בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נעים מאוד!

ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 30 במאי 2004
ניקי666 niki • 30 במאי 2004
דניאל
הרשה לי לומר כי גם אם אתה צודק בחלק מהדברים שאמרת הרי הדרך שהם נאמרו מעצבנת...
לא ברור לי מדוע אתה מנסה שוב ושוב לתקוף את הוטקווין icon_exclaim.gif icon_question.gif
הרי הגישה שלה של קודם כל לתת כבוד לאדם ולא משנה אם הוא שולט או נשלט זוהי הבגרות והבשלות של הבי די אס אם ואם אתה נהנה אם אתה נהנה שמשפילים אותך כל הזמן זאת זכותך

לפני שאמשיך הרשה לי לפנות להוטקווין ולומר לה כל הכבוד על הדרך icon_exclaim.gif
ותאמין לי מהכרות שלי איתה זה לא עושה אותה פחות טובה או פחות מלכה....ההפך הוא הנכון icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

יכול להיות כי יסמין בחרה להציג את עצמה בצורה כזאת כדי למשוך לקוחות [אתה אמרת] או כי זאת דרכה תהיה הסיבה אשר תהיה אני מכבד אבל עדיין מותר להעיר ולחלוק ולא בדרך שאתה עושה

לגבי כלב ראוי זאת גישתו ואני חולק עליה ונכון גם אני התרשמתי כי נכווה ממלכה בתשלום אכן אם תעבור לאתרים אחרים תוכל לראות סיפור על מלכה בתשלום שהתנהגותה היתה כשל זונה
ולכן הקהילה הקטנה [כפי שאמרת] צריכה לשמור על עצמה ממלכות כאלה

ולסיום :ברוכה הבאה יסמין icon_lol.gif icon_lol.gif [על זה אנו לא חלוקים אולי קצת ...על הדרך..]
דני בוי
דני בוי • 30 במאי 2004
niki 666 כתב/ה:
דניאל
הרשה לי לומר כי גם אם אתה צודק בחלק מהדברים שאמרת הרי הדרך שהם נאמרו מעצבנת...
לא ברור לי מדוע אתה מנסה שוב ושוב לתקוף את הוטקווין icon_exclaim.gif icon_question.gif
הרי הגישה שלה של קודם כל לתת כבוד לאדם ולא משנה אם הוא שולט או נשלט זוהי הבגרות והבשלות של הבי די אס אם ואם אתה נהנה אם אתה נהנה שמשפילים אותך כל הזמן זאת זכותך

לפני שאמשיך הרשה לי לפנות להוטקווין ולומר לה כל הכבוד על הדרך icon_exclaim.gif
ותאמין לי מהכרות שלי איתה זה לא עושה אותה פחות טובה או פחות מלכה....ההפך הוא הנכון icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

יכול להיות כי יסמין בחרה להציג את עצמה בצורה כזאת כדי למשוך לקוחות [אתה אמרת] או כי זאת דרכה תהיה הסיבה אשר תהיה אני מכבד אבל עדיין מותר להעיר ולחלוק ולא בדרך שאתה עושה

לגבי כלב ראוי זאת גישתו ואני חולק עליה ונכון גם אני התרשמתי כי נכווה ממלכה בתשלום אכן אם תעבור לאתרים אחרים תוכל לראות סיפור על מלכה בתשלום שהתנהגותה היתה כשל זונה
ולכן הקהילה הקטנה [כפי שאמרת] צריכה לשמור על עצמה ממלכות כאלה

ולסיום :ברוכה הבאה יסמין icon_lol.gif icon_lol.gif [על זה אנו לא חלוקים אולי קצת ...על הדרך..]

ניקי,

הדרך שבה אני מגיב או אומר את דבריי זו זכותי נכון ? אז בלי לחנך בבקשה.
אם הדרך שבה בחרתי להגיב עיצבנה אותך אז תשתה מים כי לא לעצבן מישהו הייתה כוונתי אלא פשוט להעביר את דבריי בצורה הכי מובנת שאפשר.
גם הגישה שלי לידיעתך היא לתת קודם כל כבוד אדם לא משנה מה הגדרתו וגם איני אוהב להיות מושפל כל הזמן , אתה חוזר על אותה טעות שרבים חוזרים עליה כאן והיא לנתח ולשפוט אדם על סמך מה שהוא כותב, אז נעים להכיר.
במושג "תקודו קידה" או "הרכינו ראש" וכד' שמיסטרס יסמין השתמשה בו אין כאן התייחסות לאף אדם ספציפית ומן הסתם לא רואה בכך השפלה .

ועוד דבר לידיעתך , גם אני מכיר את הוטקווין , היא מלכה טובה ואין כאן שום התקפה עליה חלילה , איפה ראית התקפה ?
התנגדתי לדבריה ,חלקתי והעברתי ביקורת , מותר לי הרי לא ? למה נועד פורום אתה יודע ?
ואני גם מאמין ובטוח שהוטקווין מכבדת כל עבד וכל הכבוד לה על זה וברור שזה לא מה שהופך אותה למלכה לא טובה אלא הפוך.
גם המלכה יסמין מכבדת כל אדם וכל עבד בהיותו אדם קודם כל , סה"כ ההערה לגבי משפט הפתיחה שבחרה להציג את עצמה לא הייתה במקום לדעתי והבעתי את דעתי זה הכל.
כמובן שהטרנד והתופעה הכללית בפורום להתלבש על כל אחד שהוא חדש כאן היא ידועה ומן הסתם אנו עלולים עקב זה לאבד אנשים אמיתיים וטובים בעולם הזה , זה דבר שאמור לעצבן אותך ניקי ולא רק אותך.

לגבי מה שקרה עם אותה מלכה בתשלום בסיפור שעלה באתר אחר , הכל ידוע לי ומוכר כך שאין צורך להפנות אותי לשם.
אף אחד לא טען שאין מלכות בתשלום שהינן נצלניות או שקרניות , רמאיות ונוכלות וכן גם זונות , ראוי להזהיר מפניהן , אבל מלכה בתשלום שרק נכנסת בהודעתה הראשונה אזי ראוי גם לתת לה קצת קרדיט ולא לראות בה כבר נוכלת פוטנציאלית.

הוטקווין , מקווה שלא לקחת את הדברים קשה או נפגעת , זה לא משהו אישי חלילה, סה"כ עוד דיון מיני רבים , קבלי חיוך icon_biggrin.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 30 במאי 2004
לך הכל מותר....ואם אומרים לך כי תגובותך מקומממות אד אתה שולח אותי לשתות מים
מה נשאר icon_question.gif
ובכל אוסיף הבהרה לנושא שצורם לי כל פעם מחדש:

אם אני מחליט לחוות סשן כנשלט זה מתוך בחירה icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif וזה לא סותר את זכותי הלגיטימית לכבוד ואני לא אמור להודות על זה icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif ומי שחושב אחרת זה הכל רק לא בי די. אס. אם icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

וכמו שאמרת שום דבר לא אישי.....
Mistress yasmin
Mistress yasmin • 30 במאי 2004
קודם כל וו-א-ו..........!

אומרים שעדיף שיאייתו את שימך בטעויות כתיב מאשר לא יזכירו אותו בכלל...
ואני קיבלתי שני דפים,מהמם!
לא צפיתי את זה,אבל אם כבר אז נראה לי שאני מאמצת את תפקיד ה"מעצבנת".
זה יכול להיות קיק מטורף,אתם לא חושבים?! icon_wink.gif
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפני 19 שנים • 31 במאי 2004
דוכיפת ככה זה,
אתם עושים דברים רק על מנת לקבל עונש....

דניאל וניקי היקרים, נראה לי שזה זמן טוב
גם לשתות מים קרים (נורא חם היום...) וגם
לעבור הלאה...
beer.gif

.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 31 במאי 2004
ושוב סליחה על התערבותי.
משהו מאד מטריד אותי בשירשור הזה וזו זהות פותחת השירשור-דום.
כי נזכרתי בשירשור אחר שהיא פתחה והזהירה מפני סאב בלתי מזוהה המטיח הבטחות-מלון כסף ואפילו מספר ויזה,ולא מקיים,החצוף,לדבריה.
וגם ההודעה שלה כאן מתחילה עם אותו סיפור.
האם דום מאוכזבת מהמתנות,ויזה,כספומט שהיא לא מקבלת?
מאד מטריד מה המוטיבציה שלה בדיוק.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 31 במאי 2004
הנ"ל שייך בכלל לשירשור "תהיות לגבי עבד נקיון"איך מעבירים?
H.Q
אנייי?????????? icon_surprised.gif
רצרץ
רצרץ • 31 במאי 2004
שלום לכולם,

רציתי רק להעיר, ניקי, אתה עושה שימוש מוגזם באייקונים,
במיוחד בסימן הקריאה. אני לא רואה איך זה תורם משהו
להודעותיך. מה זה אמור להביע, סימן קריאה מחוזק?
האם אתה סבור שנעמוד פעורי פה, המומים מחשיבות דבריך?

ובאותו נושא, אני מברך את הוט קווין על האייקון החמוד
של הסמיילי שותה בירה, ושהראתה לנו שימוש נכון באייקונים מהו.

הנה, לדוגמא, אייקון שמסמל את יחסי עם הוטקווין: love2.gif
וזאת ניקי, דעתי על סימני הקריאה הבוהקים שלך: angry.gif

תודה,
בירדי