סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיקים וגיקיות

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני שנה • 3 ביולי 2022

Re: יש דבר כזה D&D בסגנון BDSM (כמשהו מובנה)?

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 3 ביולי 2022
ענןקטן כתב/ה:
Little Dreamer כתב/ה:
amy כתב/ה:
Impaler כתב/ה:
שיחקתי הרבה D&D בזמנו, גם כ- Dungeon Master וגם כמשתתף (Choatic Evil פסיכוטי שהוסיף הרבה עניין וטויסטים לעלילה). הייתי חוזר לזה מדי פעם עם האנשים הנכונים לערב של הטלת קוביות icon_smile.gif
(אולי נארגן קבוצה בהזדמנות? דברו איתי בפרטי).
קצת השראה:
https://www.youtube.com/watch?v=SlWt07l_pvI&t=123s&ab_channel=Nerdist

אני גם מצלם הרבה, וצילמתי בין השאר אירועים של CITY OF THE MASTERS, כולל הרבה אבירים שחבטו אחד בשני, לבושים בשיריונות כבדים...

בואו נארגן d&d בדסמי!

יצא לי להיות עם בעלי לשעבר ועם האקס המשני שלי במשחק D&D שכלל המון צחוקים גם על בדס"מ ושיחות על זה (כל הקבוצה היתה בדס"מית) ולצערי זה נגמר מאוד מהר - אבל מעבר לכך, אני לא מכירה
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני שנה • 3 ביולי 2022

Re: גיקים וגיקיות

Little Dreamer כתב/ה:
אם יש פה חובבים ו/או חובבות של משחקי קופסא תשמיעו קולicon_wink.gif
+איזה תחביב גיקי מייצג במיוחד את האופי שלכם לדעתכם?
+2. כתבו שאלה שמעניינת אתכם בנושאים שקשורים בעולם הבדסמ

היי,

בהחלט חובב משחקי קופסא, בעיקר Deck Building

גיק של משחקי מחשב, קומיקס, פנטזיה, מד"ב, משחקי תפקידים, אנימה... חננה שונות
תחביב גיקי.... לא יודע, לא חשבתי על זה, אבל אני מניח שמשחקי מחשב הם העיקר כרגע. בעיקר World of Warcraft ו - Subnautica.
כמו כן, הפולגרים שלי, שהוכנו בהזמנה אישית עבורי, יוצרו על פי הסימיטרים של Drizzt Do'Urden
Average
לפני שנה • 3 ביולי 2022
Average • 3 ביולי 2022
לתחזק אורך חיים גיקי דורש יותר מידי כסף וזמן פנוי.
Melody303​(נשלטת)
לפני שנה • 3 ביולי 2022
Melody303​(נשלטת) • 3 ביולי 2022
כן, משחקי קופסא זה התחביב האהוב עלי. יש לי באוסף 143 משחקים נכון להיום (+6 קיקסטארטרים בשלבים שונים של 'בדרך' אלי). הכי אוהבת דק בילדרים, אבסטרקטים, ומשחקי הנחת אריחים למיניהם. icon_smile.gif
3 המשחקים האוהבים עלי משלבים בין דק בילדינג לבין אבסטרקט במקרה הראשון, ולבין שליטה איזורית בשניים האחרים:
For the Crown
Tyrants of the Underdark
Ascension Tactics

יצא לי גם לשלב בין התחביב הזה לבין בדס"מ פה ושם. למשל משחק שדורש קצת manual dexterity, בהיותי מחושמלת בזרועות, ככה שאותו הדקסטריטי נעשה פגום יותר ויותר לאורך המשחק. p: זה היה ממש כיף, ובאחת הפעמים אפילו הביא אותי לליטל ספייס (ואני לא ליטלית, זו הייתה חוויה נדירה עבורי).
IK​(נשלט)
לפני שנה • 3 ביולי 2022
IK​(נשלט) • 3 ביולי 2022
Melody303 כתב/ה:
כן, משחקי קופסא זה התחביב האהוב עלי. יש לי באוסף 143 משחקים נכון להיום (+6 קיקסטארטרים בשלבים שונים של 'בדרך' אלי). הכי אוהבת דק בילדרים, אבסטרקטים, ומשחקי הנחת אריחים למיניהם. icon_smile.gif
3 המשחקים האוהבים עלי משלבים בין דק בילדינג לבין אבסטרקט במקרה הראשון, ולבין שליטה איזורית בשניים האחרים:
For the Crown
Tyrants of the Underdark
Ascension Tactics

יצא לי גם לשלב בין התחביב הזה לבין בדס"מ פה ושם. למשל משחק שדורש קצת manual dexterity, בהיותי מחושמלת בזרועות, ככה שאותו הדקסטריטי נעשה פגום יותר ויותר לאורך המשחק. p: זה היה ממש כיף, ובאחת הפעמים אפילו הביא אותי לליטל ספייס (ואני לא ליטלית, זו הייתה חוויה נדירה עבורי).

וחשבתי שלי יש הרבה.
יש לי 40, עם לא משנה כמה בדרך אליי.
גם לי יש את Ascension Tactics icon_smile.gif אבל עוד לא הספקתי לשחק בו
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 5 ביולי 2022
ענןקטן​(נשלט) • 5 ביולי 2022
זורק רעיון לאוויר,
לארפ BDSM ...

לא ממש בטוח במה זה יהיה שונה ממסיבת BDSM , אך יכול להיות מעניין לבחון את זה.
StreetCat
לפני שנה • 5 ביולי 2022

Re: גיקים וגיקיות

StreetCat • 5 ביולי 2022
Little Dreamer כתב/ה:
אם יש פה חובבים ו/או חובבות של משחקי קופסא תשמיעו קולicon_wink.gif
+איזה תחביב גיקי מייצג במיוחד את האופי שלכם לדעתכם?
+2. כתבו שאלה שמעניינת אתכם בנושאים שקשורים בעולם הבדסמ

איזה שרשור כייפי icon_smile.gif

חובבת אבל נחשבת לייט בנושא icon_wink.gif, זה בעיקר תלוי אם יש לי זמן ואת החברותים לשחק איתן.
קריאה ודימיון - אוהבת מאוד ללמוד ולקרוא על דברים חדשים, עולמות הפנטזיה והבדסמ שניהם מלאים בהמון דימיון וחקירה ולמידה תמידית. (מבחינתי)
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 5 ביולי 2022
משחקי מחשב יכולים להביא לי רגעים של אושר. הרגע הזה שאתה מצליח להוציא לפועל את המכאניקה הבאה או כל שיפור אחר גורמים לי להתלהב כמו ילד קטן ולהתמלא בתחושת סיפוק.
ותמיד הייתה לי משיכה לפנטזיה, פנטזיה אפלה, מדע בדיוני, הרפתקאות חלל ואת כבר מבינה לאן זה מתקדם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 5 ביולי 2022
אה, בנוגע למשחקי קופסא - אני משחק במשחקי קופסא אצל השכן שלי בכל יום חמישי עם כמה חבר'ה. האמת שהתחלנו להתעניין אחד בשני דרך משחקי מחשב.
מה שנחמד במשחקי קופסא זה שיש אווירה טובה ומגובשת בעיקר (לפחות אצלי), וזה בהחלט עונה על צורך אנושי מסוים. משאיר את זה על אש קטנה יחסית, שעתיים בשבוע בכל יום חמישי.
מתיר ייסורים
לפני שנה • 8 ביולי 2022
מתיר ייסורים • 8 ביולי 2022
משחקי קופסא כמו קטאן, צוללות כשהייתי קטן...
אהבה ישנה שלא קיבלה מענה הרבה שנים.
יהיה מסקרן להיפתח לחוויה הישנה הזו דווקא מקהילה חדשה יחסית😏

תחביב גיקי - לקרוא קומיקסים.
כמה שיותר יותר טוב.
סיפורי מקור של דמויות קומיקס
ללמוד על כל דבר שעולה בשיחה דרך שאילתות ברשת וקריאת ספרים
מיתולוגיות
והכי מייצג אותי מבחינה גיקית- סקרנות.

❓איך הופכים מאה שאלות לאחת..
זה מה שאני רוצה לדעת לגבי בדסמ