סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי שעושה גוסטינג הוא בהכרח מאונן מקלדת?

ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 14 ביולי 2022

מי שעושה גוסטינג הוא בהכרח מאונן מקלדת?

ענןקטן​(נשלט) • 14 ביולי 2022
(כותב את זה בלשון זכר, כי זה עיקר. בעיה, אך מתיחס לשני המינים).

קיבלתי תגובה לבלוג או לפרסום בלוח,
מחליפים כמה מילים לפעמים גם תמונה לפעמים גם מספר טלפון. מדברים, שואלים שאלות ומכירים ואז הבנאדם נעלם...
לפעמים נעלם אחרי שיחת טלפון לפעמים אחרי שהחלפתם תמונות (או נכון יותר שלחתי תמונה והוא "שכח").

האם זה בהכרח עוד מאונן מקלדת או שזה משהו שמקובל בין אנשים בוגרים???

לאחרונה פנה אלי, כאן בכלוב, פרופיל זוגי. החלפנו כמה מילים והכל נשמע ממש בסדר. רדאר הבולשיט שלי (שלרוב עובד ממש טוב) לא ציפף אפילו לא פעם אחת.
ביקשו מספר טלפון נתתי ואז התקשרו ממספר חסוי. כאן הראדר שלי התחיל לצרוח אך קורה שאנשים לא רוצים לחשוף מספר טלפון וזה ממש בסדר, לכן החלטתי לזרום עם זה.
השיחה כבר הייתה פחות בסדר... דיברתי עם הבחור (כי האישה ביידק הייתה ב-לא כאן כרגע) שאל המון שאלות גרפיות, איך נעשה את זה ואיך אתה אוהב את זה, ביקש לקבל תיאור גרפי של הדברים. זה כבר הדליק אצלי יותר מדי נורות אדומות. השתדלתי לסיים את השיחה מהר ככל שהנימוס התיר לי.
קשה לי לומר שממש התפלאתי שאחרי השיחה הזו הבחור נעלם לחלוטין. לא עונה להודעות ולא מגיב לשום דבר.

מאונן מקלדת, זבל אנושי, חרא צף או מה?
גם אם לא מתאים לכם הרי אפשר להגיב ולהגיד.

סתם פוסט פריקה. אך הייתי באמת שמח לשמוע תובנות בעניין.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 14 ביולי 2022
אני יודע למשוך טוב מאוד אנשים שדומים לי ולהתעלם מאנשים שלא, אז אני לא נתקלתי בזה. רק בנוגע לחסוי, שתדע להבא - יש אפליקציות שיכולות להראות לך מי מתקשר אליך מחסוי. תתקין, תשלם על ה-free trial ואחרי שבדקת פשוט תמחק ותבטל את התשלום.
Boy Toy
לפני שנה • 14 ביולי 2022
Boy Toy • 14 ביולי 2022
על איזה אפליקציה לחשיפת חסויים אתה ממליץ?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 ביולי 2022
Boy Toy כתב/ה:
על איזה אפליקציה לחשיפת חסויים אתה ממליץ?

תחפש אפליקצות שחושפות מספר חסוי. חיפוש מהיר בגוגל יספיק. אין הבדל בין אפליקציה לאפליקציה, הכול אותו חרא.
הלן הדובה
לפני שנה • 14 ביולי 2022
הלן הדובה • 14 ביולי 2022
המושג הזה זה משהו שנתקלתי בו רק פה בארץ אבל עושה רושם שהרבה כאלה שעושים גוסטינג אחרי שיחה כזו הם אכן כאלה.
אבל לא תמיד זה המקרה. לפעמים ממשיכים הלאה, שוכחים או שיש סיבה אחרת. אין מה לעשות חוץ מלהיזהר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 ביולי 2022
הלן הדובה כתב/ה:
המושג הזה זה משהו שנתקלתי בו רק פה בארץ אבל עושה רושם שהרבה כאלה שעושים גוסטינג אחרי שיחה כזו הם אכן כאלה.
אבל לא תמיד זה המקרה. לפעמים ממשיכים הלאה, שוכחים או שיש סיבה אחרת. אין מה לעשות חוץ מלהיזהר.

זה מושג ממש נפוץ מחוץ לארץ. שמעתי אותו אשכרה כל הזמן כשלא גרתי בארץ.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
לי נשמע שהרדאר שלך עבד מצויין 😕
מצטערת על מה שקרה עם ה"זוג". כששומעים את זה בדיעבד זה נשמע ששיקרו לך.

גוסטינג זה לא דבר סבבה לעשות, בשום קונסטלציה, ואנשים שמכבדים את הצד השני לא עושים את זה. אפשר לשכוח להחזיר הודעה, אבל תזכורת אחת אמורה להספיק. אוף אני כועסת בשבילך על הבחור שדיברת איתו.

אחד הדברים שאני שונאת שעושים לי זה שמנסים לדובב אותי בשביל להוציא ממני את התיאור הגרפי. נהייתי ממש רגישה לזה. לא אכפת לי שמזמינים אותי לשיחת נפש, אבל זה הרי לא זה, הם לא רוצים להיחשף ולהיפתח, רק לדובב. הם גם לא באמת מתעניינים במה שיש לי לשתף אלא פשוט מתמרנים לכיוון מה שהם רוצים לשמוע. אוף. איזה אנשים!

שיתקשרו לשירות של מין טלפוני בתשלום ויעזבו בשקט אנשים נורמלים שרק רוצים להכיר אנשים נורמלים אחרים 😕
    התגובה האהובה בשרשור
מתחלפת ומתחלף{זוג}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 15 ביולי 2022
ראשית, על אף שתקפו אותי שוב ושוב על אמירות דומות בעבר, לרוב האנשים שתקועים במרחבים וירטואליים, במיוחד דיסקרטים, וממשיכים לחפש ולחפש יש בעיה שבגינה הם תקועים במצב זה. פעמים רבות, יש סיפור רקע שפשוט כולם אחד אחרי השני חארות. אבל אני לא רואה מרחב עם 99% חארות. מה שאני כן רואה זה הרבה אנשים שמציבים מראש דרישות שאין להן שום סיכוי להתממש. לצפות שהשיחה מאוד תתרומם ותטריג, כאשר הם עצמם לא יודעים להיות מעניינים או אפילו לתקשר בצורה נורמלית. קל וחומר, לקדם את השיחה למשהו שמטריג בצורה הרבה יותר טבעית כמו שיחה קולית. אנשים שמתקשים לקבוע דייטים, כי אין להם יכולת להתמודד עם האתגר הנוראי של ניהול לו״ז ועוד.

אנשים טובים בדרך כלל נתפסים מהר. מי שלא נתפס, מאשים, מתקרבן, נותן תשובות מעורפלות, או ״שוכח״ להגיב על שאלות שלא מוצאות חן בעיניו -- הוא לא איש טוב. לפחות לא בהבנה שלי איך מרכיבים קשר מוצלח. כי אין שם כוונה להרכיב קשר. לפחות לא מהסוג שבו מוסרים רק פרטים אמיתיים, ורואים את הצרכים של הצד השני.

כפי שהגיבו לך בעבר, אנשים טובים ומתאימים ירגישו לך אחרת לגמרי. הם לא ינסו להזרים אותך באופן חד-צדדי לסקסטינג שמתאר סיטואציה שבנויה סביב הצרכים שלהם ואתה רק בובה שממלאת טקסטים, אנשים טובים לא יסחטו ממך עוד ועוד תמונות בתואנה שמה ששלחת לא מספיק כדי שיואילו בטובם לשלוח תמונה כפי שהם דורשים. אפשר להתרשם הרבה מעד כמה אדם בא במודעות של לעשות טוב ולתת ערך מוסף, וכמה לעומת זאת אדם בא ממקום של להשיג יתרון לעצמו לעצמו בלבד.
Boundy​(נשלט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
Boundy​(נשלט) • 15 ביולי 2022
לא בהכרח מאונן מקלדת, אבל כן חרא בנאדם
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 ביולי 2022
Boundy כתב/ה:
לא בהכרח מאונן מקלדת, אבל כן חרא בנאדם

איזו הגזמה.
לרוב האנשים שעושים גוסטינג פשוט לא נעים להם להגיד את הסיבה שבגללה הם מנתקים קשר, זה יכול להיות ממש מביך ואפילו פוגעני. אני לא אומר שצריך ללכת בלי להשאיר הודעה, זה לא הדבר הנכון, אבל הרבה אנשים אפילו לא מבינים את החשיבות של זה.