צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור עונשים

pudding​(שולטת)
לפני שנה • 19 ביולי 2022

שרשור עונשים

pudding​(שולטת) • 19 ביולי 2022
תגיבו כאן את העונש הכי יצירתי שהבאתם או קיבלתם
ואיך הרגשתם אחרי שזה נעשה 😎
hrgiger
לפני שנה • 19 ביולי 2022
hrgiger • 19 ביולי 2022
אז עכשיו מגיבה (:
אני מאוד לא אוהבת להעניש, מאוד, אני גם כמעט ולא מענישה. אני מאוכזבת אחר כך, מתוסכלת ולפעמים מרוחקת.
מבחינת יצירתיות, קשה לי לענות על זה כי זה ממש תלוי נשלט.ת וגם כי אני לא בהכרח יצירתית בענישה שלי, אלא פרקטית.
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 19 ביולי 2022
Netrunner​(נשלט) • 19 ביולי 2022
hrgiger כתב/ה:
אז עכשיו מגיבה (:
אני מאוד לא אוהבת להעניש, מאוד, אני גם כמעט ולא מענישה. אני מאוכזבת אחר כך, מתוסכלת ולפעמים מרוחקת.
מבחינת יצירתיות, קשה לי לענות על זה כי זה ממש תלוי נשלט.ת וגם כי אני לא בהכרח יצירתית בענישה שלי, אלא פרקטית.

זה יכול להיות גם funishment ואז זה לא מבאס להעניש?
hrgiger
לפני שנה • 19 ביולי 2022
hrgiger • 19 ביולי 2022
deepThinker כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
אז עכשיו מגיבה (:

זה יכול להיות גם funishment ואז זה לא מבאס להעניש?

בכלליות? כן. אבל לא אצלי. הענשה בהעמדת פנים לא עושה לי את זה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 19, 2022 9:40 am, סך-הכל נערך פעם אחת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 19 ביולי 2022
איך באת לי טוב. אני כל כך לא יצירתית, זה נורא. מבחינתי כל בעיה אפשר לפתור במכות.

האמת שנראה לי שזה קשור לזה שלבנזוג שלי אין הרבה סטיות. אני נוטה לשאוב השראה מהפרטנר ולשחק על הקינקים שלו ולתת להם טוויסט, ונורא קשה לי לחשוב על משהו לבד ככה מהאוויר. כי אני פחות חושבת "מה יהיה עונש טוב באופן כללי" אלא "מה יעביר את המסר ויגרה את האיש הספציפי". אבל חלק מהקטע בזה שאני הפרועה יותר בינינו הוא שאם אני רוצה לחדש ולגוון אז אני צריכה לחשוב בעצמי ולהביא את זה בעצמי.
אין מנוחה לרשעים icon_razz.gif
קיצר לא תרמתי כי אין לי כשרון אבל מקווה ללמוד מגדולים וחכמים ממני icon_smile.gif
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 19 ביולי 2022
קיבלתי לא מעט עונשים יצרתיים:
-עמדתי שעתיים עם הפנים לפינת החדר בלי לזוז באמצע הלילה
-בלי מתוק לשבוע
-בלי פייסבוק שבועיים
- למלא כפית מלח ולספור את הגרגרים ולדווח
-להוציא את כל הבגדים מהארון, לבלגן ולקפל מחדש באמצע הלילה.
הצלפות כשאני חוצפנית או טיפשה...

מרגישה שאדוני לרוב מנסה להימנע מעונשים, אבל כשמקבלת עונש זה הכי מוצדק שיש. מרגישה תמיד בסוף עצובה שהבאתי אותנו לזה שצריך להעניש אבל גם שמחה כי העבודה שנתן לי עונש אומרת שהוא כבר סולח.
    התגובה האהובה בשרשור
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 19 ביולי 2022
ענןקטן​(נשלט) • 19 ביולי 2022
יש לי יזיזה בעבודה (למעשה יותר נכון לומר הייתה לי, לצערי הרב היא עברה תפקיד ואנחנו כבר לא ממש נפגשים), היא אוהבת שאני יורד לה וממש שונאת שאני גומר לה על הנעלים (למרות שאני תמיד מלקק הכל).

היא תמיד מענישה אותי על זה, והעונש החביב עליה הוא לתת לי ללבוש את הגרביונים (הרטובים) והתחתונים שלה ולהסתובב כך כל היום בעבודה.
כבר קרה והתחרה של התחתונים הציצה לה מעל קו המכנסיים. זה תמיד מלהיב ומעורר חששות ביחד.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 19 ביולי 2022
כלבונת סקרנית כתב/ה:
... אבל גם שמחה כי העבודה שנתן לי עונש אומרת שהוא כבר סולח.

יש בזה משהו. גרמת לי להרהר בזה. באמת, אני נותנת עונש כשאני כבר סולחת או מתכוונת לסלוח. אני לא אתן עונש כזה על משהו שאני באמת פגועה ממנו.
גבר לבן​(נשלט){סאנאצירי+א}
לפני שנה • 19 ביולי 2022
לא עונש הכי יצירתי
אבל כזה שחוזר לי בתקופה האחרונה

זה היה טיפה לפני הסיום עם רותם שני וממש בהתחלה עם קארין
תקופת תפר

עמדתי עירום

רותם שמה שתי מצלמות אחת על כל הגוף שלי
ואחת רק על הפנים

ואז היא ציוותה עלי לסטור לעצמי
בכל לחי

זה היה מוזר כי אף פעם לא עשיתי את זה

הייתי צריך לסטור חזק
ובכל פעם שזה לא היה חזק מידי, קיבלתי הצלפה (אמיתית)
שזה ממה כאב

בקיצור סטרתי לעצמי חזק מאוד
מלא פעמים
וזה היה משפיל
ומאוד כואב

גמרתי את הסשן בוכה
שבור
ועם זין עומד בצורה מפתיעה

אחר כך הוידאו הזה עבד בלופ אצלינו כמה ערבים בבית
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 19 ביולי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 19 ביולי 2022
ענןקטן כתב/ה:
יש לי יזיזה בעבודה (למעשה יותר נכון לומר הייתה לי, לצערי הרב היא עברה תפקיד ואנחנו כבר לא ממש נפגשים), היא אוהבת שאני יורד לה וממש שונאת שאני גומר לה על הנעלים (למרות שאני תמיד מלקק הכל).

היא תמיד מענישה אותי על זה, והעונש החביב עליה הוא לתת לי ללבוש את הגרביונים (הרטובים) והתחתונים שלה ולהסתובב כך כל היום בעבודה.
כבר קרה והתחרה של התחתונים הציצה לה מעל קו המכנסיים. זה תמיד מלהיב ומעורר חששות ביחד.

זה עונש זה?
icon_smile.gif