בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתכננת להגיע פעם ראשונה לדאנג'ן, טיפים?

אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022

מתכננת להגיע פעם ראשונה לדאנג'ן, טיפים?

היי, אני באה מרקע דתי, עד לא מזמן לא הרשיתי לעצמי להשתחרר מספיק כדי ללכת לדאנג'ן למרות שזה חלום שלי מגיל 17 בערך. חברה טובה שלא מעולם הבדסמ שכנעה אותי לשחרר קצת ואנחנו רוצות ללכת בשבוע הבא, אבל אין לי מושג איך להתכונן לזה נפשית/רגשית, מה עושים ולמה לצפות. טיפים?
    התגובה האהובה בשרשור
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
סקרנית ירוקה • 20 באוג׳ 2022
אני גם כן רציתי ללכת לדאנגן (לא יצא בסופו של דבר) אך אני יכולה לומר לך ממה שבדקתי זה שכל מי ששאלתי, המליץ ללכת לטאבו על פני הדאנגן הן מבחינת האווירה והן מבחינת סגנון האנשים.

בכל מקרה, תהני ♥️
אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
אני גם כן רציתי ללכת לדאנגן (לא יצא בסופו של דבר) אך אני יכולה לומר לך ממה שבדקתי זה שכל מי ששאלתי, המליץ ללכת לטאבו על פני הדאנגן הן מבחינת האווירה והן מבחינת סגנון האנשים.

בכל מקרה, תהני ♥️

אווו טוב לדעת! תודה!
הלן הדובה
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
הלן הדובה • 21 באוג׳ 2022
הטיפ שלי? לא ללכת לדאנג'ן. נקודה.
לצערי המקום כבר איננו מה שהיה.
אכן הטאבו מועדון טוב יותר (לדעתי)

אבל, חלומות וזה... נניח שבכל זאת החלטתם ללכת על זה - לכי עם אנשים שאת מכירה(עדיף כאלה שכבר היו שם). זה א-ב.
יהיו שם סשנים גם של הצוות וגם של אנשים. לא להיבהל.
***לא*** להחנות בחניות נכים (טעות שעשיתי ולא שמתי לב ועלתה לי ב700+ שקל וגרירה של הרכב) למרות שזה נראה כמו כחול לבן.
שימו לב לשילוט (כי אני לא שמתי לב)
וזהו. תתלבשו בהתאם - לבוש שחור מומלץ אבל למיטב זכרוני אינו חובה לבנות. לגברים - שחור ומסודר. חובה! (ברוב המועדונים פשוט לא יכניסו אתכם)
תנסו לכוון לליין "סדום" של המוזה שהוא אקסקלוסיבי יותר (הרשמה בלוח בילויים אם אני לא טועה) והסיכוי למצוא שם וניליים נמוך בהרבה.

אני מקווה שתהנו אבל ממליצה לבדוק עוד מועדונים.
אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
הלן הדובה כתב/ה:
הטיפ שלי? לא ללכת לדאנג'ן. נקודה.
לצערי המקום כבר איננו מה שהיה.
אכן הטאבו מועדון טוב יותר (לדעתי)

אבל, חלומות וזה... נניח שבכל זאת החלטתם ללכת על זה - לכי עם אנשים שאת מכירה(עדיף כאלה שכבר היו שם). זה א-ב.
יהיו שם סשנים גם של הצוות וגם של אנשים. לא להיבהל.
***לא*** להחנות בחניות נכים (טעות שעשיתי ולא שמתי לב ועלתה לי ב700+ שקל וגרירה של הרכב) למרות שזה נראה כמו כחול לבן.
שימו לב לשילוט (כי אני לא שמתי לב)
וזהו. תתלבשו בהתאם - לבוש שחור מומלץ אבל למיטב זכרוני אינו חובה לבנות. לגברים - שחור ומסודר. חובה! (ברוב המועדונים פשוט לא יכניסו אתכם)
תנסו לכוון לליין "סדום" של המוזה שהוא אקסקלוסיבי יותר (הרשמה בלוח בילויים אם אני לא טועה) והסיכוי למצוא שם וניליים נמוך בהרבה.

אני מקווה שתהנו אבל ממליצה לבדוק עוד מועדונים.

אז אם מועדונים אחרים, טאבו? וטיפים לשם?
לגבי אנשים שהיו, אין לי, באף אחד מהם. וגם אם וכאשר אלך זה עם חברה טובה (לא מעולם הקינק) שאני סומכת עליה, לא עם בן/בת זוג, זה לא אפשרי?
StreetCat
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
StreetCat • 21 באוג׳ 2022
אפשר ללכת עם חברה, במיוחד שאת סומכת עליה - זה חשוב ומעולה.

השאלה מה אתן מחפשות - לחוות ולהכיר מועדון בדסמ או רק להרגיש את האווירה.
אלקטרז למשל הוא יותר בדסמי פחות מועדון - יותר סשנים פרטיים של א.נשים ופחות ריקודים והופעות. ויש פחות א.נשים
בניגוד לשאר הימים בטאבו שהם יותר מועדון משולב בדסמ.
(אלקטרז זה שם של ערב בטאבו פעם בחודש)

בדאנג'ן יש את הסגנון שלהם, זו אווירה שונה וטיפה סגורה (בעיני) אבל אפשר לפנות לצוות והם יכירו לכן את המקום וכו'.

יש עוד ליינים שונים ופרטיים יותר בד"כ, שהמיקום שלהם לא קבוע והרישום אליהם שונה(צריך בד"כ להכיר מישהי שכבר הייתה שתמליץ עליכן)

שימו לב שאין טלפונים בתוך המועדונים (גם דאנג'ן גם הטאבו)
טיפים - תהנו, תכבדו גבולות ומרחב אישי, ותבואו בראש פתוח.
amiti​(נשלט)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022

Re: מתכננת להגיע פעם ראשונה לדאנג'ן, טיפים?

amiti​(נשלט) • 21 באוג׳ 2022
Or-Light Me Up כתב/ה:
היי, אני באה מרקע דתי, עד לא מזמן לא הרשיתי לעצמי להשתחרר מספיק כדי ללכת לדאנג'ן למרות שזה חלום שלי מגיל 17 בערך. חברה טובה שלא מעולם הבדסמ שכנעה אותי לשחרר קצת ואנחנו רוצות ללכת בשבוע הבא, אבל אין לי מושג איך להתכונן לזה נפשית/רגשית, מה עושים ולמה לצפות. טיפים?

מה המטרה שלכן ביציאה למועדון זה או אחר, או ליין מסוים?

יש היום באמת הרבה מבחר וכל אחד.ת מתחבר למשהו אחר וזה בסדר גמור.

באיזה יום? חמישי, שישי או שבת( פחות מיינסטרים(.

לגבי לבוש לנשים, מומלץ לבוש סקסי אבל לא חיעבת, למרות שנראה לי שתרגישו יותר במקום הנכון.
בכניסה של רוב המועדונים יש הדרה מגדרית, כך שלא תיהיה לכן בעיה( צפו לגברים בודדים שירצו להיכנס איתכם תמורת כניסה ללא עלטת.

אבל מה המטרה?
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 21 באוג׳ 2022
תמיד אמרו לי שהפעם הראשונה זה שוק טוטאלי, והכינו אותי לא להבהל ולהבין שיכול להיות שיהיה לי אפילו קצת טראומתי. כי רואים שם הכל.

בפועל, ברגע שנכנסתי לטאבו, הרגשתי שנכנסתי הביתה. לא היה לי שום שוק, שום גועל או בהלה או חרדה, ובטח שלא תחושה טראומתית.

תכיני את עצמך לזה שאת הולכת לראות שם הכל - אנשים מזדיינים בכל פינה, מסשנים בכל פינה בכל סוגי הפטיש שקיימים...
משהו שאולי לא הייתי מוכנה אליו אבל קרה בטאבו - היה סשן בחדר מדיקל, שזה חדר עם קיר זכוכית שקוף וכיסא ומיטת גניקולוג, שבו הדם פשוט זרם וניתז על הקירות ונמרח בכל החדר.
והכל מותר. אז תכיני את עצמך לזה. תכיני את עצמך גם לאופציה שמישהו אולי ינסה להטריד אותך, ואם זה קורה, ישר תפני לDMים (גברים עצומים דמויי מקרר ששומרים שם על כולם ביד רמה) ואל תתרגשי.

תהני❤️❤️
אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
StreetCat כתב/ה:
אפשר ללכת עם חברה, במיוחד שאת סומכת עליה - זה חשוב ומעולה.

השאלה מה אתן מחפשות - לחוות ולהכיר מועדון בדסמ או רק להרגיש את האווירה.
אלקטרז למשל הוא יותר בדסמי פחות מועדון - יותר סשנים פרטיים של א.נשים ופחות ריקודים והופעות. ויש פחות א.נשים
בניגוד לשאר הימים בטאבו שהם יותר מועדון משולב בדסמ.
(אלקטרז זה שם של ערב בטאבו פעם בחודש)

בדאנג'ן יש את הסגנון שלהם, זו אווירה שונה וטיפה סגורה (בעיני) אבל אפשר לפנות לצוות והם יכירו לכן את המקום וכו'.

יש עוד ליינים שונים ופרטיים יותר בד"כ, שהמיקום שלהם לא קבוע והרישום אליהם שונה(צריך בד"כ להכיר מישהי שכבר הייתה שתמליץ עליכן)

שימו לב שאין טלפונים בתוך המועדונים (גם דאנג'ן גם הטאבו)
טיפים - תהנו, תכבדו גבולות ומרחב אישי, ותבואו בראש פתוח.

גם האווירה, גם לשחרר במקום שאני יודעת שאני שייכת אליו וגם לראות חח. מעדיפה יום שכן יש בו גם וגם ולא רק סשנים. תודה רבה על הטיפים!
אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022

Re: מתכננת להגיע פעם ראשונה לדאנג'ן, טיפים?

amiti כתב/ה:
Or-Light Me Up כתב/ה:

מה המטרה שלכן ביציאה למועדון זה או אחר, או ליין מסוים?

יש היום באמת הרבה מבחר וכל אחד.ת מתחבר למשהו אחר וזה בסדר גמור.

באיזה יום? חמישי, שישי או שבת( פחות מיינסטרים(.

לגבי לבוש לנשים, מומלץ לבוש סקסי אבל לא חיעבת, למרות שנראה לי שתרגישו יותר במקום הנכון.
בכניסה של רוב המועדונים יש הדרה מגדרית, כך שלא תיהיה לכן בעיה( צפו לגברים בודדים שירצו להיכנס איתכם תמורת כניסה ללא עלטת.

אבל מה המטרה?

מגיעות ביום חמישי, לגבי היתר תודה על העצות.
המטרה העיקרית היא לחוות ולהרגיש את האווירה בתור מישהו שנמנעה מזה אבל רוצה את זה. אני רוצה להרגיש את המקום של השייכות הזה.