לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסקרנות הרגה את החתולה

PasiFlora
לפני שנה • 15 ביולי 2022

הסקרנות הרגה את החתולה

PasiFlora • 15 ביולי 2022
אוננתם על תמונות שהעלו כאן? איך הרגשתם באותם הרגעים גברים?
ומהצד השני של המתרס כי בסוף אנחנו קצת מכירות את החומר האנושי כאן. איך אתן מרגישות כשאתן מעלות תמונה? עם המחשבה שנמצאת שם ואומרת שכנראה מישהו יאונן על זה.

זהו, רק רוצה לדעת שאני לא היחידה שנהנת מזה שמאוננים עליה בתנאים שמתאימים לה בפנטזיה.
אני אהנה כל עוד אין לי באמת מושג מי עושה זאת..
כל עוד הוא גונח בקול ומשפריץ מהלב...
כל עוד הוא לא פונה אליי לשתף אותי בזה.
ScatNerd
לפני שנה • 15 ביולי 2022
ScatNerd • 15 ביולי 2022
לא אוננתי אף פעם על שום תמונה כאן, ואני גם לא נותן לייק לאף אחת שמעלה תמונת עירום (אלא אם היא יושבת על אסלה).
אני אוהב לאונן על תמונות של בחורות באתרי היכרויות שרואים גם פנים, יש לי חולשה לפנים יפות ואני כבר מדמיין את השאר.
לא נראה לי שאוננתי על תמונת עירום גנרית מכיתה ו', כ"כ ונילי.
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 15 ביולי 2022
סקרנית ירוקה • 15 ביולי 2022
בדגש על כך שאינו פונה לשתף בזה..

וק"ו שלא מציע ליישם בפועל כדי להחזיר לך טובה ולגרום לך לגמור בשרשרת.

זה זין שלך. לא שלי. תתמודד איתו..
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 ביולי 2022
לא, אף פעם לא אוננתי על תמונות שהעלו כאן.
כל הקטע באינטרנט זה שאתה יכול לאונן על כל בחורה, גם על בחורה שנראית 10/10. וגם משעמם אותי לאונן על בחורה ללא פנים (הרוב פה לא מעלות פנים). פנים יפות >>> גוף יפה.
כשיש פנים יפות אני נדלק. אני יכול לשמור סתם בחורה יפה משום מקום, ובגלל שזה מצחיק הרמה שבה זה קיים אראה לך את הדבר הבא:
https://media.discordapp.net/attachments/667424172741361672/952530277362712647/unknown.png
גם שמרתי את רושפלד בצד מתצפת עליה כי זה הצחיק אותי.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 ביולי 2022
כמה הודיעו לי בנימוס שהם מאוננים על תמונות שלי. באמת בנימוס וזה היה לי נחמד.

אני לא כוסית ויש לי דימוי גוף נמוך למדי והיו הרבה מאוד שנים שחשבתי שאף אחד בעולם לא יימשך אליי, לעולם לעולם. אני גם עדיין אחרי לידה ושמנה שיא. אז אם מאוננים, זה משמח אותי ומצידי שנהרות של זרע ישפכו רק לכבודי. זה לא יקרה, אבל אשה תמיד יכולה לקוות 😜.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 15 ביולי 2022
ברגע ששחררת תמונה היא של הקוסמוס.
איך מרגישים באותו רגע ?
חרמנות, כייף ואסירות תודה.
icon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 15 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
כמה הודיעו לי בנימוס שהם מאוננים על תמונות שלי. באמת בנימוס וזה היה לי נחמד.

אני לא כוסית ויש לי דימוי גוף נמוך למדי והיו הרבה מאוד שנים שחשבתי שאף אחד בעולם לא יימשך אליי, לעולם לעולם. אני גם עדיין אחרי לידה ושמנה שיא. אז אם מאוננים, זה משמח אותי ומצידי שנהרות של זרע ישפכו רק לכבודי. זה לא יקרה, אבל אשה תמיד יכולה לקוות 😜.

אני בדרך כלל לא מספר
אבל
את יכולה להוסיף אותי לרשימה.
icon_smile.gif
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 15 ביולי 2022
לא יצא לי, לא העלתי על דעתי לנסות אפילו, אבל אם יש בקשות מיוחדות, תפדלו. אני אנסה, אם זה מה שיגרום למישהי אושר.
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
באמת? אתן חייבות קצת מודעות עצמית, למה שגברים פה יאוננו על איזו רגל מטושטשת שמישהי העלתה, סתם אומר אם כבר מאוננים יש כל כך הרבה אתרי פורנו וסרטים טיפה יותר מעניינים, רק אומר אין צורך להיפגע.