סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ל-"שולטים" (ואולי גם ל-"שולטות"?)

NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022

שאלה ל-"שולטים" (ואולי גם ל-"שולטות"?)

NeverEnough • 21 ביוני 2022
מהניסיון (הלא גדול שלי) וממה שאני שומעת וקוראת כאן ובמקומות אחרים, מאד מקובל/נפוץ, יחסית מוקדם בקשר, להגיד ל-"נשלטות/ים" שאתם רוצים "לדעת עליהם את הכל"... אני אישית מאד אהבתי לשמוע את זה. זה עושה נעים... אבל עם הניסיון שמצטבר אט-אט, אני פתאום תוהה - האומנם? ה-כ-ל?
ומה אם מה שיתגלה לא יבוא לכם טוב? יש אפשרות כזאת?
מאיפה שאני נמצאת עכשיו נראה שיש משהו מחייב, מחושב ומורכב בלקחת את השליטה. יש אחריות. לפחות בעמוקים של זה (שזה מה שמעניין אותי אישית).
צריך פחות או יותר לדעת לאן הולכים, מה בערך המסלול, הקצב... ולהוביל. בבטחה. לא?
לבקש לדעת הכל, בעיני, זה סוג של חיבוק, זה להגיד "אני כאן ואני מקשיב/ה. זה בטוח להיפתח". עושה היגיון?
אז לא עדיף לחכות עם הצהרות גדולות (ואולי גם עם דרישות ומשימות) לפחות עד אחרי שלפחות נפגשים?

אני די חדשה בכל העולם הזה ובאמת שואלת כדי להבין.
יצא לכם להגיד את זה? הרבה? באיזה שלב של היחסים? זה רצון כנה? חלק מאיזה תסריט מקובל? חצי חצי?

תודה מראש על התשובות icon_smile.gif
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
Impaler​(שולט) • 21 ביוני 2022
אני באופן אישי כן רוצה לדעת הרבה, (אבל לא בהכרח הכל).
חשוב לי לדעת מה ההיסטוריה המינית של מי שעומדת מולי, ועד כמה שזה לא רומנטי - מהי רמת הזהירות שלה (מבחינת התגוננות מ- STDים).
האסטרטגיה הזו גם הצילה אותי ממחלות מין לכל החיים, ושום אורגזמה לא שווה את זה...
NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022

אה, ברור! אבל...

Impaler כתב/ה:
אני באופן אישי כן רוצה לדעת הרבה, (אבל לא בהכרח הכל).
חשוב לי לדעת מה ההיסטוריה המינית של מי שעומדת מולי, ועד כמה שזה לא רומנטי - מהי רמת הזהירות שלה (מבחינת התגוננות מ- STDים).
האסטרטגיה הזו גם הצילה אותי ממחלות מין לכל החיים, ושום אורגזמה לא שווה את זה...

בוודאי שבטח! אבל אני מתכוונת לדברים קצת יותר... אמממ... פרטיים? לא מוצאת את המילה המדויקת אבל כשאני שמעתי את הביטוי הזה הרגשתי שזאת הזמנה להיפתח. פחות מצב רפואי...
The Reina​(שולטת)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
The Reina​(שולטת) • 21 ביוני 2022
על מנת שנוכל להכיר,
להבין את הנשלט, לדעת מי הוא מה הוא למה הוא נמשך,
להבין האם זה מגיע ממקום מעצים או ממקום לא חיובי,
יש צורך שנכיר,
כשאני בוחרת נשלט אני נותנת לעצמי תקופה שבה אני מכירה אותו, לומדת אותו גם על מנת להשתמש בדברים לאחר מכן בפן המנטאלי, חלק ממערכת היחסים של שולטת נשלט זה להיחשף בפני השולט/ת
האחריות שלי כשולטת היא להכיר אותו כל כך טוב על מנת להיות בטוחה שלא אסב לו חלילה נזק או או אפגע בו בצורה מסויימת,
המטרה היא ששני הצדדים יהנו וכל אחד מאיתנו יקבל מענה לצורך האישי שלו,
כדי שכל זה באמת יקרה אני חייבת להבין באופן מלא מי האדם שעומד מולי,
לדעת איך הוא מגיב ולמה, ולהכיר את העבר שלו זה חלק מהעניין.
    התגובה האהובה בשרשור
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
Impaler​(שולט) • 21 ביוני 2022
לגבי כל השאר - כן חשוב לדעת גבולות, פנטזיות, תחומי עניין וטריגרים, אבל זה מבחינתי יכול להגיע בהדרגה, לאורך ההיכרות.
NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022

אז בהדרגה?

The Reina כתב/ה:
על מנת שנוכל להכיר,
להבין את הנשלט, לדעת מי הוא מה הוא למה הוא נמשך,
להבין האם זה מגיע ממקום מעצים או ממקום לא חיובי,
יש צורך שנכיר,
כשאני בוחרת נשלט אני נותנת לעצמי תקופה שבה אני מכירה אותו, לומדת אותו גם על מנת להשתמש בדברים לאחר מכן בפן המנטאלי, חלק ממערכת היחסים של שולטת נשלט זה להיחשף בפני השולט/ת
האחריות שלי כשולטת היא להכיר אותו כל כך טוב על מנת להיות בטוחה שלא אסב לו חלילה נזק או או אפגע בו בצורה מסויימת,
המטרה היא ששני הצדדים יהנו וכל אחד מאיתנו יקבל מענה לצורך האישי שלו,
כדי שכל זה באמת יקרה אני חייבת להבין באופן מלא מי האדם שעומד מולי,
לדעת איך הוא מגיב ולמה, ולהכיר את העבר שלו זה חלק מהעניין.

מה שאת מתארת (ותודה על הפירוט) נשמע לי מאד הגיוני. מתבקש אפילו. אבל התאור שלך מאד עדין והדרגתי, שזה מה שנראה לי יותר נכון לעשות..
זה משהו שאת אומרת מהתחלה? "אני רוצה שתספר לי הכל"? (או משהו בסגנון)
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 21 ביוני 2022
זאב פטיש{סאדיסט} • 21 ביוני 2022
לדעתי מדובר בתהליך כמו בכל דבר בחיים...

אני חושב ששולט שממהר לחלק לך משימות לפני שפגש אותך, כנראה רעב מידי וחסר איכות...

שולט איכותי ירצה לראות אותך תחילה ומשם מתחיל תהליך של הכירות אם במעשים ואם במילים..

לגבי רמת הפתיחות -

להיות אינטימית באמת עם אדם אחר, מחייב אותך להיות שקופה עבורו וכמובן שלכולנו יש סודות במרתפים אבל את הרוב אנחנו חולקים יחד...

אני לא חושב שאת חייבת לשחרר את הכל עוד לפני שבססתם קשר ברור, אחרי מספר מפגשים ויצירת חיבור עמוק...

אבל --

יש מידע שחשוב לי לדעת כמו רקע רפואי, ניסיון בבדסם, קצת על הילדות ומקור הצורך העז וכו..

המידע הזה עוזר לי להכיר אותך ברמה הבדסמית ולהבין משם לאן לכוון אותך...
NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022

הבנתי

זאב פטיש כתב/ה:

אני חושב ששולט שממהר לחלק לך משימות לפני שפגש אותך, כנראה רעב מידי וחסר איכות...

שולט איכותי ירצה לראות אותך תחילה ומשם מתחיל תהליך של הכירות אם במעשים ואם במילים..

לגבי רמת הפתיחות -

להיות אינטימית באמת עם אדם אחר, מחייב אותך להיות שקופה עבורו וכמובן שלכולנו יש סודות במרתפים אבל את הרוב אנחנו חולקים יחד...

אני לא חושב שאת חייבת לשחרר את הכל עוד לפני שבססתם קשר ברור, אחרי מספר מפגשים ויצירת חיבור עמוק...

אבל --

יש מידע שחשוב לי לדעת כמו רקע רפואי, ניסיון בבדסם, קצת על הילדות ומקור הצורך העז וכו..

תודה על התשובה המפורטת! מבינה מה אתה אומר.
ושאלת פאלו-אפ ברשותך - עוד נקודה שמעניינת אותי היא ההנחה שזה "צורך עז"... icon_smile.gif ומה אם זה לא צורך?
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 21 ביוני 2022
CharlieI{Lotus} • 21 ביוני 2022
אחד הדברים הראשונים שאני אומר זה שאני תמיד רוצה לדעת איך היא מרגישה ומה היא רוצה.
כל השאר זה יותר עניין של יצירת אווירה בטוחה רגשית.

אני רוצה לדעת עליה כמה שיותר. יותר מדויק לומר שאני רוצה להכיר אותה עד עמקי נשמתה.
מבחינתי זה הרבה יותר עניין של שתיקות, של שאלות עדינות, של נסיכת תחושת בטחון.
במצב הזה, ההיכרות מעמיקה באופן טבעי.

מבחינת "לא בא בטוב", אני לא חושב שיש דבר כזה מבחינתי. אני לא אוהב בקלות, אבל את מי שכן, אז את כל כולה.
יש דברים, תאורטית לפחות, שיגרמו לי להחליט שהיחסים האלו לא בריאים עבורה, או לא טובים לה או לי.
לרוב אלו יהיו דברים של גישה, ואני רואה אותם מהר יחסית, ולא סודות עומק של נבכי הנפש.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 21 ביוני 2022

Re: הבנתי

זאב פטיש{סאדיסט} • 21 ביוני 2022
NeverEnough כתב/ה:
זאב פטיש כתב/ה:

לגבי רמת הפתיחות -

אבל --

תודה על התשובה המפורטת! מבינה מה אתה אומר.
ושאלת פאלו-אפ ברשותך - עוד נקודה שמעניינת אותי היא ההנחה שזה "צורך עז"... icon_smile.gif ומה אם זה לא צורך?

תראי - אם להכיר בן זוג לסטוץ ואו לזוגיות יכול להיות תהליך מסוים, גם כאן נדרש סוג של תהליך...

השאלה למה את מצפה ?? אופי ורמת הצורך שלך יקבעו את סוג השולט..

נניח שבא לך מפגש פעם בשבועיים שרובו מסביב לסקס קשוח, סביר להניח ש"השולט" יהיה פחות בררן ברמה הבדסמית שלך..
גם סביר להניח שהוא יצטרך לחפור הרבה פחות לעומק ויותר יתעניין ביכולת המינית שלך ותמונות חיצוניות וכו...

אם היית צריכה סשן מומיפיקציה משולב כאב ברמה אקסטרימית - כבר צריך להכיר היטב ולעבור דרך מסוימת..