ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום הולדת לנימפו

מצרפת המקרים​(נשלטת){נימפו}
לפני שנה • 15 ביולי 2022

יום הולדת לנימפו

מלכתי אהובתי
לב שלי, עוגן שלי, השמש של החיים שלי
יש לך היום יום הולדת, יום שכולו מיוחד שלך,
פינוקים, מתנות, אהבה מחלחלת לכל רגע ביום, כמו שאת מביאה מתוכך לכל הסביבה במשך השנה.
היום את רואה אפילו יותר כמה אוהבים אותך, כמה את חשובה, בכמה לבבות ונשמות את נוגעת, על כמה חיים את משפיעה, מעצבת, מלמדת, מחזקת, מדריכה.
בשבילי את כוכב הצפון, לב פועם שמחזיק חיים, שמזרים כוח ונשימה חדשה, המילה הרכה שמרגיעה, החוזק שאפשר להישען עליו ולהרפות לתוכו, את זו שרואה את הדרך ולוקחת אותי איתך, את מקור השלווה, הניצוץ שמדליק לי את הבוקר והחיבוק החם שאליו אני חוזרת בסוף היום.
אני רואה אותך, כמה את מיוחדת, כמה את חזקה, איזו דרך עברת בחיים ואת האומץ והחוסן הנפשי שיש בך. את הלב הזה שלך, רחב כמו השמיים, הבסיס האיתן שנמצא בתוכך של ערכים ואישיות כובשת, ההכלה שלך, הרגישות, ההומור, החוכמה.
אני אוהבת אותך יותר ממספר הכוכבים בשמים, את חשובה לי כ"כ ואני תמיד אהיה כאן בשבילך, מבטיחה לשמור עליך, לבנות לנו בית טוב וחם ומלא אהבה וצחוק. מבטיחה לתת לך אותי, את כולי ולהעמיק את הביחד שלנו בכל מישור אפשרי.
מאחלת לך שנה מלאת ריגושים, הצלחות, אתגרים מרתקים, התפתחות וצמיחה עד האופק ומעבר. שנה של התחלות חדשות גם בשבילנו, שנגלה עולמות ביחד ונצמח ונחזק אחת את השנייה תמיד. אני מודה על כל רגע שיש לי איתך, על הזכות לחלוק איתך בית, חיים, עתיד.
אני אוהבת אותך
מזל טוב אהובתי
    התגובה האהובה בשרשור
teller
לפני שנה • 15 ביולי 2022
teller • 15 ביולי 2022
מזל טוב נימפו!
Bitchy
לפני שנה • 16 ביולי 2022
Bitchy • 16 ביולי 2022
מזל טוב!🫀💖
Yet again
לפני שנה • 16 ביולי 2022
Yet again • 16 ביולי 2022
מזל טוב 🥳🥳🥳
OR1977
לפני שנה • 17 ביולי 2022
OR1977 • 17 ביולי 2022
מזל טוב אהובה שלי ❤️
מפית​(אחר)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
מפית​(אחר) • 17 ביולי 2022
מזל טוב
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 17 ביולי 2022
פשששש איזו ברכה מהממת מהנשלטת שלך מה עוד אפשר להוסיף ???
נימפו היקרה והמקסימה מאחלת לך בריאות שמחה אושר שפע פרנסה טובה סשנים שתמיד תהיי מוקפת בחברים וחברות אהובים.
שכל משאלותייך תתגשמנה
אין אין אין חגיגה
בלי בלי בלי בלי 🎂
אז........
איפה איפה איפה איפה איפה איפה ה 🎂
❤️
שומר הכלוב​(נשלט)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
שומר הכלוב​(נשלט) • 17 ביולי 2022
מזל טוב נימפו האישה עם הלב היפה ועם הפוסטים שעוצרים נשימה עם טקטס כואב חד ומדויק
שתהיה לך שנה מלאת אושר עושר בריאות אהבה וסיפוק כל התשוקות שלך 🖤