בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרטי שליטה נשית מהזמן האחרון מהמיינסטרים

Daave​(נשלט)
לפני שנה • 13 באוג׳ 2022

סרטי שליטה נשית מהזמן האחרון מהמיינסטרים

Daave​(נשלט) • 13 באוג׳ 2022
אני חובב של סרטים או סדרות של שליטה נשית מהמיינסטרים אשמח שכל מי שראה בזמן האחרון סרט כזה יגיב.
העלתי בבלוג אצלי פוסט על אותו נושא https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=101217&postid=1335536
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 16 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 16 באוג׳ 2022
העלתי סרט סרט חדש עם לינק בדף לצפיה Introspectrum Motel
אישה עשירה לקחה את בעלה לטיול רומנטי בחו"ל. צעירה אחרת מכה בו והיא נכנסת איתה למיטה. מסתבר שזו הייתה הגדרה. אשתו שכרה את הנשים האלה כדי לפתות אותו. וברגע שהוא נלכד במלכודת הזו, היא משתמשת בטייזר כדי לדפוק אותו ושומרת אותו קשור לכיסא גלגלים בחדר המוטל שלהם. היא משפילה את הבחור ביסודיות, מדברת אליו ומתגרה בו, גורמת לשוכרה לשפוך אוכל על פיו, שאותו היא מנגבת. היא מאיימת עליו בסכין ומקיימת יחסי מין נלהבים עם הבחור ששכרה מולו. כשהקליפ מסתיים, עולה כי היא החליטה לקחת את חייו.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 18 באוג׳ 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 18 באוג׳ 2022
סלח לי
ממש לא סרטי שליטה נשית.
אלו סרטים על פסיכופתיות.
    התגובה האהובה בשרשור
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 18 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 18 באוג׳ 2022
אתה כנראה התרגלת לפורנו אז תפנה לגוגל. הסרטים האלה הם סרטים שקיימים בהם אלמנטים של שליטה נשית כמו קשירה לכסא והצלפה או שליטה של האשה בגבר וכפיה
עליו לבצע foot fetish. אבל מה שאתה רואה בפורנו לא תמצא פה כי סרט פורנו לא שייך למיינסטרים או אשה שמסממת גבר במטרה לשלוט עליו זה לא שליטה נשית אז מה כן אצליך שליטה נשית תן דוגמאות של סרטים מהמינסטריים שנכללים אצליך בקטגוריה של שליטה נשית.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 18 באוג׳ 2022

מה קרה התעללות פלילית ורצח לא עושה לך את זה?

bondman כתב/ה:
סלח לי
ממש לא סרטי שליטה נשית.
אלו סרטים על פסיכופתיות.

יא פוריטן שכמוך
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 19 באוג׳ 2022
מי שמחפש סרטי פורנו של שליטה לא ימצא פה וחבל לו על הזמן יש סרטים כאלה כמו זבל.
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 19 באוג׳ 2022
העלתי היום את הסרט הזה
אין עורכי דין,
משפחה של קניבלים לוכדת אנשים, מחזיקה אותם מסוממים וחגורים במרתף ומנתקת לאט חלקים מהם. מה שיפה בקליפ שלהם הוא איך אנחנו רואים שהבת שולטת באופן מוחלט בקורבנות המסכנים האלה, כשהיא לובשת כל הזמן חיוך מרושע על שפתיה. היא מתענגת על זה. כמה פעמים היא מטפלת בהם ומשפילה אותם, והיא הורגת בחור ברחוב שמנסה לתקוף אותה. אני מניח שהרוב ימצאו את האינטימיות בקליפ קצת קלילה, אבל אני אעז לומר שיש לו כמה רגעים טובים.הסרטים לא נועדו לפוריטנים ואנשים עדינים וגם לא למחפשי פורנו.
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 20 באוג׳ 2022
הוספתי סדרה שבטי אירופה
עולם פוסט-אפוקליפטי הותיר רק ערים קטנות מפוזרות, כפרים ושבטים. החזקים ביותר הם אלה שחיים למען הכוח, מכפיפים לוטרים ולוקחים מה שהם רוצים. לערים שלהם יש אדונים ועבדים. אחד מהאדונים הללו הוא אשה לוחמת חזקה ומסוכנת. יש לה כוח גדול, ובכל זאת היא מתחת לגנרל, הבוס העליון. היא שואפת לכוח ולעמדה, אך נהנית גם מהיתרונות של תפקידה הנוכחי. לאחר שהיא ונתיניה ומצאו והרגו שבט, לוקחים הרבה שבויים, היא במקרה מוצאת את אחד הצעירים השבויים נעים, אז היא מביאה אותו לאחוזה שלה. כאן, היא שומרת על נערים צעירים למדי, גם עוזרות וגם צעצועי הנאה. הם קצת נשיים, צנועים ושמרו על שירות, תמיד לרשותה. היא מיטה כל לילה עם איזה ילד שהיא אוהבת. היא מביאה את הבחור החדש לחדרי המיטה שלה ואנשיה קורעים את בגדיו. היא נעשית עירומה, זורקת אותו למיטה ומחזיקה סכין לגרונו כשהיא מתחילה לזיין אותו. "אם תגמור לפניי, אני אחתוך לך את הראש", היא מאיימת. בשלב מסוים, היא מאוכזבת מכיוון שהגנרל מעדיף על פניה אדון מלחמה אחר. כדי להרגיע את כעסה, היא הורגת את אחד הנערים שהיא מביאה למיטה. אבל לא לפני עינויים ממושכים (שאנחנו לא רואים), שבהם היא חותכת מסר לתוך עורו. אנחנו רואים כמה מצבים שבהם היא אכזרית או סתם שולטת בבחור הצודק ומשחקת איתו כמו הצעצוע הכפוף של הילד שהיא מחשיבה אותו. איכשהו, תרחיש עשוי היטב שמושך אותך פנימה ועוטף אותך במסתורין ובעומק של המאהבת האכזרית הזו, שאוחזת במושכות לגורלך.
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 23 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 23 באוג׳ 2022
הוספתי סדרה בשם תגמול עם לינק
בקיצור, זו אישה שיוצאת לנקמה שוב חבורה של פושעים שהשאירו אותה למותה. אבל היא לא אבדה מתשוקת הנקמה, היא לא נואשת, היא נחושה. היא מחושבת, בטוחה בעצמה ומעוותת כל מצב לטעמה. הקליפ הזה מכיל לא מעט אלימות, כמו האישה שכמעט חונקת בחור למוות בכך, בצעד מפתיע מהיר, לפתוח לפתע שרוול פלסטיק סביב ידו האחת ואת האיום שלו, ואז היא יורה בו לאחר מכן. אבל מה שמושך הוא באמת ההתנהגות שלה; איך היא נתנה ללא חשש את הבחורים האלה לחסדיה. בחלק האחרון של הקליפ, היא משעשעת את עצמה בריקודים סביב בחור קשור, שהיא כבר הראתה במרפק עם רובה ציד. היא דוקרת אותו למוות בחושניות ובעדינות באיומים.