בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרוש נהג – תופעה מתפשטת

לי-און
לפני שנה • 9 ביוני 2022

דרוש נהג – תופעה מתפשטת

לי-און • 9 ביוני 2022
מה זה השטויות האלה, כמו שאומרת הקומיקאית, דרוש נהג.
מודעות של מלכות עם 2 וחצי משפטים בדרך כלל ללא מנוי גם ואתם שולחים מאות הודעות מה אתם רציניים איתי?
דרוש נהג. בלי כלום. גם אתם שולחים.
אני כל כך הרבה שנים פה, שיחקתי בכל התפקידים (חוץ ממיילדום), בחיים לא ראיתי כל כך הרבה מודעות של דרוש נהג. לפני כמה שנים זה היה נשכח בלוח המודעות כאפיזודה חולפת.
פעם אחת הייתי רוצה שמישהו יעלה אפילו שישלח לי בפרטי, מה הסיפור שלכם עם זה. אתם לא מבינים שמסתלבטים עליכם? מה אתה בא להגיד לי שאתה נוסע מחיפה לתל אביב, מסיע איזה מלכה לצורך העניין, אפילו לא מתייחסת אליך. בדרך חזרה הביתה אתה עוצר בכביש 4, מביא ביד?
הרי אתה לא תבוא עוד פעם גם מחר? לא תבוא, נכון? או שכן תבוא?
אני יכול להבין אולי, שרציתי לראות מי זאת ואולי בכל זאת ייצא משהו. אבל יש פה בנות עם 3 שורות בלי פרופיל, כבר חודשיים עם הדרוש הנהג הזה. זאת אומרת יש מספיק נשלטים שיקפצו וכל יום היא יכולה להקפיץ מישהו אחר.
אני מבין שאתם רוצים להשפיל את עצמכם. אבל אתם לא משפילים את עצמכם אתם מבזים את עצמכם. אתם מבינים את זה? האשמה עליכם היא לא פחות מאשר על אותו מלכה, שלך תדע אולי זה גבר בכלל.
מה זה השטויות האלה – דרוש נהג. רציני אתם באים אחרי זה הביתה ומביאים על זה ביד?
באמת הייתי רוצה לדעת.
    התגובה האהובה בשרשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
השאלה היא מה קדם למה- הביצה או התרנגולת? הדרישה להסעה או ההצעה להסעה?

כי אליי פונים בלי שביקשתי עשרות מנקים, נהגים, וככה הם פותחים את השיחה.
מעבר לכך שאני לא בוטחת בשירות כזה חינמי (אין דבר כזה), אני גם מאמינה שזה רק לצורך פנטזיה ורובם אחרי פעם אחת מתגברים על זה כי מבינים שזה לא משביע אותם.
לחלופין יש כאלה שבאמת רק רוצים להיות משרתים.

יש נשים פה, שזכותן לקבל את השירות הזה כשניתן להן ויש נשים שגם מנצלות את זה, לא להפיל רק על צד אחד את האשמה.
4X4​(אחר)
לפני שנה • 9 ביוני 2022

Re: דרוש נהג – תופעה מתפשטת

4X4​(אחר) • 9 ביוני 2022
לי-און כתב/ה:
מה זה השטויות האלה, כמו שאומרת הקומיקאית, דרוש נהג.
מודעות של מלכות עם 2 וחצי משפטים בדרך כלל ללא מנוי גם ואתם שולחים מאות הודעות מה אתם רציניים איתי?
דרוש נהג. בלי כלום. גם אתם שולחים.
אני כל כך הרבה שנים פה, שיחקתי בכל התפקידים (חוץ ממיילדום), בחיים לא ראיתי כל כך הרבה מודעות של דרוש נהג. לפני כמה שנים זה היה נשכח בלוח המודעות כאפיזודה חולפת.
פעם אחת הייתי רוצה שמישהו יעלה אפילו שישלח לי בפרטי, מה הסיפור שלכם עם זה. אתם לא מבינים שמסתלבטים עליכם? מה אתה בא להגיד לי שאתה נוסע מחיפה לתל אביב, מסיע איזה מלכה לצורך העניין, אפילו לא מתייחסת אליך. בדרך חזרה הביתה אתה עוצר בכביש 4, מביא ביד?
הרי אתה לא תבוא עוד פעם גם מחר? לא תבוא, נכון? או שכן תבוא?
אני יכול להבין אולי, שרציתי לראות מי זאת ואולי בכל זאת ייצא משהו. אבל יש פה בנות עם 3 שורות בלי פרופיל, כבר חודשיים עם הדרוש הנהג הזה. זאת אומרת יש מספיק נשלטים שיקפצו וכל יום היא יכולה להקפיץ מישהו אחר.
אני מבין שאתם רוצים להשפיל את עצמכם. אבל אתם לא משפילים את עצמכם אתם מבזים את עצמכם. אתם מבינים את זה? האשמה עליכם היא לא פחות מאשר על אותו מלכה, שלך תדע אולי זה גבר בכלל.
מה זה השטויות האלה – דרוש נהג. רציני אתם באים אחרי זה הביתה ומביאים על זה ביד?
באמת הייתי רוצה לדעת.

לדעתי הכללת והתפזרת לקראת הסוף "האשמה עליכם היא לא פחות מאשר על אותו מלכה, שלך תדע אולי זה גבר בכלל. " - זה נראה לי מובהר בפרופיל במידה ויש פגישה. שנית, יש אנשים שנהנים לטייל ולנהוג, ואני מאמין שגם הנהג וגם הנוסעת מחליפים כמה מילים בכ"ז, נסיעה. לקחת את זה רחוק .. 🤷‍♂️
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 9 ביוני 2022
הם פשוט נואשים.
באופן כללי, זה מצחיק אותי שבחורות עושות את זה ואשכרה מרגישות שולטות אח"כ. אם בחורה תקפיץ אותי כחלק מפנטזיה הבולבול שלי יפול. כאילו, אין לי את היכולת להגיע ממקום למקום בעצמי? אז למה שאקרא לעצמי "שולט"?

כאילו, אני יכול להבין חלק מזה כי ככה זה בטבע, לא רק אצל בני אדם, בכללי אצל רוב בעלי החיים הזכרים רודפים אחרי הנקבות בזמן שהנקבות יושבות רגל על רגל. זה תהליך חשוב כי איכות הזרע של הגבר תקבע לרוב אם אותם אנשים יעמידו צאצאים חזקים. בגלל זה בין היתר יש כל כך הרבה באדי פוזיטיב לנשים ויש 0 תזוזה בבאדי פוזיטיב של גברים, כי נשים יכולות למצוא גבר גם אם יש להן ציצי בגודל של בניין ופרונקל של מכשפה על כל הפנים. אנשים פחות ביקורתיים כלפי מראה נשי, הן לא הנבחרות, הן הבוחרות. אבל רמה כזאת של נואשות היא כבר מצחיקה, ואני בספק שדבר כזה הופיע מתישהו לאורך ההיסטוריה. זה כבר מעבר לעניין ביולוגי, הגברים המודרניים הם פשוט נואשים בצורה מעוררת בחילה. מה שהם לא מבינים זה שאף בחורה לא אוהבת את הנואשות הזאת, ימשיכו ככה וישארו רווקים לנצח. כן, גם השולטות שלוקחות טרמפים לא באמת אוהבות את זה, אני לא מכיר אישה אחת שאוהבת נוֹאָשׁוּת, זה לא משנה אם היא שולטת או נשלטת, אישה לא תיקח גבר שלא שורד ברירה טבעית אלא אם כן היא במצב ממש ממש גרוע. כאילו, הן נהנות מהטרמפ כי הן מקבלות טרמפ חחח, אבל הן יצחקו על הגבר הזה בלב. הן אף פעם לא יקחו אותו ברצינות, אין לו כבוד.

מהן שאר הסיבות לתופעה?
מניח שיש שלוש עיקריות:
1 - בעבר לא היה סטנדרט גבוה למראה מגברים, הם היו נמדדים בדרכים אחרות, כמו היכולת לספק ביטחון וקורת גג וכל החרא הזה. רוב הגברים היום לא נראים משהו.
2 - הפמיניזם גרם לגברים לשקשק מלהתחיל עם בחורה ברחוב, אז בטח שהוא גם גרם להם לאבד את היכולת לספק אישה.
3 - אינטרנט. אינטרנט זה אחלה כלי אם אתה מחפש להיות לוזר, כל כך קל בו לא לצאת מאזור הנוחות.

מה שכן, אני לא בעד להוציא חקיקה נגד האקט הזה והדיון סביבו כמו שעשו פה עם פינדום למשל. למעשה, אני לא חושב שאמור להיות כאן חוק נגד פינדום, שפשוט ילחמו בזה עם שיימינג. לפעמים אני מביע כאן דעות שהן לא ממש מיינסטרימיות בלשון המעטה והן לא נמחקות, זה מבורך ואני חושב שמגיע לכלובי נקודת זכות על זה. ברגע שיתחילו להוציא מלא חוקים ולצנזר מלא דעות זה גם יפגע בך ובחופש הביטוי שלך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יונ' 09, 2022 10:20 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
לי-און
לפני שנה • 9 ביוני 2022
לי-און • 9 ביוני 2022
לצערי לא ידידי = 4X4. לא סתם יש מדי יום מודעה דרוש נהג. השמועה התפשטה.
אני בעצמי ראיתי פרופילים של מלכות שפתאום הפרופיל של גבר,
כל מה שאני אומר זה מבוסס. אבל זה אתה צודק, זה לא הבעיה אם מישהו בא לו לפתוח
פרופיל בשביל הצחוק. אני מדבר על בנות שזה באמת הן.
אני יכול להראות לך עכשיו להוציא 10 מודעות.
בוא נראה שיעלה מישהו, שיהיה אמיתי ויגיד לי נהניתי מזה,
אני מוכן לעשות את זה כל יום.
בבית אני מאונן על זה.
אפילו שיכתוב לי בפרטי, אני מסיע כל יום מלכות וזה מה שעושה לי טוב.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
לי-און כתב/ה:
לצערי לא ידידי = 4X4. לא סתם יש מדי יום מודעה דרוש נהג. השמועה התפשטה.
אני בעצמי ראיתי פרופילים של מלכות שפתאום הפרופיל של גבר,
כל מה שאני אומר זה מבוסס. אבל זה אתה צודק, זה לא הבעיה אם מישהו בא לו לפתוח
פרופיל בשביל הצחוק. אני מדבר על בנות שזה באמת הן.
אני יכול להראות לך עכשיו להוציא 10 מודעות.
בוא נראה שיעלה מישהו, שיהיה אמיתי ויגיד לי נהניתי מזה,
אני מוכן לעשות את זה כל יום.
בבית אני מאונן על זה.
אפילו שיכתוב לי בפרטי, אני מסיע כל יום מלכות וזה מה שעושה לי טוב.

חלקם נהנים מזה ברמה מסוימת.
הם עדיין נואשים. הם בחיים לא היו עושים את זה אם הייתה להם שולטת זמינה. זה בערך כמו להעלות גירה על לאפה עם כבד, חומוס, פטרוזיליה, בצל עם סומק, אריסה, לימון כבוש וטחינה בזמן שיש לך שני שקל בכיס ואתה הולך לקנות נקניקיה מעפנה. נסחפתי עם הדימוי חחח.
ScatNerd
לפני שנה • 9 ביוני 2022
ScatNerd • 9 ביוני 2022
יש כאלה שרוצים להרגיש מנוצלים ואז הם מאוננים על זה. אנשים לוזרים, אומללים.
כאלה שבחורה בחיים לא תתקרב אליהם סתם ככה.
-X-
-X-
לפני שנה • 9 ביוני 2022
-X- • 9 ביוני 2022
דרוש נהג פורמולה 1
*מסיע אותה ב300 קמ"ש*
*יוצאת ומקיאה*
סשן מוצלח 🤘
לי-און
לפני שנה • 9 ביוני 2022
לי-און • 9 ביוני 2022
זהו שאני מתקשה להאמין. עוד אף פעם לא ראיתי מודעה שמישהו אמר אני מסיע
מלכות מצד לצד באופן יומיומי וזה עושה לי את זה.
אז מה זה השטויות האלה - דרוש נהג.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
לי-און כתב/ה:
זהו שאני מתקשה להאמין. עוד אף פעם לא ראיתי מודעה שמישהו אמר אני מסיע
מלכות מצד לצד באופן יומיומי וזה עושה לי את זה.
אז מה זה השטויות האלה - דרוש נהג.

נחזור לדימוי של האוכל.
אני זוכר שפעם עבדתי במפעל של חרדים קמצנים, וכיאה לחרדים הכול היה שם כ"כ מינימלי. אתה יודע מה אכלנו שם בהפסקות? טונה פג תוקף ולחמניה זולה. זה היה כל כך טעים, בחיי. כשאתה רעב ומותש אתה אוכל הכול.

אני חושב שאתה לא מבין כמה רעבים וחסרי כבוד הם.