סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית ספר לשפחה החדשה

זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 15 ביוני 2022
זאב פטיש{סאדיסט} • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
רק חרדי וספרדי לשעבר יכנה או יתיחס לאשה כשפחה .אצלנו בקיבוץ כברי ( ילדות ובגרות וצבא )
אני כבר לא שם .אבל 2 דורות של המשפחה הייקית שלנו הם עדיין שם .
אשה היא אשה וגבר הוא גבר והמעמדות שלהם תמיד היו שווים בהרמוניה חברתית וציבורית נפלאה.
זה דיבור נגוע סטייל חצרוני טננבאום וסרפוס
שבצעדת הפמניסטיות האחרונה כמעט והיינו מסרסות אותם ליתר דיוק שניים מהם .בחצרוני טיפל מרוקאי בן 16 באשדוד .זה מה שקורה למין הנחות כאשר מתחצף לנשים באשר הם המין החזק פור אבר

נשים המין החזק !!! באיזה סרט ורוד את חייה ???

הסשנים עלו לך לאף ואת כמו בהיי גבוההה מאוד.....

כשתצאי מהסרט שאת חייה בתוכו, את ביום טוב אבק....

המסרסרת חייה בסרט טוב, בואי לאתר בנייה תראי איך את הופכת לסמרטוט...

בואי לעולם הכספים והבורסה תראי איך את כלום בפיתה...

פמיניזם מתחיל ונגמר בשינקין וגם לשם כבר אף אחד לא הולך...
עפרון​(נשלט)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
עפרון​(נשלט) • 15 ביוני 2022
הפורום הזה נעשה יותר ויותר הזוי ופסיכי.
מה קורה עם האנשים כאן??

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 15, 2022 4:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
רק חרדי וספרדי לשעבר יכנה או יתיחס לאשה כשפחה .אצלנו בקיבוץ כברי ( ילדות ובגרות וצבא )
אני כבר לא שם .אבל 2 דורות של המשפחה הייקית שלנו הם עדיין שם .
אשה היא אשה וגבר הוא גבר והמעמדות שלהם תמיד היו שווים בהרמוניה חברתית וציבורית נפלאה.
זה דיבור נגוע סטייל חצרוני טננבאום וסרפוס
שבצעדת הפמניסטיות האחרונה כמעט והיינו מסרסות אותם ליתר דיוק שניים מהם .בחצרוני טיפל מרוקאי בן 16 באשדוד .זה מה שקורה למין הנחות כאשר מתחצף לנשים באשר הם המין החזק פור אבר

גם גזענית
גם פמיניסטית
גם מפגרת ברמות הגבוהות ביותר
לא לא לא, זה לא יכול להימשך ככה. תבחרי פאק ותגלגלי את התחת שלך הביתה

איזו תופעת טבע O.o
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
עפרון כתב/ה:
הפורום הזה נעשה יותר ויותר הזוי!!

חחח נכון.
זה נהדר.
אני לא יודע אם שמת לב, אבל נחותים זה מצחיק. אני תומך בקיומם של נחותים, חחח באמת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
מי זה יאיר גולן ? עוד שולט ערבי שמתחזה ליהודי ? כל גבר שמנצל אשה וקורא לה שפחה הוא סמרטוט

תחינה או עמבה?
Pollux​(שולט)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
Pollux​(שולט) • 15 ביוני 2022
ראיתי כמה פרסומים בבלוגים ולא הבנתי מה המקור שלהם.
ראיתי את הפוסט הזה בפורומים וצחקתי בקול, לאחר מכן התגובות הפכו גזעניות ותאולוגיות אחר כך אונקולוגיות.
בחיי שהתגעגעתי לתלישות הזאת מהמציאות שרק אנשים בכלוב יכולים לייצר.
במיוחד ""שולטים"" שחושבים שהם יכולים לחנך אנשים לכדי בדסם "נכון"
ושולטות שחושבות שהמסגרת הקטנה שמסגרה להן החיים, היא היא המציאות עצמה.
ותכלס יש כאן כאלו שכותבים דברים נכונים ומדוייקים,אבל אני פשוט חסום מלהגיב או ללחוץ לייק.
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
Ch​(שולטת) • 15 ביוני 2022
זאב פטיש אני בפיתה בעולם הבורסה ? אני שמזיינת טיקונים מהבורסה שמציגים לי גוגל על הון עצמי של 780 מיליון דולר ?!?!
אתה משייף יהלום בבורסה אני משפדת להם את התחת וחדרתי מאכילה אותם ווגאן סקאט לא קוגעל צימוקים או צימעס .
ווגאן סקאט מצד אחד
ומצד שני זין של קיבוצניקית מכברי שהיתה קצינה בגולני 13 לוחמים לועסים אבנים ואוכלים חול אצלי ..
ואני שמזיינת אותם ומקבלת אותם כפי שהם אני הפיתה,?? חחח אני פיפי מהטמטומידה כמה גברים הם פרש כי ראו סרטים הוליוודים של גברים בטיץ ,כדאי שתלך ללמוד מה זה בכלל אשה ומה זה מלכה ששולטת בעבדים ...כי גם אם תהפוך עולמות לא תמצא אחת שכזו אתה מקסימום תמצא הודית או קווקזית באיזה מועדון סדו שרבה עם המשפחה שלה באחת מהפריפריות שולט מביא מוות לעולמה של האשה שהפך אותה לשפחה .אחרונת הנשים מביאה חיים ופיריון וילודה לעולם .ולנשים הללו רק גברים מהתחתית של התחתית מעיזים לקרוא להן שפחות או חור או כלבה וזונה .לאשה הזו יש אבא ויש לה אחים .זה יפה ככה לקרוא לנשים ? מה הקשר לפמיניסטיות שיושבות בשנקין בכלל .הן בחלקן מבולבלבות עם כל המגדריות ומלחמתן בתופעה .למקד מהיכן זה מגיע זה מהגבר שאונס אשה כזו כי הוא השולט והיא החור .אשה זה לא רק חור או שלושה ,אשה זה גם וגם וגם ועוד כמה דברים .אם היתה אשה ללא שלושה חורים שום שולט לא היה בסביבה אם היה זין בסביבה השולט היה מתישב עליו גם השולט הכי גדול זה לא סוד שחצי מהשולטים הפכו להיות שפחות של השפחות שלהם וחצי אחר מהם הפכו להיות פסיבים שמחפשים הומו אקטיבי באחד מהאתרים שהבולשת האיראנית פרצה אליהם והפיצה את האימיילים שלהם ברשת .בשארם אשייק שהייתי עם המלכה החרדית לשעבר והיהלומן החרדי עשו לנו בעיות מה פתאום גבר עם שני נשים בסוויטה ,ונאמר שגבר עם גבר לא יכולים לקבל חדר במלון בשארם אל שיק ,כי בשארם אין כניסה למלונות מעבר למגדר של בעל ואשה ,או גבר ובת זוג .גם לנו שהינו שלושה היינו חייבות להתפצל שהיהלומן החרדי יהיה בחדר לבד ,ואני לבד בחדר .והחברה החרדית שלי תהיה בחדר לבד .
חוקי האיסלם
על חוקי האיסלם אף שולט לא יגיד גזענות .
אבל על חרדית שאבא שלה חרדי וגזען ואמא שלה חרדית וגזענית וכל הסביבה בה גדלה גזענית ,ובסמינר שלה לא הסכימו לקבל בחורות ספרדיות .כאשר היא נמלטה מהתופת של הגענות החרדית אל העולם החילוני סמ הנאור .
פה היא גילתה שהם גרועים בשנאה שלהם ובבוטות שלהם כנגדה
אז מה הפלא שהיא מעדיפה להצטמצם אך ורק לקליקה קטנטנה של יהלומנים וטייקונים חרדים חסידים בלבד מסדיגורא ,גור,ובובוב מברוקלין או סאטמרים מוויליאמסבורג . במה היא מפריעה לכם הגזענות שהוליכה את עבר געזנות סלקטיבית לקהל שהוא ממילא גזעני היה וישאר ?!?!

אז השולטים שמקללים והשפחות שמגבות אותם בלייקים זה כי השולטים הללו והנשים הללו .הם שונאות כל אשה באשר היא אם היא גונבת להם את תשומת הלב ולו לרגע קט .
כן זה המצב מהזווית של מלכה שחברה בנפש למלכה חרדית לשעבר שנמלטה מהתופת בית של 16 נפשות .בדירת 2 וחצי חדרים באלעד

שולטים פה בלי מנוי זהב מקבלים 400 הודעות ביממה ?
שולטים פה פעם ישנו בסוויטה של 20 אלף שקל לילה כמי שראיתם בנוכל הטינדר ? שולט מקסימום מגלגל טבק כדי שיהיה לו תחליף לסיגריה כי הוא מובטל .
אחרון העבדים יותר גבר מהראשון של השולטים .
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 15 ביוני 2022
סקרנית ירוקה • 15 ביוני 2022
לא נראלי לי שמקים בית הספר חשב שיהיה כזה להט בשיעורים אצלו...
עפרון​(נשלט)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
עפרון​(נשלט) • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
זאב פטיש אני בפיתה בעולם הבורסה ? אני שמזיינת טיקונים מהבורסה שמציגים לי גוגל על הון עצמי של 780 מיליון דולר ?!?!
אתה משייף יהלום בבורסה אני משפדת להם את התחת וחדרתי מאכילה אותם ווגאן סקאט לא קוגעל צימוקים או צימעס .
ווגאן סקאט מצד אחד
ומצד שני זין של קיבוצניקית מכברי שהיתה קצינה בגולני 13 לוחמים לועסים אבנים ואוכלים חול אצלי ..
ואני שמזיינת אותם ומקבלת אותם כפי שהם אני הפיתה,?? חחח אני פיפי מהטמטומידה כמה גברים הם פרש כי ראו סרטים הוליוודים של גברים בטיץ ,כדאי שתלך ללמוד מה זה בכלל אשה ומה זה מלכה ששולטת בעבדים ...כי גם אם תהפוך עולמות לא תמצא אחת שכזו אתה מקסימום תמצא הודית או קווקזית באיזה מועדון סדו שרבה עם המשפחה שלה באחת מהפריפריות שולט מביא מוות לעולמה של האשה שהפך אותה לשפחה .אחרונת הנשים מביאה חיים ופיריון וילודה לעולם .ולנשים הללו רק גברים מהתחתית של התחתית מעיזים לקרוא להן שפחות או חור או כלבה וזונה .לאשה הזו יש אבא ויש לה אחים .זה יפה ככה לקרוא לנשים ? מה הקשר לפמיניסטיות שיושבות בשנקין בכלל .הן בחלקן מבולבלבות עם כל המגדריות ומלחמתן בתופעה .למקד מהיכן זה מגיע זה מהגבר שאונס אשה כזו כי הוא השולט והיא החור .אשה זה לא רק חור או שלושה ,אשה זה גם וגם וגם ועוד כמה דברים .אם היתה אשה ללא שלושה חורים שום שולט לא היה בסביבה אם היה זין בסביבה השולט היה מתישב עליו גם השולט הכי גדול זה לא סוד שחצי מהשולטים הפכו להיות שפחות של השפחות שלהם וחצי אחר מהם הפכו להיות פסיבים שמחפשים הומו אקטיבי באחד מהאתרים שהבולשת האיראנית פרצה אליהם והפיצה את האימיילים שלהם ברשת .בשארם אשייק שהייתי עם המלכה החרדית לשעבר והיהלומן החרדי עשו לנו בעיות מה פתאום גבר עם שני נשים בסוויטה ,ונאמר שגבר עם גבר לא יכולים לקבל חדר במלון בשארם אל שיק ,כי בשארם אין כניסה למלונות מעבר למגדר של בעל ואשה ,או גבר ובת זוג .גם לנו שהינו שלושה היינו חייבות להתפצל שהיהלומן החרדי יהיה בחדר לבד ,ואני לבד בחדר .והחברה החרדית שלי תהיה בחדר לבד .
חוקי האיסלם
על חוקי האיסלם אף שולט לא יגיד גזענות .
אבל על חרדית שאבא שלה חרדי וגזען ואמא שלה חרדית וגזענית וכל הסביבה בה גדלה גזענית ,ובסמינר שלה לא הסכימו לקבל בחורות ספרדיות .כאשר היא נמלטה מהתופת של הגענות החרדית אל העולם החילוני סמ הנאור .
פה היא גילתה שהם גרועים בשנאה שלהם ובבוטות שלהם כנגדה
אז מה הפלא שהיא מעדיפה להצטמצם אך ורק לקליקה קטנטנה של יהלומנים וטייקונים חרדים חסידים בלבד מסדיגורא ,גור,ובובוב מברוקלין או סאטמרים מוויליאמסבורג . במה היא מפריעה לכם הגזענות שהוליכה את עבר געזנות סלקטיבית לקהל שהוא ממילא גזעני היה וישאר ?!?!

אז השולטים שמקללים והשפחות שמגבות אותם בלייקים זה כי השולטים הללו והנשים הללו .הם שונאות כל אשה באשר היא אם היא גונבת להם את תשומת הלב ולו לרגע קט .
כן זה המצב מהזווית של מלכה שחברה בנפש למלכה חרדית לשעבר שנמלטה מהתופת בית של 16 נפשות .בדירת 2 וחצי חדרים באלעד

שולטים פה בלי מנוי זהב מקבלים 400 הודעות ביממה ?
שולטים פה פעם ישנו בסוויטה של 20 אלף שקל לילה כמי שראיתם בנוכל הטינדר ? שולט מקסימום מגלגל טבק כדי שיהיה לו תחליף לסיגריה כי הוא מובטל .
אחרון העבדים יותר גבר מהראשון של השולטים .

תקשיבי, אם לא היית, היה צריך להמציא אותך.
העולם לא היה אותו דבר בלעדייך.
ממליץ לך להצטרף כמורה בבית הספר של הנשלטות - נשמע שיש לך את כל הכישורים הדרושים.
בהצלחה!!
MRY​(נשלטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
MRY​(נשלטת) • 15 ביוני 2022
הסר