהר לרצות ולחשוש. חומר ביד היוצרת.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביוני 2022
לא יודעת. גם אתה לא ממש מכיר את השולטת שלך (מכירים רק כמה שבועות) וגם הולך למישהי שאתה לא מכיר - אני אישית בחיים לא הייתי מסכימה בגלל הבטחון האישי שלי.. אולי העובדה שאתה גבר משנה פה את העניין, אבל אישית הייתי נמנעת.
גם אם כן מה שחשוב זה שאל תחשוש להשתמש במילת הבטחון אם נכנסת למקום רע... ותהנה!
    התגובה האהובה בשרשור
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני שנה • 9 ביוני 2022
אצלי השולטת מצרפת חברות בסשן
אין לי מושג מה יהיה הסשן ומי החברות
אני הצעצוע שלה לעשות בי כרצונה
אבל זה מגיע אך ורק מתקשורת מדהימה
ו 100% ביטחון בה
סנטוריון
לפני שנה • 9 ביוני 2022
סנטוריון • 9 ביוני 2022
אי אפשר להכין חביתה בלי לשבור כמה ביצים.
מצד שני, הרבה האנשים לא יודעים להכין חביתה נורמלית.
שרוןן
לפני שנה • 24 ביוני 2022
שרוןן • 24 ביוני 2022
שלום חברים
ביקשתם שאעדכן אז אני מעדכן

עברתי את השסשן עם החברה שאני לא מכיר ועד לרגע זה אין לי מושג מי היה שם

הגעתי לבית של השולטת בשעה 19 כפי שדרשה.
מיידי ציוות להוריד הבגדים ולהיכנס להתקלח. חוקן וכאלה. ביצעתי מיידי.
בסיום המקלחת יצאתי ולגופי מגבת.
מייד צייותה להוריד המגבת ועל 4.

שמה לי פלאג בטוסיק והעמידה אותי. השעה הייתה 20 בערך.
עמדנו ליד החלון. היא אמרה שאני הולך לראות מעכשיו חושך. אין לך מה לדאוג. אתה בידיים טובות. ואז שמה עלי את הכיסוי על הראש והפנים. וסגרה לי את העיינים. זה היה אטום. לא ראיתי כלום כלום.
הפה נשאר ללא כלום בשלב זה והאף ללא כיסוי שאפשר לנשום
חם עם הכיסוי ומזיעים ועל כן צריך לשתות המון. היא הייתה מודעת לזה ונתנו לי לשתות וגם מזגן היה בבית למזלי.
משם עברתי שוב על 4 והיא הוליכה אותי ככל הנראה לסלון.
ושם היא נפרדה ואמרה שהיא הולכת והמלכה שלי תהיה מכאן השולטת הבלעדית ומה שהיא אומרת אני מצווה לעשות. אמרתי כן המלכה והיא יצאה. שמעתי הדלת נסגרת.
מייד קיבלתי פקודה לעמוד. ונקשרתי עם הידיים למעלה כאשר אני בעמידה עם הפלאג בטוסיק
המלכה החדשה בדקה אותי. מיששה נגעה בכל גופי לבדוק הסחורה. לאחר מכן שמה לי בפה גאג והתחילה לגעת ולהכאיב במעט. אני הייתי מגורה מהסיטואציה ומאוד חושש.
שוב נגעה בזין ומשכה ואופס גמרתי בלי כוונה.
היא כעסה נורא ומייד אמרה אתה תיראה מה זה...
שמה לי כלובון על הזין ולא הורידה אותו עד הסוף
הורידה אותי מהקשירה על 4 והורידה הגאג.
ציוותה ללקק הרגלים מלמטה עד למעלה. אחרי זמן מה היא נתנה לי לעלות לכיון מעלה ואז אמרה שאני חייב לשיטת כי חם וקיבלתי מנת שתן חמה ישר לפה. היה לזה ריח וטעם לא משהו אבל נכנס לפה ולגרון.
ושוב התחלתי ללקק לה הכוס שהיה חם ורטוב גם מפיפי.
לפתע היא עצרה אותי ושמה לי גאג רינג על הפה.
ואז שמעתי מישהו נכנס. מתברר שזה היה החבר אן הידיד של המלכה. היא משכה אותי לחדר שינה ושם השאירה אותי על 4 ליד המיטה עם פה פתוח רטוב ומזיע.
לפתע אני שומע את החבר ואת המלכה מורידים בגדים. נכנסים להתקלח ולאחר זמן מה עולים על המיטה.
אני לא רואה כלום אבל שומע ומריח הכל.
הם עולים למטה והיא קצת משמיעה רעש ועושים סקס מטורף רבוי תשוקות ותנוחות. הכל ברעש ובקול שאני אשמע הכל.
הם עשו סקס בכל הצורות והדרכים. דודי. אנאלי אוראלי. ואני בצד לא רואה כלום ושומע הכל.
האמת היה מגרה וקשה מאוד. פה פתוח. חגורת צניעות על הזין והכל כואב ומחרמן.

הם היו שם זמן רב על המיטה. לפתע אני שומע את המלכה גונחת חזק מאוד וגומרת בטרוף בקולות חזקים שהטריפו אותי. ואז גם החבר גמר חזק עם קולות ורעמים.
כאשר הם קצת נרגעו. הגיעה הפקודה. עבד. תתקרב ולקק אותי. נקה אותי לגמרה. וכך היה בהשפלה גדולה הקרבתי למיטה וליקקתי את המלכה בכל גופה. היא הייתה מזיעה ומלאה בכל טוב. על הבטן על החזה על הרגלים ובכוס. כמויות עצומות. לראשונה בחיי בלעתי זרע מר של מישהו אחר. הרגשתי מושפל מאוד וחרמן מאוד. כל זה בלי שאני יודע למי אני מלקק ושל מי הזרע שאני בולע.
עם פלאג ורינג בפה.
המלכה התלהבה מהליקוק בסוף ואמרה. מגיע לך גם לגמור אבל בגלל שגמרת קודם ללא רשות עכשיו תגמור דרך חגורת הצניעות. היא הצמידה איז רטט לזין הכלוא בכלוב וזה הקפיץ לי אותו והכאיב במקביל.
ואז לפתע יוצא ממני זרע בכמות מטורפת. גמרתי חזק לראשונה עם זי"ן בכלוב.
כל הזרע נשפך לרצפה והמלכה אמרה. לקק ונקה הכל וכך היה. היא התלהבה מהניקיון בסוף ואמרה. כלב טוב. נשחרר לך את הפלאג וכך עשתה. הוציאה אותו ושחררה לי לחץ גדול. מיידי היא עלתה למיטה ואני נרדמתי לידם על מרון. עייף וגמור.
בבוקר הגיעה המלכה שלי. העירה אותי והורידה לי כיסוי הפנים.
אמרה לי כלב טוב. אתה משוחרר
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 24 ביוני 2022
שרוןן כתב/ה:
שלום חברים
ביקשתם שאעדכן אז אני מעדכן

עברתי את השסשן עם החברה שאני לא מכיר ועד לרגע זה אין לי מושג מי היה שם

הגעתי לבית של השולטת בשעה 19 כפי שדרשה.
מיידי ציוות להוריד הבגדים ולהיכנס להתקלח. חוקן וכאלה. ביצעתי מיידי.
בסיום המקלחת יצאתי ולגופי מגבת.
מייד צייותה להוריד המגבת ועל 4.

שמה לי פלאג בטוסיק והעמידה אותי. השעה הייתה 20 בערך.
עמדנו ליד החלון. היא אמרה שאני הולך לראות מעכשיו חושך. אין לך מה לדאוג. אתה בידיים טובות. ואז שמה עלי את הכיסוי על הראש והפנים. וסגרה לי את העיינים. זה היה אטום. לא ראיתי כלום כלום.
הפה נשאר ללא כלום בשלב זה והאף ללא כיסוי שאפשר לנשום
חם עם הכיסוי ומזיעים ועל כן צריך לשתות המון. היא הייתה מודעת לזה ונתנו לי לשתות וגם מזגן היה בבית למזלי.
משם עברתי שוב על 4 והיא הוליכה אותי ככל הנראה לסלון.
ושם היא נפרדה ואמרה שהיא הולכת והמלכה שלי תהיה מכאן השולטת הבלעדית ומה שהיא אומרת אני מצווה לעשות. אמרתי כן המלכה והיא יצאה. שמעתי הדלת נסגרת.
מייד קיבלתי פקודה לעמוד. ונקשרתי עם הידיים למעלה כאשר אני בעמידה עם הפלאג בטוסיק
המלכה החדשה בדקה אותי. מיששה נגעה בכל גופי לבדוק הסחורה. לאחר מכן שמה לי בפה גאג והתחילה לגעת ולהכאיב במעט. אני הייתי מגורה מהסיטואציה ומאוד חושש.
שוב נגעה בזין ומשכה ואופס גמרתי בלי כוונה.
היא כעסה נורא ומייד אמרה אתה תיראה מה זה...
שמה לי כלובון על הזין ולא הורידה אותו עד הסוף
הורידה אותי מהקשירה על 4 והורידה הגאג.
ציוותה ללקק הרגלים מלמטה עד למעלה. אחרי זמן מה היא נתנה לי לעלות לכיון מעלה ואז אמרה שאני חייב לשיטת כי חם וקיבלתי מנת שתן חמה ישר לפה. היה לזה ריח וטעם לא משהו אבל נכנס לפה ולגרון.
ושוב התחלתי ללקק לה הכוס שהיה חם ורטוב גם מפיפי.
לפתע היא עצרה אותי ושמה לי גאג רינג על הפה.
ואז שמעתי מישהו נכנס. מתברר שזה היה החבר אן הידיד של המלכה. היא משכה אותי לחדר שינה ושם השאירה אותי על 4 ליד המיטה עם פה פתוח רטוב ומזיע.
לפתע אני שומע את החבר ואת המלכה מורידים בגדים. נכנסים להתקלח ולאחר זמן מה עולים על המיטה.
אני לא רואה כלום אבל שומע ומריח הכל.
הם עולים למטה והיא קצת משמיעה רעש ועושים סקס מטורף רבוי תשוקות ותנוחות. הכל ברעש ובקול שאני אשמע הכל.
הם עשו סקס בכל הצורות והדרכים. דודי. אנאלי אוראלי. ואני בצד לא רואה כלום ושומע הכל.
האמת היה מגרה וקשה מאוד. פה פתוח. חגורת צניעות על הזין והכל כואב ומחרמן.

הם היו שם זמן רב על המיטה. לפתע אני שומע את המלכה גונחת חזק מאוד וגומרת בטרוף בקולות חזקים שהטריפו אותי. ואז גם החבר גמר חזק עם קולות ורעמים.
כאשר הם קצת נרגעו. הגיעה הפקודה. עבד. תתקרב ולקק אותי. נקה אותי לגמרה. וכך היה בהשפלה גדולה הקרבתי למיטה וליקקתי את המלכה בכל גופה. היא הייתה מזיעה ומלאה בכל טוב. על הבטן על החזה על הרגלים ובכוס. כמויות עצומות. לראשונה בחיי בלעתי זרע מר של מישהו אחר. הרגשתי מושפל מאוד וחרמן מאוד. כל זה בלי שאני יודע למי אני מלקק ושל מי הזרע שאני בולע.
עם פלאג ורינג בפה.
המלכה התלהבה מהליקוק בסוף ואמרה. מגיע לך גם לגמור אבל בגלל שגמרת קודם ללא רשות עכשיו תגמור דרך חגורת הצניעות. היא הצמידה איז רטט לזין הכלוא בכלוב וזה הקפיץ לי אותו והכאיב במקביל.
ואז לפתע יוצא ממני זרע בכמות מטורפת. גמרתי חזק לראשונה עם זי"ן בכלוב.
כל הזרע נשפך לרצפה והמלכה אמרה. לקק ונקה הכל וכך היה. היא התלהבה מהניקיון בסוף ואמרה. כלב טוב. נשחרר לך את הפלאג וכך עשתה. הוציאה אותו ושחררה לי לחץ גדול. מיידי היא עלתה למיטה ואני נרדמתי לידם על מרון. עייף וגמור.
בבוקר הגיעה המלכה שלי. העירה אותי והורידה לי כיסוי הפנים.
אמרה לי כלב טוב. אתה משוחרר

נשמעת אחלה חוויה, אבל אתה חייב ללמוד לכתוב דחוף.