ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראיון והמלצות אישיות עליכם מחברים לפני שיאשרו לכם כניסה למסיבת פטיש, מקובל?

Insanity​(אחרת)
לפני שנה • 1 ביולי 2022
Insanity​(אחרת) • 1 ביולי 2022
מצויין שזה ככה. זאת הדרך היחידה (שגם לא עובדת 100%) להימנע מכל מיני דושים סקרנים ומגעילים שמטרידים ומפריעים.
מבחינתי לא לעשות בדיקה קפדנית זה טרן אוף.
נכתב מנסיון.
PlugAndPlay
לפני שנה • 8 ביולי 2022
PlugAndPlay • 8 ביולי 2022
מסכים לגמרי. גם לי זה כבר מתחיל להעלות את הסעיף. יש פה גם אנשים דיסקרטיים לא פחות איכותיים (ואני צנוע) שלא בא להם שידעו מה פרופיל הפייסבוק שלהם או שידעו מה תעודת הזהות של הסבתא שלהם.
תהליך הסינון הטיפשי הזה יוצר מצב של ביצה של פומביים שכולם מכירים את כולם - boring. ובוא נודה - גם ככה כל ישראל חברים - אפרופו למה יש כאלה שמעדיפים להישאר דיסקרטיים.
אגב במדינות ארופאיות וכו' אין להם תהליכי סינון דביליים כאלה והייתי בלא מעט מסיבות שם.
Melody303​(נשלטת)
לפני שנה • 8 ביולי 2022
Melody303​(נשלטת) • 8 ביולי 2022
כבר שנים שלא יצאתי למסיבה (שאינה פליי פארטי פרטי), וגם האחרונות אז היו כי אקסיות גררו אותי. p:

אני בעד, אבל הם צריכים למצוא דרכים להבטיח שהמידע הזה שיש להם לא יכול לעבור הלאה לשום מקום, בשביל לשמור על אלו שיאבדו את מקום עבודתם כמו כלום במידה וידעו עליהם, או כל מיני בעיות מאותו הזא'נר.

אגב, הדרס קוד הוא סינון מעפאן לדעתי (אפילו שלרוב לא מחילים אותו על נשים בכלל). כשאני באה למסיבת בדס"מ, זה כדי לעשות בדס"מ, לא כדי להראות כבדס"מית לפי הבגדים שאני לובשת (לעצם הנקודה הזו נגיד שאני נשארת לבושה במסיבות בכלל. P: )

בפעם האחרונה שהייתי בדאנג'ן (לא כולל סדום), שהיה עוד בלוקיישן הקודם, זה היה אחרי כמה שנים שלא הייתי שם, ובאתי עם השולטת שלי דאז, ובכניסה לא הכירו אותי, ושאלו אותי אם אין לי איזה לבוש יותר קינקי מאשר השמלה היומיומית שהייתי בה. הצבעתי לחבלים בתיק - זה הלבוש היותר קינקי שלי. הבגדים לא עושים את האדם, או את הבדס"מ. icon_smile.gif
Askew​(אחרת)
לפני שנה • 9 ביולי 2022
Askew​(אחרת) • 9 ביולי 2022
הלוואי והיו עושים המלצות ובדיקות לכל מסיבה בעולם.
לא יכולה לתאר לך כמה אני מרגישה בנוח כשאני יודעת ששומרים עלי ודואגים שיהיו סביבי רק אנשים לעניין.

לא רגע, אני דווקא כן יכולה לתאר לך: הייתי לא מזמן בחמי געש באירוע של ארגון נודיסטי כלשהו ששמו לא מספיק חשוב לי והיו שם כל כך הרבה גברים מטרידים, זה היה מגעיל ומוריד ואני לא חוזרת לאירועים האלה יותר.
אשכרה גברים פשוט מרגישים בנוח לגעת בך כי את עירומה בג'קוזי. כבוד? הסכמה? לא מעניין, רק לגעת בטוטה של אישה זרה. אני כותבת כאילו באדישות וסרקזם אבל הגוף מתכווץ ובא לי לבכות כשאני נזכרת בזה.

אז כן, להיות במסיבה שיודעים מי אתה ושיש לך תחושת מחויבות למקום ולאנשים זה חשוב ונחוץ ומרגיע ונעים.
במיוחד במדינה המפגרת הזאת שאין בה שום כבוד כשזה מגיע למיניות.