שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"ניסיון רב בתחום" הוא יתרון או חיסרון?

TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 24 ביולי 2022
TradeMark​(שולט) • 24 ביולי 2022
כן, אני עונה כשנוח לי. אני יודע שזה מוזר לך, כי אתה מזומן בשניה ברגע שמישהו כותב משהו. קצת פתאטי, אבל כל פורום צריך אידיוט שזקוק לתשומת לב תמידית.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 24 ביולי 2022
TradeMark כתב/ה:
כן, אני עונה כשנוח לי. אני יודע שזה מוזר לך, כי אתה מזומן בשניה ברגע שמישהו כותב משהו. קצת פתאטי, אבל כל פורום צריך אידיוט שזקוק לתשומת לב תמידית.

חחחחח איזה אד הומינם חסר פואנטה. אף פורום לא צריך לאידיוט שזקוק לתשומת לב תמידית, חחחח סתם מרחת את הבולבול על המקלדת.
הלוואי שהייתי יודע כנער שגם בפופוליסטים חסרי מוח שלוקים בצורה קשה בדאנינג קרוגר יש דברים מאוד משעשעים, היו לי ככה חיים הרבה יותר יפים כנער.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 24 ביולי 2022
הוא​(שולט) • 24 ביולי 2022
אין זה משנה רמת הנסיון מה גם שלא ככ ניתן לכמת
יש שזה מרתיע ויש שזה ממש מאיים יש שזה מושך ויש שזה מהוה עבורן מקור לבטחון
מה שחשוב זה הוויב שאדם משדר אם הוא למשל טוב בבסיס אם הוא חד סיפרתי בIQ

ו"קוסם הלויות" יש פוסט בעפולה עילית שלא התיחסת אליו
אחריו אני מציע שתנוח קצת כי גם אויל מחריש לחכם יחשב
TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 24 ביולי 2022
TradeMark​(שולט) • 24 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

חחחחח איזה אד הומינם חסר פואנטה. אף פורום לא צריך לאידיוט שזקוק לתשומת לב תמידית, חחחח סתם מרחת את הבולבול על המקלדת.
הלוואי שהייתי יודע כנער שגם בפופוליסטים חסרי מוח שלוקים בצורה קשה בדאנינג קרוגר יש דברים מאוד משעשעים, היו לי ככה חיים הרבה יותר יפים כנער.

בטח שכל פורום זקוק לאידיוט כמוך, אחרת על מי כולנו נצחק?
אנסת עוד שרשור עם אין ספור הודעות חסרות טעם, ואילצת את כל השרשור להפוך למשהו שעוסק בך. חוסר מודעות זה כאן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 24 ביולי 2022
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

בטח שכל פורום זקוק לאידיוט כמוך, אחרת על מי כולנו נצחק?

חה חה
אז כמה זמן לקח לך להפליץ את היציאה הכי שנונה בספר שלך?
עלוב.
אני באמת לא חושב שאתה מבין כמה אתה מביך כרגע.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 ביולי 2022
הוא כתב/ה:

חחחחחחח רק עכשיו קלטתי שתירגמת את "הלווית מכשפה" כ-"קוסם הלוויות".
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביולי 2022
הוא כתב/ה:

חחחחחחח רק עכשיו קלטתי שתירגמת את "הלווית מכשפה" כ-"קוסם הלוויות".
אז בוקר טוב, קוסם זה magician, sorcerer, conjuror ו-wizard (למרות שוויזארד וסורסרר יכול להיות גם מכשף / אשף).
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 25 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 ביולי 2022
וויטצ׳, אני אישית מסכימה עם לא מעט דברים שכתבת לא חושבת שאתה אדיוט כלל וכלל.

בטח תיכנס בי על מה שאני אומרת. הייתי פונה אליך בפרטי, אבל הרגזתי אותך מזמן ואני חסומה.

שים לב שכנראה לא בכוונה, אתה הורס כמעט כל דיון בפורום. אתה פותח התכתבויות מאוד ארוכות ולרוב תוקפניות בעניינים שלאו דווקא מתייחסים לנושא הישיר, עד שהנושא עצמו גווע ומת.

פעם מישהו שאל מה קרה לפורום. זה, זה מה שקרה לפורום. אתה לא הראשון שמתנהג ככה, אבל בניגוד לקודמיך, אני לא חושבת שאתה טרול שבא להרוס. להיפך, באת להחיות. אולי טיפה פחות בוז, תוקפנות וריבוי הודעות, יש מצב?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
וויטצ׳, אני אישית מסכימה עם לא מעט דברים שכתבת לא חושבת שאתה אדיוט כלל וכלל.

בטח תיכנס בי על מה שאני אומרת. הייתי פונה אליך בפרטי, אבל הרגזתי אותך מזמן ואני חסומה.

שים לב שכנראה לא בכוונה, אתה הורס כמעט כל דיון בפורום. אתה פותח התכתבויות מאוד ארוכות ולרוב תוקפניות בעניינים שלאו דווקא מתייחסים לנושא הישיר, עד שהנושא עצמו גווע ומת.

פעם מישהו שאל מה קרה לפורום. זה, זה מה שקרה לפורום. אתה לא הראשון שמתנהג ככה, אבל בניגוד לקודמיך, אני לא חושבת שאתה טרול שבא להרוס. להיפך, באת להחיות. אולי טיפה פחות בוז, תוקפנות וריבוי הודעות? יש מצב?

אני חושב שאנשים נוטים לייחס אליי תכונות תוקפניות יותר ממה שהן קיימות בי בדר"כ. אני לא מתכחש לזה שאני תוקפני, אבל אני לא חושב שזה בעוצמות כאלה. במקרה הזה ספציפית זה די ברור שאני התחלתי בדיבור המלוכלך, אבל את מוזמנת לבדוק את זה שזה לא תמיד ככה ומעבר לכך - את מוזמנת להשוות את ההיסטוריה שלי בפורום למה שקורה כרגע. אני חושב שבעבר הסביבה שלי הייתה יותר רגועה, מהסיבה הפשוטה שברגע שהמונים גדולים של אנשים בזים לך, קל לרדת למקומות האלה כי אנשים כבר יורדים אליהם לבד כשהם רואים אותך, וזה לא היה ככה כשנכנסתי אל הפורום. יש פה גם כמה קבועים שממהרים לעשות לי הייט בצורה עקבית, מה שהוא גם די פתטי לטעמי (שוב תוקף חחח). והאמת שאני חושב שאני די רגוע בחלק לא קטן מהזמן שלי, כראייה לכך את יכולה לראות שאני מצמצם אינטרקציות עם אנשים שאני יודע / חושב שהזמן שלי איתם מועד לפורענות, לא סתם חסמתי פה מספר לא מצומצם של אנשים, חבל רק שחסימה לא עוזרת בפורום.

כך או כך, אני לא חושב שאני אפסיק להיות תוקפני לגמרי בזמן הקרוב. זה דבר שהוא די מפריע לי ואני עובד עליו, אבל קל לתת דרור למיזנתרופיה. זה גם די מפריע לי לאהוב את עצמי כי אני בסה"כ עוד בדרך לגרסא הטובה יותר שלי, אבל אני מניח שזה הרגל מגונה שאפטר ממנו בעתיד. אף פעם לא טענתי שאני אדם סופר אובייקטיבי כשזה מגיע ליצרים שבי, אני אדם מאוד יצרי ורגשי, וקל לי מאוד להיסחף לשנאת אדם, במיוחד כשאני כותב תגובה עניינית לבן אדם והוא פשוט נכנס לי אל הפרופיל, תוקף אותי בטיעוני אד הומינם (נטו) בנוגע לנרקיסיזם שבי כמו ילד בן 8 ועוד מחליט בשבילי איזה סוג של נרקיסיסט אני, קל לי מאוד לתעב ברמות הגבוהות ביותר אנשים כאלה. אלה תכונות של אנשים מאוד קטנים.

אבל באופן כללי, אני די מסכים איתך. אני ללא ספק חייב לתקוף פחות ולהעביר דברים בנועם לעיתים קרובות יותר, אמה־מה, קל מאוד לגרום לאנשים לתקוף אותך גם אם אתה לא תוקף וגם אם אתה משתדל לתת כבוד למרחב סביבך, זה פשוט המחיר שאתה משלם כשאתה בוחר לא ללכת בקונצנזוס. השינוי הזה שאני מעוניין בו הוא בעיקר בשביל עצמי, אני לא חושב שזה ישנה כאן משהו בנוגע ליחס של חלק מהמשתמשים כלפי וזה גם לא ממש מעניין אותי. נחמד דווקא לשמוע את זה מבחוץ, אולי עכשיו אשים על העבודה הזאת יותר דגש.
TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 25 ביולי 2022
TradeMark​(שולט) • 25 ביולי 2022
התגובה שלך לא הייתה עניינית, תחזור לקרוא אותה שוב אולי תמצא מה לא היה ענייני בה. אתה נותן לעצמך הרבה הנחות.

אני באופן אישי שם פס על מה שאתה חושב או לא חושב עלי, אני יודע שזה מפתיע קצת אבל בכל זאת. בפיסקה אחת טוען שהתחלת עם דיבור מלוכלך ותוקפנות מלחתחילה ובפיסקה הבאה טוען שהצד השני הוא ילד שאתה מתעב כי הגיב למה שאתה מפרסם בפרופיל שלך ויש לו דעה על זה ולכן כל זה היה בתכלס מוצדק כי "תראה מה אתה גורם לי לעשות לך"... נשמע לי כמו דגל אדום חריף מאוד. קח אחריות על עצמך, כי אתה נשמע ילדותי. לטעמי אתה גם מלא בפנטזיות גרנדיוזיות על מקומך בעולם ועל כל האנשים האלה שאתה מכיר, ודרכם הבנת את נפש האדם הבדס"מי. כמו שאמרת "מלא" אנשים כאלה אתה מכיר. אני מטיל בזה ספק גדול.

פרלין,
טוב לדעת שמעכשיו נוכל לקבוע שאם את מסכימה עם דעותיו של מישהו, אז הוא לא מטריד או מטריל או רעיל. הוא בסה"כ עושה את זה בלי כוונה והוא יכול להשתפר כי הוא מחייה את הפורום. אבל אם מישהו שאת לא מסכימה עם דעותיו יקרא לך שמנה או כל עלבון אחר, אז צריך להרחיק אותו מהפורומים לאלתר. תמיד טענתי שיש הרבה זיוף בכל גישת ה-"התנהגות הרעילה" והתפיסת של המרחבים מוגנים שאמורים להכיל את כולם ולגרום להם להרגיש בנוח, ושזה הרבה יותר קשור ללסתום פיות ולחסום אנשים עם דעות שונות. תודה לך שאת מאששת את זה.

ולא, אני לא חושב שצריך להרחיק את וויטצ', אני חושב שהוא צריך להגיד מה שבא לו איך שבא לו. גם אם לדעתי הוא מדבר שטויות.