לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נעים מאוד!

כלב ראוי
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004

מלכה בתשלום.

כלב ראוי • 29 במאי 2004
מצטער לומר לך אבל מלכה בתשלום זה זנות לכל דבר.
Tainted​(לא בעסק)

"כלב ראוי"

Tainted​(לא בעסק) • 29 במאי 2004
והנה תגובה שתגרור תגובות.. כלב ראוי icon_question.gif (לא כל כך ראוי עם התבטאויות כאלה...)
התסבכת לדעתי..
ניקי666 niki

Re: מלכה בתשלום.

ניקי666 niki • 29 במאי 2004
כלב ראוי כתב/ה:
מצטער לומר לך אבל מלכה בתשלום זה זנות לכל דבר.

לא מסכים איתך זה קצת יותר מורכב ממה שרשמת אבל יהיו תגובות יתקפו אותך קצת בפורום ובקיצור...אקשן שישרת את כולם
ובסוף...
כולם יזכרו את הניק שלך
אבל אם לא תהיה מרוצה תמיד תוכל להחליף אותו..........
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
דניאל, אני התייחסתי לדרך בה המלכה יסמין בחרה להציג את עצמה.
אין קשר בין דרך זו לדרך בה היא בוחרת להתפרנס!!!
(ודרך אגב, מה קשור זה שהיא מלכה בתשלום עדיין לא הבנתי!).
בנוסף, אין לי כל בעיה שיתייחסו אליך בצורה משפילה ומעליבה,
כל עוד זו ההתייחסות שאתה רוצה ושואף אליה.
לי אין כל רצון שכזה!!!
הודעה כוללת לאו דווקא אמורה להיות מכלילה!!

ניפחת זאת למימדים מרחיקי לכת. חבל.
כלב ראוי

לא משנה את דעתי

כלב ראוי • 29 במאי 2004
הסתבכתי או לא הסתבכתי זו דעתי מלכה בתשלום עוסקת במקצוע העתיק בעולם.
זו דעתי זה שאני עבד וסוגד זה לא אומר שאין אני יכול להביע את מה שאני חושב.
עבד שהולך למלכה בתשלום הולך בגלל היצר המיני שלו ועל כך הוא גם משלם.
במה זה שונה מגבר ונילי שהולך לקבל שרות מיני כזה או אחר ומשלם על כך.
מניסיוני רוב המלכות בתשלום עוסקות בכך כדי להרוויח כסף קל.
לדוגמא הסשן שקראתי עליו בדומדומינה בפורום.
זה זנות לכל דבר.
אני אכתוב את זה שוב זה זנות לכל דבר.
מי שחושב אחרת זו זכותו וזכותי לחשוב איך שאני רוצה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 29 במאי 2004
כלב ראוי יקר
צר לי לא להסכים איתך אני מכיר אישית מספר מלכות בתשלום ורובם אכן נהנות מהקטע
ומה שנקרא יש להן את זה אין רע בלהנות בעבודה שאתה עובד בה כמו כן במרבית הסשנים אין אקט מיני של חדירה כמובן שדברים אלה אי אפשר לומר לגבי נערות ליווי
לגבי מה שקראת בדודומינה ואם אני מקשר נכון [הנושא פורסם גם בפיפ ושם הגבתי] אתה צודק ואכן היתה שם התנהגות זנותית של בחורה שאין שום מושג בבי די אס אם וכל רצונה הוא למצוא פריארים בכדי לעשות כסף קל אבל בל נשכח כי מדובר באחת ולא רצוי לעשות הכללה גורפת לגבי כולן
פינצרון דובון
לפני 19 שנים • 30 במאי 2004

תגובה

פינצרון דובון • 30 במאי 2004
אם אין חדירה אז לא הולכים בגלל היצר המיני ?
סשן זה לא סקס ? היית רוצה להיות עבד לגבר ?
ללקק כפות רגליים ענוגות של אישה מופלאה זה לא אקט מיני ?
חוץ מזה מלכה ועבד זה דרך חיים לא עבודה.
ברגע שזה נהפך לעבודה אז זה רק לשם הסשן בלבד.
כהסשן בתשלום זה שרות מיני ומשם זה שווה זנות.
דני בוי
דני בוי • 30 במאי 2004
HotQueen כתב/ה:
דניאל, אני התייחסתי לדרך בה המלכה יסמין בחרה להציג את עצמה.
אין קשר בין דרך זו לדרך בה היא בוחרת להתפרנס!!!
(ודרך אגב, מה קשור זה שהיא מלכה בתשלום עדיין לא הבנתי!).
בנוסף, אין לי כל בעיה שיתייחסו אליך בצורה משפילה ומעליבה,
כל עוד זו ההתייחסות שאתה רוצה ושואף אליה.
לי אין כל רצון שכזה!!!
הודעה כוללת לאו דווקא אמורה להיות מכלילה!!

ניפחת זאת למימדים מרחיקי לכת. חבל.

הוטקווין חבל שלפני שקפצת לא קראת היטב שוב את מה שכתבתי.
דבר ראשון בעצם זה שהיא אמרה נא לקוד קידה אין כאן משהו משפיל ומעליב ובטח שלא מופנה כלפי מישהו או מישהי ספציפית ועל אחת כמה וכמה לא כלפי מלכות אז מה ההיתממות , באמת הוט קווין אני מתפלא עלייך .
אני יכול למצוא לך עוד הרבה דוגמאות של מלכות בתשלום או לא בתשלום חלקן חברות שלך שבהודעות הראשונות בחרו להציג את עצמן בצורה כזו , מה רע בזה ? מה מעליב בזה ?
שנית גם אם נניח ראית בצורה שבחרה להציג את עצמה כמשהו שמעליב ופוגע בך אישית אזי תמיד אפשר להתעלם נכון ? אבל הרי אנחנו הבנו שהיא לא התכוונה כאן לאף אחד אישית , מה גם שהיא טרחה להסביר את עצמה שהיא אינה שחצנית והיא אכן אינה כזו.
חבל שממהרים לשפוט או לנתח אישיות כאן בפורומים כל פעם מחדש אנשים שלא מכירים אותם על סמך איזה משפט או שתיים שהם כתבו אלא אם כן זה חלק מההנאה ופריקת היצרים כאן (ואני מדבר בכלליות כאן ולא ספציפית אלייך הוט קווין).
דבר אחרון , האיזכור שהינה מלכה בתשלום (למרות שאני כבר מצטער שציינתי זאת כי זה כבר שוב עורר את הדיונים הנוסטלגיים והמסורתיים האם מלכה בתשלום שווה זונה), בא מתוך כוונה להסביר בכלליות לאוו דווקא ספציפית בהקשר של המלכה יסמין כי בכניסות מרשימות בעלות גוון מתנשא משהו יש בהם כדי למשוך יותר את העבדים , גימיק שיווקי כזה .

מהיכרות עם מיסטרס יסמין כפי שבעצמה ציינה , היא אינה שחצנית מעבר לשחצנות המסויימת הטבעית שקיימת אצל הרבה נשים יפות,מושכות וחתיכות (ועדיין הינה שומרת על פרופורציות) וצריך לדעת לקבל את הדברים ולזרום איתם.
כמו כן הינה נהנת ואוהבת את חיי השליטה בצורה זו או אחרת בלי להכנס לעומק הדברים גם בחייה הפרטיים.

כמענה לאותם ספקנים אזי אכן מלכה בתשלום יכולה להיות מלכה דומיננטית אמיתית ואף לבחור בחיי שליטה כדרך חיים או לבחור בבדס"מ כחלק מחייה המיניים הפרטיים עם גברים בחייה לא במסגרת תשלום אלא כחלק ממערכת היחסים.
ובניגוד לאחת מהדעות כאן , בדס"מ ממש לא מחייב שיהיה חלק מאיזו דרך חיים או השקפה פילוסופית כלשהי על עולם השליטה.
בדס"מ יכול להתרכז ספציפית בגיוון חיי המין של בני זוג ומשחקי שליטה מיניים בלבד.
בשביל לשלוט על מישהו או מישהי לא חייב בהכרח לאהוב בדס"מ ולדעת מה זה בדס"מ.
ישנם מלא זוגות וניליים שבהם נניח האישה שולטת בגבר בעיקר שליטה מנטלית לא מודעת כדרך חיים טבעית שלהם ואינם יודעים מה זה בדס"מ בכלל ואף אילו ידעו לא בטוח בכלל שהיו מתחברים לכל הנושא הזה.

חבל רק שלא נפתח נושא נפרד העוסק במלכות בתשלום וזונות ולא בהודעת הפתיחה של מיסטרס יסמין.
פשוט גועל נפש שזו הצורה לקבל אנשים חדשים כאן או יותר נכון הכנסת אורחים מזוויעה.
כלב ראוי , מה ניסית לעשות בזה שרמזת בעקיפין או אף במישרין שמיסטרס יסמין זונה ?
נפגעת בצורה כלשהי ממלכה בתשלום ואז אתה פורק את זעמך ?
הרי מהות הדיון לא הייתה בנושא האם מלכות בתשלום הינן זונות אז למה בחרת לציין זאת ?
מישהו ציין שבכך אתה תמשוך פרסום לעצמך , תאמין לי אם זו הגישה שלך אז ספק רב אם מלכה רגילה לא בתשלום תקח אותך ברצינות והפרסומת שלך לעצמך תועיל לך אלא אם כן אותה מלכה בעלת גישה זהה לשלך.
אבל כל עוד אפשר להתחבא מאחורי המקלדת ולהשאר וירטואליים אז אפשר להכנס באנשים נכון ?

הדעה כי מלכה בתשלום=זונה קיימת ולא מעטים דבקים בדעה הזו אך גם לא מעט סבורים אחרת.
בצורה שבה כלב ראוי בחר לומר את שלו יש בה יותר מסתם הבעת דעה אלא יותר ניסיון פגיעה והעלבה , הרי כולנו יודעים כי המושג זונה אינו רק עיסוק "מקצועי" אלא גם קללה , עלבון , כינוי שלילי.
מעניין מאד אם היית מסוגל פנים מול פנים לומר את שאמרת בדרך שאמרת או משתפן ומתקפל ויורד על ארבע כמו כלב טוב והדברים האלו אכן קורים בשטח.

אז אם כבר נגעו בנקודה של מלכות בתשלום בכמה משפטים או יותר מכמה אומר גם את דעתי בעניין.
אומנם עולם בדס"מ במובן המיני שלו ולא הפילוסופית שלו שייך לעולם הסקס , אין זה אומר שבדס"מ=סקס.
מי שיודע מה זה סשן בדס"מי אמיתי נטו ומי שיודע מה ההגדרה לסקס אזי יבין את ההבדל שקיים ביניהם.
ברגע שתהיה הבנה כי הערצת רגליים ,נעליים ,שליטה מנטלית,כאב פיסי,קשירות ,משחקי אילוף,ביזאר זה לא חדירת איבר המין הזכרי לאיבר המין הנשי או פי הטבעת שלה או אף ליקוק איבר המין הנשי או הזכרי אז תהיה הפרדה בין בדס"מ טהור ונקי לבין סקס טהור ונקי.
ברגע שתהיה ההבנה כי יש הבדל בין שני הדברים אזי גם תהיה הבנה כי יש הבדל בין זונה שמספקת שירותי מין בצורת סקס מלא או אוראלי/אנאלי לבין מלכה מקצועית בתשלום שמספקת גם כן שרות מיני אך בצורת סשן בדס"מי אמיתי טהור ונקי כאמור.
אם מסתכלים על התוצאה בשני המקרים והיא הפורקן והגמירה של "הלקוח" אזי זה בעצם אותו דבר אבל אם מסתכלים על כל התהליך שמביא את "הלקוח" לפורקנו אזי מבינים כי יש הבדל.
הכל תלוי מאיזה כיוון מסתכלים על פני הדברים.

מאחר וישנו גירוי מיני מאקטים בדסמ"יים שונים זה הדבר היחידי שמסווג את עולם הבדס"מ תחת עולם הסקס ומקשר אותו לשם, אין זה אומר שסקס =בדס"מ.
כמובן שרבים מעולם השליטה גם מערבים סקס בסשנים כנ"ל גם מספר מלכות בתשלום מסויימות כי הרי ישנם עבדים שמעדיפים את השילוב בין הסקס לבין הסשן, במקרה שמלכה משלבת סקס עם סשן סאדו אזי בהחלט ניתן לדעתי בכל אופן לומר מלכה בתשלום וזונה באותה נשימה או בעצם זונה עם שוט, למרות שאין בכך כוונה להעליב אלא לציין עובדה ובתחום המלכות בתשלום ישנם רבים מהעבדים שמחפשים את השילוב בין סקס טוב לבין סשן סאדו מקצועי טוב אך לא כל מלכה בתשלום מספקת שרות זה כי ישנן כאלו שכן עושות הפרדה וכן מבינות את ההבדלים.
ברגע שמלכה מקצועית בתשלום אמיתית ומבינת עניין יודעת לעשות את ההפרדה בין סשן סאדו לבין כל סוג של מגע מיני כלשהו אזי המושג זונה לא הולם אותה ויכול גם מאד להעליב אותה.
מי שמבין גם את ההבדל בין זונה למלכה אמיתית בתשלום ומחפש סשן סאדו מקצועי אזי למי הוא יילך ? הרי אם שתיהן אותו דבר וסאדו זה סקס אז בעצם זה לא משנה הרי למי יילך icon_rolleyes.gif
מבחינתי בכל אופן זה ממש לא אותו הדבר.

רק בנושא של החדרת סטרפאון לפי הטבעת של הגבר מבחינה חוקית בכל אופן הדבר מוגדר כסקס או בעצם אקט חדירה ולא משנה באם חדירה לגבר או לאישה.

לבוא ולצעוק כי כולן זונות בא מתוך בורות ,חוסר הבנה של הדברים לעומקם, הסתמכות על שמועות ודעות אחרים ונטייה להכליל ומי שנוהג להכליל אזי שלא יבכה כי מחר יכלילו אותו תחת איזו קטגוריה או קבוצה מסויימת בעלת ציביון שלילי.

הוניליים רואים בבדס"מ סקס , בשבילם מלכה בתשלום היא זונה , אין הם מבינים את ההבדל כי אינם מכירים מקרוב את העולם ואולי גם אינם רוצים להכיר מקרוב , דעתם באה מתוך אותה בורות כאמור והופכת להיות מכלילה.
ברגע שאנשים שמתיימרים להיות חלק מהקילת חובבי עולם השליטה כניעה מצטרפים לדעתם של הוניליים וטוענים כי כל מלכה בתשלום מקצועית זו זונה אז בעצם יש כאן להודות כי בדס"מ זה סקס והרי אני בטוח כי ישנם מספר אנשים לפחות שחיים את הבדס"מ בנשמתם, הם ודאי יאמרו כי יש הבדל גדול בין סקס לבין בדס"מ על אף הזיקה המסויימת ביניהם.
הם אפילו ייעלבו אם ייאמר להם כי הינם עוסקים בסקס כי בדס"מ זה הרבה מעבר לסתם סקס למי שבאמת בעניינים.

הפורקן המיני בסוף התהליך כלומר בסוף הסשן ולא בצורת מגע מיני הן של השולט והן של הנשלט אין זה הופך את כל הסשן לסקס או את המלכה בתשלום לזונה, זו דעתי.

בגישה הזו אפשר הרי לומר שמועדון הדאנג'ן הוא מועדון סקס או בית זונות נכון ?
כי הרי יש שם הופעות סשנים ועוד על ידי מלכות בתשלום, אבל רבים מאיתנו לא מכיר בעובדה שהלך לבלות בבית זונות או מועדון סקס כי חלקנו הלא קטן הם אנשים שבאמת מביני עניין מבינים את ההבדל.
זה שישנם מלכות שגובות תשלום עבור הסשנים שלהן או ההופעות שלהן לא הופך אותן לזונות או למלכות לא אמיתיות ולראייה כמות החיזורים והפניות שהינן מקבלות מעבדים גם מעבדים שנגד מלכות בתשלום או וגם נגד תשלום על סשנים.
ברגע שמלכה בתשלום תודיע כי הינה מחפשת עבד לקשר זוגי אזי פתאום כל אותם מתחכמים בעלי הדעות הפילוסופיות כי שליטה היא דרך חיים ומלכה בתשלום היא זונה קמים ומציעים לה מועמדות icon_lol.gif
מרוב שזה מצחיק זה עצוב icon_cry.gif

קהילה קטנה כגון זו צריכה להיות סבלנית וסובלנית יותר כלפי אנשים מחוצה לה וגם כלפי עצמה ולקבל בזרועות פתוחות כל אחד הרואה את עצמו חלק ממנה גם אם מדובר במלכה בתשלום.
נוצרת התחושה כי ישנה קהילה חובבת שליטה אך מנדה את חובבי השליטה כניעה בתשלום הרואים בכך גם דרך להתפרנס.
מאחר ולא קיימת הסובלנות והסבלנות הבסיסית כלפי אנשים מבחוץ אזי לא מן הנמנע שלא קיימת ולא תהיה קיימת סבלנות וסובלנות בין אנשים החברים בתוך "הקהילה" ולראייה כמות המריבות וההשמצות ההדיות שקרו כאן , בושה וחרפה וגועל נפש אחד גדול.

בקיצור מיסטרס יסמין , מברך אותך שוב בברכת ברוכה הבאה ומקווה שלא תקחי ברצינות וללב כל שטות שנפלטת כאן או דבר שנכתב בגנותך פרט לביקורות בונות אמיתיות.
abcd
abcd • 30 במאי 2004
דניאל,

זה היה חתיכת מגילה מתישה...

ואני מסכימה איתך בכל מילה שם. icon_smile.gif

אגב, אני יכולה לחשוב על עוד מקצועות בהם ישנו מגע ושעל פגישה משלמים כסף: מסאז'יסט, אפילו אצל ספרים שממזמזים לנו את הראש שעה שלמה (כמו שעושה לי הספר שלי icon_smile.gif ), פיזיותרפיה, סקסולוגית- שאצלה המגע הוא נפשי ומזילים עליה רירים בעצם סיפור על "בעיות בחיי המין שלנו..."..

אני מכירה הרבה מלכות בתשלום, ואני אוהבת אותן מאד .וגם כאלה שעושות את זה מדי פעם חפיף בשביל עוד הכנסה צדדית,אבל חדירות אין שם, סקס אוראלי גם אין שם,

הדבר היחיד שקורה הוא שהגברים אכן משלמים כדי להזיל עליהן ריר, בדומה מאד למה שקורה במועדון, אז מה, גם במועדון זה זנות? אני מניחה שלא, כי שם אתם נהנים מאד לצפות בהן...נכון??