סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוזמנתי למסיבת פמדום פליי לא אציין את שמה רציתי לבקש ממי שהיה במסיבות האלה שיתאר את החויה

ScatNerd
לפני שנה • 23 ביולי 2022
ScatNerd • 23 ביולי 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:
אהבתי את הדאבל סטנדרט. כי גברים לא ניגשים לנשים שמוצאות חן בעיניהם. אז למה נשים לא יכולות לפסול? הן צריכות להיענות לכל דרישה ואדם שבא אליהן?
לא צריך להיות צבוע, כל אחד צריך משיכה ראשונית כדי להתעניין. בבדסמ וסשנים ספונטניים נותנים גם הזדמנות למי שיודע לפנות בצורה מכובדת אם הסשן לא מיני.

ואם אני נראה כמו גרגמל ורוצה סשן מיני? לא מגיע לי?
אז מה אם בחורות חוצות לצד השני של הרחוב כשהן רואות אותי..
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022

Re: הוזמנתי למסיבת פמדום פליי לא אציין את שמה רציתי לבקש ממי

Aristotle​(נשלט) • 23 ביולי 2022
דייב נשלט כתב/ה:
אני מבקש לקבל רושם על המסיבות האלה אבקש רק ממי שחווה אותם.
והיה בהם אבקש לקבל כל סוג של ביקורת גם שלילית וגם חיובית.

בגדול אני רואה שהשיחה די גלשה לנושאים אחרים, אבל אם עדיין רלוונטי- אני גם הייתי לא מזמן (לפני כמה חודשים) בפמדום אורדורה הראשון שלי, זה שבמקרה מתקיים גם היום.

ממש בסדר גמור, אנשים לא יוציאו אותך שם מאיזור הנוחות אם לא תראה שאתה מעוניין בכך, כמובן שיש כאלו שפתוחים יותר / פחות להיכרות בדיוק כמו במסיבות וניליות, וזה אחלה מקום להכיר וליהנות בו...
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
דורה המדליקה כתב/ה:
הליין פמדום מיועד לשולטות ולכם הנשלטים.
זה ליין של 3 שנים שבינינו אם לא היה מצליח לא היינו סוחבות גם חצי שנה.
יצאו מאצלנו זוגות שהכירו דרך הליין שלנו בין אם הפמדום ובין אם המאנצ.
אני יכולה להגיד מנקודת מבט שלי שאם תדע לפנות בכבוד ובנימוס לשולטת רוב הסיכויים שתתקבל עם חיוך.
מגיעות אלינו שולטות עם מגוון של פטישים.
יש כאלה שאוהבות אותם מאזוכיסטים ומראה פחות חשוב להן. כל אחת והסטייל שלה.
אני לא יכולה להבטיח שתמצא אבל בוא נגיד שהסיכוי שלך גבוה יותר מאשר לשלוח פה הודעות לשולטות והתיבה שלהן עם 700 הודעות.
כמו שאמרתי פה גם לזוגות שהכירו וגם לאחרים. אנחנו אור ואני נותנות את הדחיפה הקטנה כל השאר זה בידיים שלכם.
לא תמצאו בארץ ליין פמדום כמו שלנו ולא מתוך יהירות אני אומרת את זה. אור ואני עובדות קשה מאוד שזה יצליח ועובדה שזה מצליח בגלל כל מי שמגיע.ה.
וכל מה שינסו לתאר לך פה לא משתווה לחוויה המציאותית העוצמתית. עיצה קטנה תגיע בלי ציפייה.
ואשמח לשמוע את דעתך לאחר מכן.
שיהיה לך יום מקסים ושבת שלום

אני מבין למה אתה רוצה להגן על העסק שלך, אבל אל תשכח שאין הנחתום מעיד על עיסתו.
מעבר לכך, אני באמת מנסה להבין מה מבדיל את הליין פמדום שלך ושל אור חוץ מזה שיש בו בדס"מ. כאילו, רק בגלל שיש בדס"מ אז זה מבטל את החוקים שידועים מראש לכולם על מסיבות? זאת מסיבה ותו לא, ואתה יודע את זה.
ועם כל הכבוד להשקעה שלך ושל אור (שבה אני לא מטיל ספק), ההשקעה שלכם לא רלוונטית לגבי אמצעי הסינון שלפיהם מחליטים אם להיענות לחיזור או לא.
אולי בליין פמדום באמת יש הבדל באמצעי הסינון להבדיל מכל שאר המקומות בעולם, לי לא נראה.

אבל למה שאנשים לא יסננו? זה שוק חופשי. always has been.

וזה לגמרי הולך לשני הכיוונים, כמו שתמרעה בדיוק הגיבה לך- גבר לא ייגש לאישה שלא מושכת אותו, ואישה לא תענה לחיזורים של גבר שלא אטרקטיבי בעיניה.
מעבר לכך, דווקא בסיטואציה של הפמדום אני דווקא נתקלתי בדברים שלא היו 'עוברים' בסיטואציה ונילית, כי מדובר בסשנים שהם לא מיניים בהגדרתם

(לצורך העניין נניח מדובר על foot worship, ולא חסר שם, ראיתי שם שולטות שממש שיתפו פעולה עם גברים שלא היית מצפה שהן 'יזרמו' איתם בסיטואציה ונילית ו/או מינית)
ואני מתבטא בעדינות כדי לא לפגוע ברגשות העדינים והרכים של אף אחד פה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 23, 2022 3:33 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 23 ביולי 2022
דייב רצה סך הכל תיאור חוויות מפמדום. ואז יש פה כמה שבחרו לעשות ירידה על נשים. אתם מאבדים את הפואנטה במקום להתעסק בחוויה עצמה.
ולך וויץ אין לי מה להגן על העסק של אור ושלי הוא מדבר בעד עצמו.
לא מצפה משולט שיתן חוות דעת על הפמדום כשמו כן הוא עולם השליטה הנשית. אבל כן ציפיתי לטיפה כבוד בשיח ולא לרדת לפסים אישיים כשאינך מכיר את האנשים. אבל ככה זה העיקר לתקוף.
מאחלת לך כל טוב
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
תמרעה המרטשת כתב/ה:
אהבתי את הדאבל סטנדרט. כי גברים לא ניגשים לנשים שמוצאות חן בעיניהם. אז למה נשים לא יכולות לפסול? הן צריכות להיענות לכל דרישה ואדם שבא אליהן?
לא צריך להיות צבוע, כל אחד צריך משיכה ראשונית כדי להתעניין. בבדסמ וסשנים ספונטניים נותנים גם הזדמנות למי שיודע לפנות בצורה מכובדת אם הסשן לא מיני.

טרם מצאתי את 'הזכות לסשן מיני' בתוך זכויות היסוד אשר ניתנות לאזרח במדינת ישראל.
אז לצערי לא...
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 ביולי 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:

מי אמר שזה לא בסדר לפסול אדם על מראה?
הוא כולה אמר שאם אתה לא נראה טוב כגבר / אין איתך בחורה פשוט אין לך מה לחפש כאן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
Aristotle כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
דורה המדליקה כתב/ה:
הליין פמדום מיועד לשולטות ולכם הנשלטים.
זה ליין של 3 שנים שבינינו אם לא היה מצליח לא היינו סוחבות גם חצי שנה.
יצאו מאצלנו זוגות שהכירו דרך הליין שלנו בין אם הפמדום ובין אם המאנצ.
אני יכולה להגיד מנקודת מבט שלי שאם תדע לפנות בכבוד ובנימוס לשולטת רוב הסיכויים שתתקבל עם חיוך.
מגיעות אלינו שולטות עם מגוון של פטישים.
יש כאלה שאוהבות אותם מאזוכיסטים ומראה פחות חשוב להן. כל אחת והסטייל שלה.
אני לא יכולה להבטיח שתמצא אבל בוא נגיד שהסיכוי שלך גבוה יותר מאשר לשלוח פה הודעות לשולטות והתיבה שלהן עם 700 הודעות.
כמו שאמרתי פה גם לזוגות שהכירו וגם לאחרים. אנחנו אור ואני נותנות את הדחיפה הקטנה כל השאר זה בידיים שלכם.
לא תמצאו בארץ ליין פמדום כמו שלנו ולא מתוך יהירות אני אומרת את זה. אור ואני עובדות קשה מאוד שזה יצליח ועובדה שזה מצליח בגלל כל מי שמגיע.ה.
וכל מה שינסו לתאר לך פה לא משתווה לחוויה המציאותית העוצמתית. עיצה קטנה תגיע בלי ציפייה.
ואשמח לשמוע את דעתך לאחר מכן.
שיהיה לך יום מקסים ושבת שלום

אני מבין למה אתה רוצה להגן על העסק שלך, אבל אל תשכח שאין הנחתום מעיד על עיסתו.
מעבר לכך, אני באמת מנסה להבין מה מבדיל את הליין פמדום שלך ושל אור חוץ מזה שיש בו בדס"מ. כאילו, רק בגלל שיש בדס"מ אז זה מבטל את החוקים שידועים מראש לכולם על מסיבות? זאת מסיבה ותו לא, ואתה יודע את זה.
ועם כל הכבוד להשקעה שלך ושל אור (שבה אני לא מטיל ספק), ההשקעה שלכם לא רלוונטית לגבי אמצעי הסינון שלפיהם מחליטים אם להיענות לחיזור או לא.
אולי בליין פמדום באמת יש הבדל באמצעי הסינון להבדיל מכל שאר המקומות בעולם, לי לא נראה.

אבל למה שאנשים לא יסננו? זה שוק חופשי. always has been.

וזה לגמרי הולך לשני הכיוונים, כמו שתמרעה בדיוק הגיבה לך- גבר לא ייגש לאישה שלא מושכת אותו, ואישה לא תענה לחיזורים של גבר שלא אטרקטיבי בעיניה.
מעבר לכך, דווקא בסיטואציה של הפמדום אני דווקא נתקלתי בדברים שלא היו 'עוברים' בסיטואציה ונילית, כי מדובר בסשנים שהם לא מיניים בהגדרתם

(לצורך העניין נניח מדובר על foot worship, ולא חסר שם, ראיתי שם שולטות שממש שיתפו פעולה עם גברים שלא היית מצפה שהן 'יזרמו' איתם בסיטואציה ונילית ו/או מינית)
ואני מתבטא בעדינות כדי לא לפגוע ברגשות העדינים והרכים של אף אחד פה

איפה אתה חי?
התוכנית של כל הצעירים לאיבוד הבתולין בארץ זה התוכנית של ביבי עם הקורונה - לשטח את העקומה.
כל הזמן גברים מתחילים עם נשים לא מושכות במיוחד, זה פשוט הפיתרון הכי קל וזמין.
ומה זה אומר שיש שם בדסמ פומבי? איך זה רלוונטי בנוגע לשיטות הסינון המקובלות?
ScatNerd
לפני שנה • 23 ביולי 2022
ScatNerd • 23 ביולי 2022
Aristotle כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
תמרעה המרטשת כתב/ה:

אז לצערי לא...

אז הרגע אישרת את העובדה שללוזרים כמוני אין עניין במסיבות האלו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
ורק אומר -
אני לא עוסק בשאלות של האם זה בסדר או לא בסדר. מבחינתי? בסדר לגמרי, שכל אחת תסנן לפי מה שבפות שלה, אבל זה לא מה שאני מדבר עליו.
כל מה שאני אומר זה שבחור שנראה ממוצע - מתחת לממוצע ללא עוד בחורה שם סתם מבזבז את הזמן שלו.
נשים זה כבר סיפור אחר, הן יכולות לבוא בכל הגדלים וכל הצורות ולצאת עם שלל, בגלל זה אני מדבר על גברים במקומות האלה ובגלל זה אני לא מבין למה אתם בכלל משווים את אותה סיטואציה רק במצב ההפוך.
נשים מחפשות יופי, גברים מחפשים חור זמין, לכן זאת חרא השוואה.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
תמרעה המרטשת כתב/ה:

אז לצערי לא...

אז הרגע אישרת את העובדה שללוזרים כמוני אין עניין במסיבות האלו.

אני חושב שהבעיה העיקרית היא שאתה מתייחס לסשן המיני בתור איזשהי זכאות שמעוגנת עבורך בחוק.