לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיקים וגיקיות

amy​(נשלטת)
לפני שנה • 2 ביולי 2022

כן

amy​(נשלטת) • 2 ביולי 2022
Impaler כתב/ה:
שיחקתי הרבה D&D בזמנו, גם כ- Dungeon Master וגם כמשתתף (Choatic Evil פסיכוטי שהוסיף הרבה עניין וטויסטים לעלילה). הייתי חוזר לזה מדי פעם עם האנשים הנכונים לערב של הטלת קוביות icon_smile.gif
(אולי נארגן קבוצה בהזדמנות? דברו איתי בפרטי).
קצת השראה:
https://www.youtube.com/watch?v=SlWt07l_pvI&t=123s&ab_channel=Nerdist

אני גם מצלם הרבה, וצילמתי בין השאר אירועים של CITY OF THE MASTERS, כולל הרבה אבירים שחבטו אחד בשני, לבושים בשיריונות כבדים...

בואו נארגן d&d בדסמי!
האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 2 ביולי 2022
האקסלי​(נשלט) • 2 ביולי 2022
מת על משחקי מחשב.
אני חושב שאפשר למצוא קשר בין הגיקיות לבין העולם הזה של הכלוב.
אני חושב שיש איזשהו איזון שאתה רוצה למצוא בין הערכים שלך ובין הדחפים שלך, וביקור בעולמות דימיוניים שמהווים בועה, שאפשר אח"כ לצאת מהם, זה משהו בריא.
יש אלמנט של משחקיות, דמיון, וחוקים מסויימים שמתאימים בתוך העולם שכולל את השחקנים בלבד אבל לא את האנשים בעולם הרחב.
כשאתה בתוך משחק מחשב אז לא משנה כמה אלימות אתה חווה זה הכל בצורה של הסכמה.
לא בקיא במשחקי קופסה יותר מדי אבל זה בסדר, זה נחמד, ואפשר להכיר אנשים חדשים.
ובניגוד למשחקי מין ומשחקי מחשב, במשחקי קופסה ולוח אני יכול לשחק עם מספר אנשים במקביל.
Gia X
לפני שנה • 3 ביולי 2022
Gia X • 3 ביולי 2022
Intelligence Is Sexy כתב/ה:
במשחקי קופסא טליסמן, במשחקי חברה קונטקט
והצד המזוכיסטי שלי בא על סיפוקו מLeague of legends

I loled bout your LoL
😆
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 3 ביולי 2022
ענןקטן​(נשלט) • 3 ביולי 2022
גם אני בהחלט אוהב משחקי קופסה.

אני נהנה לדון במכניקה של עולמות פנטסטים או בדיוניים (ולכן לא סובל את הרי פוטר לדוגמה).

מהכרות רבת שנים עם פסטיבל אייקון, נראה לי שקיים קשר מאוד הדוק בין הקהילה שלנו כאן ומשיכה לעולמות אחרים. אין ספק כי רבים מהאנשים שאני מכיר מהפסטיבלים ושאר האירועים מאוד מתאימים לכאן...
Little Dreamer​(מתחלפת)
לפני שנה • 3 ביולי 2022

יש ניסיון כבר תקופה לארגן קבוצה

Little Dreamer​(מתחלפת) • 3 ביולי 2022
amy כתב/ה:
Impaler כתב/ה:
שיחקתי הרבה D&D בזמנו, גם כ- Dungeon Master וגם כמשתתף (Choatic Evil פסיכוטי שהוסיף הרבה עניין וטויסטים לעלילה). הייתי חוזר לזה מדי פעם עם האנשים הנכונים לערב של הטלת קוביות icon_smile.gif
קצת השראה:

אני גם מצלם הרבה, וצילמתי בין השאר אירועים של CITY OF THE MASTERS, כולל הרבה אבירים שחבטו אחד בשני, לבושים בשיריונות כבדים...

בואו נארגן d&d בדסמי!
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 3 ביולי 2022

יש דבר כזה D&D בסגנון BDSM (כמשהו מובנה)?

ענןקטן​(נשלט) • 3 ביולי 2022
Little Dreamer כתב/ה:
amy כתב/ה:
Impaler כתב/ה:
קצת השראה:

בואו נארגן d&d בדסמי!
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני שנה • 3 ביולי 2022

Re: כן

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 3 ביולי 2022
amy כתב/ה:
Impaler כתב/ה:
קצת השראה:

בואו נארגן d&d בדסמי!

רגע, מה???
את בקטע של D&D ואני לא ידעתי את זה? איך???
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני שנה • 3 ביולי 2022

Re: גיקים וגיקיות

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 3 ביולי 2022
Little Dreamer כתב/ה:
אם יש פה חובבים ו/או חובבות של משחקי קופסא תשמיעו קולicon_wink.gif
+איזה תחביב גיקי מייצג במיוחד את האופי שלכם לדעתכם?
+2. כתבו שאלה שמעניינת אתכם בנושאים שקשורים בעולם הבדסמ

1. כן, את אפילו תמצאי בצ'ט כמה כאלה icon_smile.gif + בעלי לשעבר ואשתו גיקים מטורפים (הארמלס וקושקא)
2. וואו, שאלה מצויינת.
אני לא יודעת באמת להגדיר - אני אוהבת קומיקסים, אוהבת סדרות וסרטי מד"ב ופנטזיה, לארפיסטית לייט ולאחרונה גם נכנסתי לעולם משחקי התפקידים השולחניים + אנימה, משחקת במחשב אבל אין לי סבלנות יותר מידי לדברים מורכבים (למרות שבעבר נהנתי מאוד מסקיירים)
3. האם באמת אפשר ליצור מקום כלשהו שהוא גם גיקי, גם בדס"מי וגם פוליאמורי? / איזה סשנים הייתם רוצים להגשים (שכוללים אלמנט גיקי) ולא עשיתם?