לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלצות לכיצד להיכנס לעולם הניוש כנשלט.ת

Friendly Amigo​(נשלט)
לפני שנה • 22 ביוני 2022

המלצות לכיצד להיכנס לעולם הניוש כנשלט.ת

Friendly Amigo​(נשלט) • 22 ביוני 2022
היי לכולם icon_smile.gif

בתקופה האחרונה אני מוצא את עצמי מתעניין יותר ויותר בעולם הניוש.
יש בו מעין קסם מיוחד, שמאוד מושך אותי.
המראות, הריחות, וההוויה הנשית עצמה הם דברים מאוד מקסימים בעיני, ואני מאוד רוצה להתנסות בהם ולהעמיק בעולם התוכן הזה.

העניין הוא שאני לא כל כך יודע איך להיכנס אליו ולהתנסות בו. בטח לא לבד.
נראה שיש מספר אנשים שמתעניינים\עוסקים בתחום בכלוב, וקיוויתי ללמוד קצת מחכמת ההמונים בעניין icon_smile.gif
אשמח לכל עזרה, עצה או רעיון שיש לכם בעניין.
תודה!

נ.ב.
בגלל שזה נושא שראיתי שעולה בצמוד לניוש כמעט בכל פעם, חשוב לי להדגיש דבר מסויים.
בעיני השפלה וניוש הם דברים שונים לחלוטין. משום מה (וזה בסדר גמור), יש הרבה אנשים שמעוניינים בניוש כחוויה משפילה.
באופן אישי, אני רואה ניוש והתנהגות נשית כחוויה מעצימה, שיכולה להיות כיפית ודי סקסית.
אני לא ממש אוהב השפלה כקונספט, ואני פחות נמשך אליה.
TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}
לפני שנה • 22 ביוני 2022
יש כמה קבוצות פייסבוק (אולי גם טלגרם) של מתלבשות, מנוישות וקרוסיות. ממליצה מאוד להתייעץ שם.
אני אישית (בתקופות שיש לי זמן להכיר) מחפשת מנוישות בפייסבוק בקבוצות הבדסמיות. אולי גם שולטות/מניישות אחרות עושות אותו הדבר.

אני יכולה לשאול את האדמינית של קבוצת המתלבשות הכי פרנדלי אם אני יכולה לתת את הפרופיל שלה לך בפרטי, אם תרצה.
    התגובה האהובה בשרשור
Bent
לפני שנה • 22 ביוני 2022
Bent • 22 ביוני 2022
מחפשים מכשף עם יכולות לבניית פורטלים לעולמות אחרים, מתחננים לזמן שלו, מעלים לו תקריבים ושולחים לו מתנות.

או לסירוגים icon_smile.gif

החלקים הקלים:

קונים הלבשה (כולל הלבשה תחתונה) מתאימה, נעליים וסנדלים.

משקיעים אולי במאפר/ת, או לומדים להתאפר קצת. הולכים למני/פדי, מסדרים ציפורניים ולומדים את קסמי הלק.

הסרת שיער היא לעיתים חלק בולט מהפנטזיה. לומדים מה נכון לגוף שלך, גילוח או קרמים למינהם ....

פיאה או לא?

גבות? icon_smile.gif

משקיעים בעצמך, לבד למענך.

החלק המורכב, לחלוק את ההנאה מהנושא אם אחרים/אחרות.

יש פה מתלבשות כפי ששמת לב, חלק היו נוהגות להפגש להתלבש בצוותא ולחלוק ידע, צור איתן קשר.

יש שולטות ומלכות, שולטים ושאר א.נשים שנהנים מהנושא, פונים אליהם בנימוס, ויוזמים שיחה.

אחרון חביב, יוצרים בלוג שווה, חולקים חוויות , רשמים לקחים, תמונות, תיסכול ומנגישים אותך בכלל, זה יעבוד מצויין.

https://giphy.com/explore/the-three-amigos

נ.ב. ביחס למכשף, מתחננים אלי המון ובאים לסשן צילום ונישוי מלא? זה אופציה גם. אבל היא דורשת השלמה לחלק נרחב מהמשימות מעל לפני.
Friendly Amigo​(נשלט)
לפני שנה • 22 ביוני 2022
Friendly Amigo​(נשלט) • 22 ביוני 2022
TomahDav כתב/ה:
יש כמה קבוצות פייסבוק (אולי גם טלגרם) של מתלבשות, מנוישות וקרוסיות. ממליצה מאוד להתייעץ שם.
אני אישית (בתקופות שיש לי זמן להכיר) מחפשת מנוישות בפייסבוק בקבוצות הבדסמיות. אולי גם שולטות/מניישות אחרות עושות אותו הדבר.

אני יכולה לשאול את האדמינית של קבוצת המתלבשות הכי פרנדלי אם אני יכולה לתת את הפרופיל שלה לך בפרטי, אם תרצה.

אני ממש מעריך את התגובה שלך.
אני אשמח אם תוכלי לשאול את האדמינית לגבי זה.

יש קבוצות ספציפיות שאת ממליצה עליהן?
דורה באהבה​(אחר){משוייכת}
לפני שנה • 22 ביוני 2022
מה שאתה חווה כרגע זה לא ניוש. זה מתלבשת סיסי ועוד כינויים. ניוש זה ששולטת כופה על הנשלט להתלבש כאישה. אל תטעה 🙂
Bent
לפני שנה • 23 ביוני 2022
Bent • 23 ביוני 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
מה שאתה חווה כרגע זה לא ניוש. זה מתלבשת סיסי ועוד כינויים. ניוש זה ששולטת כופה על הנשלט להתלבש כאישה. אל תטעה 🙂

דורה יקרה, מה שעשית בתגובה שלך זה שיפוט על בסיס מעט מידע, והסללה לפטיש שלך כפי שאת חווה אותו. לא חינני הניסוח.

ועוד לשאלה פתוחה.

סליחה.

אם יש מילון והגדרות,מוזמנת לחלוק.