אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראיון והמלצות אישיות עליכם מחברים לפני שיאשרו לכם כניסה למסיבת פטיש, מקובל?

רז78{מלאך שחור}
לפני שנה • 30 ביוני 2022

ראיון והמלצות אישיות עליכם מחברים לפני שיאשרו לכם כניסה למסי

רז78{מלאך שחור} • 30 ביוני 2022
נראה ששוק מסיבות הפטיש\בדסמ משתנה לנו מול העיניים,
לא מעט מסיבות מתחילות לבקש ראיון אישי והמלצה אישית עליכם מחברים שהם מכירים לפני שיאשרו לכם להגיע למסיבה.

זה התחיל בקורבו המשיך לדקדנס ועכשיו גם בסין אטיקס,
מבחינתי לעבור ראיון אישי לפני שאני יוצא למסיבה ולבקש טובות מאנשים שימליצו עלי זה טרן אופ רציני.

מהי דעתכם בעניין?
הייתם מוכנים לוותר על הפרטיות שלכם ולבקש טובות מאנשים שלא בטוח שאתם באמת מכירים כדי להכנס למסיבה?
או האם תוותרו כמוני מראש על מסיבה שמגיעה עם כאלה דרישות?
    התגובה האהובה בשרשור
אביב נעורים
לפני שנה • 30 ביוני 2022
אביב נעורים • 30 ביוני 2022
מאנשים שאני לא מכיר לא, אבל מאנשים שמכירים אותי שטחית/מספיק בשביל להכניס אותי למסיבה לא רואה בעיה.
ולמה שתזדקק להמלצה ? ( אתה לא חדש )
רז78{מלאך שחור}
לפני שנה • 30 ביוני 2022
כי ככה זה עובד בימנו, לא משנה אם אתה חדש או ישן במידה ולא התערבבת עם בעל המסיבה.
אם אתה מגיע לקורבו, לדקדנס או לסין אטיקס בעל המסיבה או מי מטעמו צריך להכיר אותך (ראיון אישי) כמו כן אתה צריך להמציא בליינים שהוא מכיר שימליצו עליך.
אחרת לא תקבל קישור לקניית כרטיס למסיבה (באותם מסיבות קונים כרטיסים רק מראש) לדעתי זה טרן אופ רציני.
לציין שביקרתי לפחות פעם אחת בכל ליין\מסיבת פטיש אפשרית ב- 20 שנים האחרונות, לפחות בישראל.

*כמובן שאפשר לקבל קישור לקניית כרטיס דרך חבר של חבר ואני מאמין שאפשר להגיע בתור נספח למישהו שכבר קיבל אישור.
אבל זה לא האישיו.
cermitfrog
לפני שנה • 30 ביוני 2022
cermitfrog • 30 ביוני 2022
לגמרי כן, זה שומר על איכות המסיבה, במיוחד אם זה פליי פארטי.
רז78{מלאך שחור}
לפני שנה • 30 ביוני 2022
Dan_Kap כתב/ה:
ואת האלטרנטיבה, שבה הבדסמיםות הם מיעוט ורוב המשתתפים הם א.נשים שבאו לצפות בך, אתה כבר מכיר?

יש דרכים נוספות לבדוק את טיב הבליינים, למשל דרס קוד מוקפד, אפילו לבקש את הכינוי באתר כאן ולשלוח את הקישור לרכישה כאן, אבל להביא המלצות ולעבור ראיון אישי מכבה לי את הרצון לנסות בכלל להגיע לאותם מסיבות.

כדי שלא יהיה אי הבנה, כבר "אושרתי" לדקדנס ולקורבו, אבל זה לא מפסיק ועוד מועדונים מבקשים את זה, זה הופך לנטל לדעתי.
רז78{מלאך שחור}
לפני שנה • 30 ביוני 2022
cermitfrog כתב/ה:
לגמרי כן, זה שומר על איכות המסיבה, במיוחד אם זה פליי פארטי.

פליי פרטי זה סיפור אחר, הכי מקובל שיגיעו רק מי שבאים לשחק.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 30 ביוני 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 ביוני 2022
דרס קוד בעיני הוא חרטא, יותר קרוב לקטגוריה שנפוצה באירופה של "תראה לנו שיש לך כסף להשקיע בבגדי פטיש ונכניס אותך" ובווריאציה הישראלית זה די "אם לא תלבש שחור לא תיכנס".
רז78{מלאך שחור}
לפני שנה • 30 ביוני 2022
Dan_Kap כתב/ה:
דרס קוד בעיני הוא חרטא, יותר קרוב לקטגוריה שנפוצה באירופה של "תראה לנו שיש לך כסף להשקיע בבגדי פטיש ונכניס אותך" ובווריאציה הישראלית זה די "אם לא תלבש שחור לא תיכנס".

אני חושב אחרת ממך, קודם כל יש מקומות גם בישראל ששחור בלבד אינו מספיק וצריך באמת להשקיע בבגדי פטיש כאלה ואחרים (הדאנג'ן אינו דוגמא) למשל הקורבו.
לגבי כסף, באמת? באליאקספרס אפשר לקנות בגדים בכלום כסף, אין כאן ניפנוף ב"יש לי כסף אז תכניסו אותי" יש כאן בדיקה טבעית ופשוטה של המעומד להכנס למועדון.
ונילי סקרן שהולך לרכוש בגדי פטיש כדי להכנס למסיבה, הוא כנראה לא רק סקרן אלא מעומד רציני להכנס לסצנה באופן קבוע.
שלגי
לפני שנה • 30 ביוני 2022
שלגי • 30 ביוני 2022
שמעתי על זה היום ממש במקרה מחברה שאגב - ממש לא קשורה לכלוב (יש סצינה עירנית ועניפה של אנשים שאינם קשורים לכלוב בשום צורה - גם את זה למדתי לאחרונה)

כמי שאינה קשורה לסצינת המסיבות די הרבה זמן - ומה מעט שטעמתי לאחרונה לא עפתי עליה - חייבת לומר שאם זה דורש התאמצות של ממש - מבחינתי זה דיל ברייקר - אבל מניחה שממש מספיק אנשים שעושים את זה, אחרת זה לא היה תופס.