בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבחני קבלה

asiasy
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022

מבחני קבלה

asiasy • 8 באוג׳ 2022
מה הקטע של מבחן קבלה לעבד?
שיחה של שתי דקות וקדימה, תוכיח את עצמך.
איפה השיחה על קפה, הכרות, סתם שיחת הכרות?!

ואחרי שהוא משפיל גומר )כמה פעמים), מסיים את הפגישה ונעלם
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 באוג׳ 2022
בעיני, מי שדורש.ת "מבחני קבלה" כאלו נכשלו בעצמם במבחן.
-
לצערי, זו מניפולציה שאני שומע עליה מדי פעם מנשלטים.ות.

ההצעה שלי היא ברגע ששולט.ת מציע מבחנים כאלו היא לדעת שבזה הרגע הם סיננו את עצמם מרשימת השולטים הסבירים, בין אם הם חדשים ודורשים מכם משהו שקראו על בפנטזיות או ראו בפורנו ובין אם הם מנוסים ומנסים להוציא מכם משהו זריז לפני שהם ישליכו אתכם.

שולטים.ות שמנסים להפעיל מניפולציות או לוחצים אתכםן כדי שתסכימו למשהו שאתם עוד לא מרגישים נוח איתו שייכים למחלקת האורות האדומים המהבהבים.
דברו איתם אם אתם מרגישים לא בנוח עם הדרישות האלו ואם לא מתגלית הבנה או שהלחץ עליכם עולה, שחררו אותם גם אם הם היו ממש מעניינים לפני כן.
-X-
-X-
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
-X- • 8 באוג׳ 2022
ואם אתה לא לומד קבלה?
ממש לא בסדר להפלות על סמך זרם מיסטי ביהדות.
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 8 באוג׳ 2022
Dan_Kap כתב/ה:
בעיני, מי שדורש.ת "מבחני קבלה" כאלו נכשלו בעצמם במבחן.
-
לצערי, זו מניפולציה שאני שומע עליה מדי פעם מנשלטים.ות.

ההצעה שלי היא ברגע ששולט.ת מציע מבחנים כאלו היא לדעת שבזה הרגע הם סיננו את עצמם מרשימת השולטים הסבירים, בין אם הם חדשים ודורשים מכם משהו שקראו על בפנטזיות או ראו בפורנו ובין אם הם מנוסים ומנסים להוציא מכם משהו זריז לפני שהם ישליכו אתכם.

שולטים.ות שמנסים להפעיל מניפולציות או לוחצים אתכםן כדי שתסכימו למשהו שאתם עוד לא מרגישים נוח איתו שייכים למחלקת האורות האדומים המהבהבים.
דברו איתם אם אתם מרגישים לא בנוח עם הדרישות האלו ואם לא מתגלית הבנה או שהלחץ עליכם עולה, שחררו אותם גם אם הם היו ממש מעניינים לפני כן.

בהתחלה אמרת שלהציע מבחנים כאלה הופך אותך לשולט לא סביר,
אחרי זה דיברת על (אני מניח) למה זה לא בסדר, "מנסים להפעיל מניפולציות או לוחצים"... אתה יודע שזה לא חייב להיות עם מניפולציות ולחץ, כן? לכל שולט יש את הדרך שלו, אם למישהו מתאים לעשות מבחני קבלה וזה לא מתאים לך פשוט תדפדף, זה לא אומר שהוא מכריח אותך או עושה עליך מניפולציות.
ואם זאת לא הבעיה שאתה מצביע עליה, איפה יש בעייתיות בהתנהגות הזאת?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
בנוגע לפוסט / אשכול / יו ניים איט -
לא ממש יצא לי להתעמק בחיים של אנשים שעוסקים באקטים מהסוג של מבחני קבלה / להתנסות, אז אני לא יודע אם הם ממהרים להזדיין מבלי לשים זין על שום דבר אחר. מה שכן, מיניות מהירה וזמינה זה נפוץ בכל העולם בלי קשר. מלא אלמנטים הם אוניברסליים, לעיתים קרובות בוניליות ובבדס"מ יש את אותה גברת בשינוי אדרת - עבד שעובר מבחני קבלה תוך שתי דק' זה סתם אקט נפוץ עם קצת תפאורה.
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
morningdew​(שולט) • 8 באוג׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:

.... זה לא חייב להיות עם מניפולציות ולחץ, כן? לכל שולט יש את הדרך שלו, אם למישהו מתאים לעשות מבחני קבלה וזה לא מתאים לך פשוט תדפדף, זה לא אומר שהוא מכריח אותך או עושה עליך מניפולציות.

הבעיה היא פשוטה, וגם פותח השרשור וגם דן הצביעו עליה: זו כניסה לדינמיקה בדס"מית בלי הכרות מקדימה ובלי בירור מקדים.

להשקפתי, מבחני קבלה תוך שתי דק' זו דינמיקה בדס"מית מאוד מסוכנת, ספק בדס"מית, כי לרוב לא יהיה שם שיח גבולות, סייףוורד, אפטרקייר וכו'.

לאמל"ק לך, WitchFuneral, מבחני-קבלה זו מניפולציה שנועדה ללחוץ להסכים למשהו שעוד לא מרגישים נוח איתו. אחרת, אין שום צורך בהגדרה הזו של מבחן, נכון?
--Nir--
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
--Nir-- • 8 באוג׳ 2022
אם מבקשים ממך לעבור מבחן קבלה זה יופי של מבחן קבלה לצד השני, והוא נכשל בו בענק.
חסכו לך זמן ואנרגיות מיותרות.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 8 באוג׳ 2022
לא הייתי מגדירה שיחה של 2 או אפילו 10 דקות כמבחן קבלה או איזשהו מבחן בכלל.
בסה''כ נסיון לתפוס זיון/סטוץ זריז.
זה קיים אצל שולטים ונשלטים וגם לא רק בעולם הבדסמ.
יותר מזה...אפילו לא מגיע עם מניפולציות.
אנשים אומרים ישר מה שהם רוצים ורק בודקים היתכנות.
מה שמעניין אותם זה הצרכים שלהם. לא שלך.
הם לא משקיעים אנרגיה במניפולציות או שכנועים, אלא מדלגים הלאה למועמד הבא.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
זה מפתיע אותי בתור שולטת כי כשאני מחפשת נשלט אני לא רוצה שיהיה מאונן וירטואלי, אלא דווקא יתייחס אליי קודם כל בכבוד.

אז גורם לי לחשוב שבדרך כלל מי שדורשת מבחנים כאלה זה כנראה פייק או סחיטה במקרה הגרוע.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
morningdew כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

.... זה לא חייב להיות עם מניפולציות ולחץ, כן? לכל שולט יש את הדרך שלו, אם למישהו מתאים לעשות מבחני קבלה וזה לא מתאים לך פשוט תדפדף, זה לא אומר שהוא מכריח אותך או עושה עליך מניפולציות.

הבעיה היא פשוטה, וגם פותח השרשור וגם דן הצביעו עליה: זו כניסה לדינמיקה בדס"מית בלי הכרות מקדימה ובלי בירור מקדים.

להשקפתי, מבחני קבלה תוך שתי דק' זו דינמיקה בדס"מית מאוד מסוכנת, ספק בדס"מית, כי לרוב לא יהיה שם שיח גבולות, סייףוורד, אפטרקייר וכו'.

לאמל"ק לך, WitchFuneral, מבחני-קבלה זו מניפולציה שנועדה ללחוץ להסכים למשהו שעוד לא מרגישים נוח איתו. אחרת, אין שום צורך בהגדרה הזו של מבחן, נכון?

אני מאמין שיש סיבות, קל להלביש בדסמ על כל דבר. בטח הם מתייחסים לזה כמו איזה סנסיי ומתלמדת, מדגיש את יחסי הכוחות, אנאערף.
וזה ידוע שיש אנשים שלא צריכים היכרות ושיט מהסגנון הזה בשביל ליהנות מאחלה סשן. לא כולם לוקחים בדסמ ביותר מדי רצינות, סתם משחק תפקידים רגעי וזה סבבה.