בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות מוזרות - שיתוף

ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 18 באוג׳ 2022

תגובות מוזרות - שיתוף

ענןקטן​(נשלט) • 18 באוג׳ 2022
ללא ספק נושא שעולה כאן מדי פעם,
אך הוא בהחלט משעשע אותי ואשמח לשמוע חוויות מעוד אנשים.
אני לא מכליל כאן שיחות עם פרופילים שאני די בטוח שהיו מתחזים. רק מי שאני בטוח למדי שהיה אדם אמרתי בצד השני של המסך.

פרופיל שולח לי הודעה, מנומסת ונחמדה מאוד.
אני מגיב אחרי כמה ימים ובתגובה הם כותבים לי "הגבת אחרי יותר מדי זמן, זה לא מתאים לנו"...
באמת יש כאן אנשים שחיים את האתר 24/7...?

פרופיל של בחור שולח הודעה שאהב את אפרופיל שלי ואת הבלוג. מתחילה שיחה ואחרי עוד שתים שלוש תגובות שואל משהו שנכתב בצורה ברורה גם בפרופיל וגם הוזכר בבלוג, אני מגיב זה כתוב בפרופיל... והוא בתמורה אומר "נראה לך שאני אבזבז זמן לקרוא". מה??? אז מה בדיוק התכוונת ב"אהבתי את הפרופיל שלך"?
חסם אותי ונעלם...

פרופיל של אישה, התכתבנו קצת, שיחה נחמדה ותרבותית, ושם זה נעצר אחרי כמה הודעות שהיה ברור שזה לא מתאים לשנינו. אחרי כמה חודשים פתאום כותבת הודעה נזעמת על איך שאני מתעלם ולא מגיב, מוסיפה כמה קללות ואיחולים "לבביים"...
באמת לא מבין מה קרה שם

הכי מוזר שהיה לי היה פרופיל זוגי. התחילה שיחה, די רצינית, החלפנו כמה תמונות, אפילו דיברנו בטלפון כמה פעמים. ובוקר אחד מקבל את אחד המונולוגים הכי הזויים שהיו לי איפעם...
הם עוברים דירה, ובכלל גרים בחו"ל (אולי גרים אולי עוברים, זה לא היה ממש ברור), ולמה אני מסתיר מהם מידע (לא הצלחתי להבין מה בדיוק הסתרתי), וזה לא בסדר, וחוצפה, ואיך אני מעיז לנצל אותם, ולמה אני מדבר עם האישה ללא רשות (כי היא התקשרה אלי...), ואני רק דיברתי איתם כדי לנצל את טוב ליבם (הרבה מילים מהשורש נ.צ.ל היו שם) והם ידווחו עלי ואני עוד אשמע מהם ונעלמו. לא חסמו, רק נעלמו
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
סקרנית ירוקה • 19 באוג׳ 2022
"תרדי על ארבע, זונה"

הלו, התבלבלת. אני לא אמא שלך.
פישוטו
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
פישוטו • 19 באוג׳ 2022
מלישס כתב/ה:
" חודרת?!"

זה חייב להופיע כל כמה חודשים...

ה"ערה?" של הכלוב 🤣🤣

פעם התכתבתי עם מישהי פה בשיחה פלרטטנית כזאת ולפני שהחלפנו טלפונים שאלה אם אני מחוסן. כשאמרתי כן היא התחילה לקלל אותי וחסמה
    התגובה האהובה בשרשור
ירושלמיתבדם{של הלן}
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
ירושלמיתבדם{של הלן} • 19 באוג׳ 2022
פישוטו כתב/ה:
מלישס כתב/ה:
" חודרת?!"

זה חייב להופיע כל כמה חודשים...

ה"ערה?" של הכלוב 🤣🤣

פעם התכתבתי עם מישהי פה בשיחה פלרטטנית כזאת ולפני שהחלפנו טלפונים שאלה אם אני מחוסן. כשאמרתי כן היא התחילה לקלל אותי וחסמה

אתה מוכן לא להסגיר אותיייייייייי
Snitch
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
Snitch • 19 באוג׳ 2022
הייתה לי הקלטה בפרופיל שבה אמרתי, בצחוק, שאני נשלט בתשלום.
מפה לשם קיבלתי הצעה מנשלט (??) שהחליט לקלל אותי ברגע שהסברתי לו שסתם צחקתי
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 19 באוג׳ 2022
בכותרת: Veni vidi vici
בתוכן: מיקום, שעה ויום icon_smile.gif
(בסוגריים - שולט)

צחקתי מאוד ושאלתי אם זה עבד לו פעם 😉
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
Madame T​(שולטת) • 19 באוג׳ 2022
לא תגובה מילולית, אבל זו תופעה שנתקלתי בה כשפנו אלי בהודעה ועניתי שאני לא מעונינת ובסיכומו של דבר חסמו *אותי*.
לא בדיוק הבנתי את ההגיון שעומד מאחורי זה - שמא אתחרט ואציף אותם בהודעות לקשר למרות שאמרתי כבר, שאני לא מעונינת? 🙄
Agate
לפני שנה • 19 באוג׳ 2022
Agate • 19 באוג׳ 2022
זה מוזר שאין לי הודעות מוזרות ממש?