שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיטות לביצים של גבר

מקס ballbusting
לפני שנה • 14 באוג׳ 2022

בעיטות לביצים של גבר

מקס ballbusting • 14 באוג׳ 2022
ספרו לי מה אתם חושבים על ה ballbusting - בעיטות לביצים של גבר, וכל מני משחקים עם הדבר הרגיש הזה. אני חולה על באלבאסטינ, זה מחרמן אותי בטירוף.. אשמח לשמוע מה זה עושה לכם, גם לנשים וגם לגברים כמובן 🙂
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 15 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 15 באוג׳ 2022
לדעתי זה יכול לגרום להרבה בעיות רפואיות קראתי שאחד שהיה חובב של זה זה גרם לו לקרע בכיס האשכים לאחר זה גרם להתפתחות של קילה והמקרה הכי קיצוני ששמעתי שזה גרם להתפתחות של סרטן בכיס האשכים אין לי מושג איך אבל אני לא חובב של זה מכות קלות לא נראה לי שזה גורם נזק אבל מכות חזקות כן יכולות לגרום נזק.אבל הכי טוב להתיעץ עם רופא.
PsyKink​(אחר)
לפני שנה • 15 באוג׳ 2022
PsyKink​(אחר) • 15 באוג׳ 2022
Daave כתב/ה:
לדעתי זה יכול לגרום להרבה בעיות רפואיות קראתי שאחד שהיה חובב של זה זה גרם לו לקרע בכיס האשכים לאחר זה גרם להתפתחות של קילה והמקרה הכי קיצוני ששמעתי שזה גרם להתפתחות של סרטן בכיס האשכים אין לי מושג איך אבל אני לא חובב של זה מכות קלות לא נראה לי שזה גורם נזק אבל מכות חזקות כן יכולות לגרום נזק.אבל הכי טוב להתיעץ עם רופא.

חח הייתי שמח לראות את התגובה של הרופא לשאלה כזאת
BDSM avi​(נשלט)
לפני שנה • 15 באוג׳ 2022
BDSM avi​(נשלט) • 15 באוג׳ 2022
מכות מדויקות הן המכאיבות ביותר ולא החזקות.

אני אישית פחות מתחבר כי זה כאבי תופת, וקשה לי לעמוד בכאבים האלה, (אולי לאט לאט אתחבר) למרות שהגעתי לסאב ספייס מכאב בביצים.

אני תוהה האם פחות כואב לאנשים אחרים, או שיש להם סף כאב גבוהה באופן כללי.
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 15 באוג׳ 2022
אם מדובר על מכות קלות סבבה או שמחברים שוקר אלחוטי שנותן זרם של שניות שעושה אפקט דומה זה עדיף על מצב שכל השק מתמלא דם ואז ככל הנראה צריך ניתוח במקרה שהאשך נקרע לדעתי אם כבר עדיף להשתמש בשוקר שנותן אפקט מאד דומה של כאב אבל הנזק הוא פחות מנזק של בעיטה שיכולה להיגמר בקריעת האשך או בקריעת שק האשכים.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 15 באוג׳ 2022
Fashion kitty​(אחרת) • 15 באוג׳ 2022
אין לי אשכים ואני עדיין מתחלחלת מהרעיון
    התגובה האהובה בשרשור
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 15 באוג׳ 2022
Daave כתב/ה:
https://www.quora.com/What-is-ballbusting-and-how-harmful-is-it
תקרא את המאמר הזה ותבין מה זק שזה גורם

תקרא גם את המאמר הזה הוא מסביר בצורה יותר מפוטת על הנזק שזה גורם