בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טווח הגילאים הבריא. מה זה יותר מדי?

האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022

טווח הגילאים הבריא. מה זה יותר מדי?

האקסלי​(נשלט) • 20 באוג׳ 2022
אז בעקבות הרהורים בעבר, כמו גם צפייה באיזו תוכנית או שתיים, אני מהרהר שוב בשאלה של מהו הפרש הגילאים הכי קיצוני שמתקבל. אני מדבר, במקרה שלי, על גבר מול אישה.
כשהייתי בן 19 או 20 לא הייתה לי בעיה לדבר עם מישהי שידעתי שהיא מבוגרת ממני ב-30 שנה, במערכת יחסים מוגבלת אינטרנט בלבד (היו דיבורים על יום אחד להיפגש, אולי. לא קרה.)
כשהייתי קצת מתחת לגיל 30 יצא לי לדבר עם מישהי צעירה ממני בערך כעשור. השיחות לא היו מיניות, והיה מדובר אך ורק בידידות, אבל השאלה של האם להיפגש והאם לנסות זוגיות עלתה. מהר מאוד ירדתי מזה. ולא, השאלה לא עלתה מהכיוון שלי. לא הייתי מעז אפילו להיות זה שמעלה את הרעיון, והיא עצמה התביישה וחששה כשהיא עצמה העלתה אותו.
כתבתי כאן בעבר על כמה יהיה מחריד עבורי אפילו לנסות איתה משהו, בגלל האחריות הכבדה שהרגשתי, ואיך שבזמנו לא שמתי לב שפער של עשור ערער אותי וגרם לי לחששות, למרות שפער גדול יותר מספר שנים לפני זה לא גרם לי לשום דאגה. אולי בגלל שבמקרה הראשון אדם אחר היה האדם המבוגר, ולא אני. ואולי בגלל שאני גבר ויש פחות חשש לכולנו מנשים לעומת גברים.
תחשבו על סיפור בחדשות או בסדרה טלוויזיונית שבו יש זוג שהוא המבוגר, מול זוג זהה שהיא המבוגרת.

בכל מקרה, בשורה התחתונה, מה הפער הלגיטימי הגדול ביותר לדעתכם כשזה נוגע להתכתבויות, למערכת יחסים, ו/או להקמת משפחה? האם זה משנה מה המין של כל אחד משני הפרטנרים? האם זה משנה מי מהשניים הוא המבוגר ומי הוא הצעיר? האם זה משנה אם מדובר במערכת שהיא ידידות לשמה, או יותר מכך?
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
לדעתי הכל לגיטימי, גם הבדל של 50 שנים(אבל מי אני שאגביל). אם טוב לשני אנשים ביחד(בזוגיות, בסקס וא אפילו בשיחה) למה שזה יהיה מוגבל. הגיל לא משנה, המין לא משנה וכלום לא משנה, כל עוד הם ביחד בגובה זה של זה ומבינים אחד את השני.
Kitty frank
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
Kitty frank • 20 באוג׳ 2022
אני מתייחסת לגיל כמו לסטטיסטיקה. מה הסיכוי שבגיל הזה אדם יהיה אחרי בוגר כך וכך בנושאים האלו והאלו.
אז אני מחפשת הבנת בגרות, ולא גיל. למרות שגיל הוא רמז בשאלת הבגרות.

(נגיד יצאתי לא מזמן עם מישהו שמבוגר ממני ב32 שנים ונפרדתי ממנו כי הוא התנהג כמו ילדה-סנטר-בסיסית-בת-16. זו לא ביקורת אובייקטיבית אבל החוויה הזו עזרה לי להבין את הטענה הנ''ל)
    התגובה האהובה בשרשור
טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
טרנסית עם זין זעיר • 20 באוג׳ 2022
יש עדה אחת שאני לא מגבילה את הגיל ומדובר בגברים מהעדה התימנית. אני אחת שמתחילים איתי המון, ברחוב כולם מתחילים איתי ואני מסננת את כולם. עברתי לפייסבוק לסנן באמצעות כינוי מאוד אכזרי לסינון שבו הצהרתי שרק גברים שיש להם ענק יורשו לפנות אלי, אחרת מי שפחות לא אהסס לפנות למשטרה. פנו אלי, ידעתי מראש שכולם מתאימים גם מבלי שאכנס לבדוק מה אפילו כתבו לי, הראשון היה תימני בן 68 וידעתי שהוא מושלם (בגלל מנגנון סינון אכזרי) לסקס.
לא יצא לי לדבר כי אני גרה אצל הורי, אז טכנית, לא הצלחתי, קבעתי איתו (זה היה לפני 5 חודשים) הזין שלו יותר גדול מכל שחקן פורנו שראיתי, הוא זיין לי את הפה, ואז גם הכרתי בחורה נשואה עם ילדים, סיפרתי לה עליו והוא שכב איתה 3 פעמים בערב אחד הם כל הזמן נפגשים ולא יוצא לי לבוא כשהם ביחד. אתמול יצא לי שקבענו לבוקר הזה, כשאימא שלי הלכה לבקר מישהו בבית אבות הוא הגיע אחרי שגמר לי בפה, הציע עוד פעם שאמצוץ לו ומצצתי לו. כמובן שלא הכנסתי את כל הזין לפה אלא רק רבע ממנו (כי הוא מאוד גדול). אז לתימנים אין הגבלת גיל. אפילו לנער בן 15 אין פוריות כל כך גדולה כמו של תימני בן 70.
זאת אומרת, השמועה שהם באמת טובים בסקס לנשים היא פשוט נכונה מניסיון שלי ומניסיונן של נשים שאני מכירה. הם נטו לסקס, לא צריכים להרשים עם אוטו גדול או עם עבריינות ופוזה. נשים נהנות יותר מתימנים בני 70 גם כשהם מגיעים בקורקינט, וגם כשאותן נשים הן נשואות ורווקות מכל גיל והן פתאום רואות מה זה סקס טוב באמת נטו וטהור של סקס טוב.
אני יכולה להמליץ לנשים כאן, אבל רוצה גם לקבל בשבילי חיבוק מהן בתמורה להמלצה על תימנים שאני מכירה
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
סקרנית ירוקה • 20 באוג׳ 2022
יצאתי עם מישהו שפי 3 ממני בגיל (פלוס כמה שנים..)
לא הייתי מתחתנת איתו אבל בשביל המערכת יחסים ההיא, זה היה נהדר.

אדם בוגר, אחראי ובעיקר מנוסה..

בפרט שבגילאים האלה הזין לא ממהר לזנק ומותיר מקום לשכל.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 20 באוג׳ 2022
אני חושבת שככל שאנחנו מתבגרים מה שאנחנו רוצים בסוף זה למצוא מכנה משותף ותקשורת טובה עם הפרטנרים שלנו.
אז סשן וסקס לבדם, טובים ככל שיהיו לא מספקים.

אז נכון שיש יוצאים מהכלל אבל ברוב המכריע של המקרים תוכל למצוא את אלו בסביבת בני גילך ולא כאשר ישנם פערים גדולים.
אתה בן 40 והיא בת 20...כמה זמן סיפורי הטיקטוק שלה יעניינו אותך אתה חושב?אתה מאמין שיעניין אותה לשמוע על כמה חשוב הפרוייקט שאתה עושה בעבודה? או גובה הריבית שלקחו לך בבנק על ההלוואה שלקחת ☺️

זו רק דוגמה קטנה לשלל נושאים אחרים נוספים שבהם לא תמצא חיבור או מכנה משותף.
האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
האקסלי​(נשלט) • 20 באוג׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
אני חושבת שככל שאנחנו מתבגרים מה שאנחנו רוצים בסוף זה למצוא מכנה משותף ותקשורת טובה עם הפרטנרים שלנו.

אז נכון שיש יוצאים מהכלל אבל ברוב המכריע של המקרים תוכל למצוא את אלו בסביבת בני גילך ולא כאשר ישנם פערים גדולים.
אתה בן 40 והיא בת 20...כמה זמן סיפורי הטיקטוק שלה יעניינו אותך אתה חושב?אתה מאמין שיעניין אותה לשמוע על כמה חשוב הפרוייקט שאתה עושה בעבודה? או גובה הריבית שלקחו לך בבנק על ההלוואה שלקחת ☺️

אני באופן אישי חושב שעשרים שנה זה די הרבה אבל יותר בגלל דברים אחרים כמו הקבלה של המשפחה או העניין של הקמת משפחה.
דווקא העניינים שאת הזכרת פחות גרועים. בתור מישהו שהוא לא בדור הטיקטוק, יהיה מעניין לשמוע פרספקטיבה של מישהו שכן.
נגיד, ברט איסטון אליס יצא עם מישהו בשלושים שנה צעיר ממנו (הם היו בגילאי 60 ו-30 כמדומני), וממנו הוא למד על כל העניין של נאראטיבים של משחקי מחשב.
בתור סופר, זה נראה לו מרתק.
בסוף הבעיה היחידה במערכת היחסים שלהם הייתה השיח הפוליטי וחוסר הטולרנטיות של אחד מהם כלפי השני.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 20 באוג׳ 2022
האקסלי כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:

אני באופן אישי חושב שעשרים שנה זה די הרבה אבל יותר בגלל דברים אחרים כמו הקבלה של המשפחה או העניין של הקמת משפחה.
דווקא העניינים שאת הזכרת פחות גרועים. בתור מישהו שהוא לא בדור הטיקטוק, יהיה מעניין לשמוע פרספקטיבה של מישהו שכן.
נגיד, ברט איסטון אליס יצא עם מישהו בשלושים שנה צעיר ממנו (הם היו בגילאי 60 ו-30 כמדומני), וממנו הוא למד על כל העניין של נאראטיבים של משחקי מחשב.
בתור סופר, זה נראה לו מרתק.
בסוף הבעיה היחידה במערכת היחסים שלהם הייתה השיח הפוליטי וחוסר הטולרנטיות של אחד מהם כלפי השני.

זה לא מדעים מדוייקים.
בשבילי פער של 10-15 שנה זה כבר יותר מדי.
gilsherr
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
gilsherr • 20 באוג׳ 2022
אשה יכולה להיות עד שנה יותר מבוגרת מהגבר(לא אצלי!) גבר מעל אשה 30-35 שנה בשקט( מול העכשווית שלי עכשיו יש 29 שנה והיא לפעמים קצת כבדה בישבילי), בכלל, הבחורות של היום כבר די "זקנות" בתפישות שלהן כבר מגיל צעיר.
למי שתוהה העכשווית שלי לא מכאן.
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
Impaler​(שולט) • 21 באוג׳ 2022
גבר ששומר על הבריאות שלו, ועל הראש הפתוח ימשיך להיות אטרקטיבי גם עבור נשים צעירות ממנו בהרבה.
זה הכל עניין של כימיה בין בני הזוג ותחומי עניין משותפים.
יש בנות 30+ שיהיו בראש של לעשן ולהשתכר בפאבים, ויש בנות 20+ שיהיו בקטע של יוגה, מדיטציות וטיולים בטבע.
כל אחד ואחת יתחברו יותר לאלו שיש בינהם יותר במשותף מבחינת סגנון החיים.