סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבלוג שלי נמחק היום כולו שלא ביוזמתי

gilsherr
לפני שנה • 8 ביולי 2022

הבלוג שלי נמחק היום כולו שלא ביוזמתי

gilsherr • 8 ביולי 2022
זו ההחלטה של כלובי. 15 שנה של כתיבה באתר הגיעו לסיומן הטראגי. אני ממש באבל,
אמיתי.
abir
לפני שנה • 8 ביולי 2022
abir • 8 ביולי 2022
הוא לא תמיד היה בלוג קל לקריאה, אבל דווקא במקום הזה מצופה היה שידעו להכיל גם טקסטים שלא עוברים חלק בגרון. ממש מצטער על כך.
gilsherr
לפני שנה • 8 ביולי 2022
gilsherr • 8 ביולי 2022
abir כתב/ה:
הוא לא תמיד היה בלוג קל לקריאה, אבל דווקא במקום הזה מצופה היה שידעו להכיל גם טקסטים שלא עוברים חלק בגרון. ממש מצטער על כך.

אכן כך. לעומת זאת בלוגים המתארים עבודה בפועל בזנות ממשיכים להתקיים כאן בגאון אז אוליי יש עוד תקווה...
gilsherr
לפני שנה • 8 ביולי 2022
gilsherr • 8 ביולי 2022
תיאור החוויות שלי כמכור למין בתשלום במשך כשלושים שנה. היו טענות שיש בו מישום עידוד לזנות. ממש לא נכון ואפילו ההפך הגמור. מי שמכיר ומבין קצת מה שהוא קורא יודע, ויש מאות באתר שקראו את הבלוג די באדיקות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 9 ביולי 2022
הו, אני מצטערת לשמוע וגם אני מופתעת. קיבלת הסבר כלשהו?
הבלוג אכן היה קשה לקריאה אבל גם אני חשבתי שהוא כתוב דווקא ממקום מפוקח.
היו לא מעט פוסטים שהייתי מצנזרת לך בעצמי לו יכולתי, אבל ממש את כל הבלוג? מוזר.
gilsherr
לפני שנה • 9 ביולי 2022
gilsherr • 9 ביולי 2022
תודה יולי. הבלוג אכן נכתב ממקום מפוקח אבל כנראה שהעולם(ובכלל זה האתר הזה) הולך למרכז ומאבד קצת את השוליים הססגוניים שלו. הכל הופך לסוג של נטפליקס (סדרות בינוניות ותקינות פוליטית).
בכל מקרה ביקשתי מכלובי להחזיר את הבלוג תוך הבטחה לעסוק בנושאים אחרים, אני ממתין לתשובתו.
אודה לך אם תפני אליו גם ותנסי לשכנע אותו,
תודה!
ScatNerd
לפני שנה • 9 ביולי 2022
ScatNerd • 9 ביולי 2022
מכעיס לשמוע. גם לא ברור איך פתאום אחרי 15 שנה החליטו שזה לא מתאים, השתנו החוקים?
האמת שמסקרן אותי לקרוא מה היה כתוב שם.
אין כאן באמת חופש ביטוי. לי יש למשל מלא דברים שהייתי רוצה לכתוב אבל אני יודע שזה לא יעבור את הצנזורה כאן.
gilsherr
לפני שנה • 9 ביולי 2022
gilsherr • 9 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
מכעיס לשמוע. גם לא ברור איך פתאום אחרי 15 שנה החליטו שזה לא מתאים, השתנו החוקים?
האמת שמסקרן אותי לקרוא מה היה כתוב שם.
אין כאן באמת חופש ביטוי. לי יש למשל מלא דברים שהייתי רוצה לחלוק אבל אני יודע שזה לא יעבור את הצנזורה כאן.

בדיוק מה ששאלתי את כלובי, איך זה שאחרי 15 שנה ?
וכן, אין פה ממש חופש ביטוי וגם אני נמנע מלחלוק המון דברים אבל זה האתר ואין לנו אלא לנסות ולחיות עם זה או לעזוב.
אני ממתין לתשובה של כלובי ומקווה ומאמין שהעניין יסודר. אפילו התחייבתי להטיל על עצמי מגבלות נוספות שאינן מוטלות על אף משתמש אחר.
ScatNerd
לפני שנה • 9 ביולי 2022
ScatNerd • 9 ביולי 2022
ההשערה שלי שככל הנראה הם התחילו לעשות את השיקולים שלהם מתוך מניעים כלכליים שזה אומר לצנזר תוכן שאחרים מתלוננים עליו כדי שלא יברחו מכאן. זה לא טוב לעסקים אם אנשים יברחו. כנראה שלפני 15 שנה האתר הזה עדיין היה בחיתולים אז זה לא שינה להם כ"כ.
כי צריך להגן על עדיני הנפש שבוחרים להסתובב במקומות של זימה אבל בוכים שיש כאן תוכן שקשה להם מדי לקרוא.