ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתכננת להגיע פעם ראשונה לדאנג'ן, טיפים?

אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
Shlulit כתב/ה:
תמיד אמרו לי שהפעם הראשונה זה שוק טוטאלי, והכינו אותי לא להבהל ולהבין שיכול להיות שיהיה לי אפילו קצת טראומתי. כי רואים שם הכל.

בפועל, ברגע שנכנסתי לטאבו, הרגשתי שנכנסתי הביתה. לא היה לי שום שוק, שום גועל או בהלה או חרדה, ובטח שלא תחושה טראומתית.

תכיני את עצמך לזה שאת הולכת לראות שם הכל - אנשים מזדיינים בכל פינה, מסשנים בכל פינה בכל סוגי הפטיש שקיימים...
משהו שאולי לא הייתי מוכנה אליו אבל קרה בטאבו - היה סשן בחדר מדיקל, שזה חדר עם קיר זכוכית שקוף וכיסא ומיטת גניקולוג, שבו הדם פשוט זרם וניתז על הקירות ונמרח בכל החדר.
והכל מותר. אז תכיני את עצמך לזה. תכיני את עצמך גם לאופציה שמישהו אולי ינסה להטריד אותך, ואם זה קורה, ישר תפני לDMים (גברים עצומים דמויי מקרר ששומרים שם על כולם ביד רמה) ואל תתרגשי.

תהני❤️❤️

אווו! תודה רבה על ההכנה, הרגעת אותי!
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 באוג׳ 2022
אני לא הולך לדנג'ן.

אני יכול להמליץ על מסיבות של Sin Ethics ושל Corvo שבהן הייתי ושמעתי דברים טובים על טאבו/אלקטרז.

ביקור מוצלח ומהנה!
amiti​(נשלט)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022

Re: מתכננת להגיע פעם ראשונה לדאנג'ן, טיפים?

amiti​(נשלט) • 21 באוג׳ 2022
Or-Light Me Up כתב/ה:
amiti כתב/ה:
Or-Light Me Up כתב/ה:
היי, אני באה מרקע דתי, עד לא מזמן לא הרשיתי לעצמי להשתחרר מספיק כדי ללכת לדאנג'ן למרות שזה חלום שלי מגיל 17 בערך. חברה טובה שלא מעולם הבדסמ שכנעה אותי לשחרר קצת ואנחנו רוצות ללכת בשבוע הבא, אבל אין לי מושג איך להתכונן לזה נפשית/רגשית, מה עושים ולמה לצפות. טיפים?

מה המטרה שלכן ביציאה למועדון זה או אחר, או ליין מסוים?

יש היום באמת הרבה מבחר וכל אחד.ת מתחבר למשהו אחר וזה בסדר גמור.

באיזה יום? חמישי, שישי או שבת( פחות מיינסטרים(.

לגבי לבוש לנשים, מומלץ לבוש סקסי אבל לא חיעבת, למרות שנראה לי שתרגישו יותר במקום הנכון.
בכניסה של רוב המועדונים יש הדרה מגדרית, כך שלא תיהיה לכן בעיה( צפו לגברים בודדים שירצו להיכנס איתכם תמורת כניסה ללא עלטת.

אבל מה המטרה?

מגיעות ביום חמישי, לגבי היתר תודה על העצות.
המטרה העיקרית היא לחוות ולהרגיש את האווירה בתור מישהו שנמנעה מזה אבל רוצה את זה. אני רוצה להרגיש את המקום של השייכות הזה.

ראיתי שביום חמישי הקרוב יש שם יום הולדת לבעלים כנראה שיהיה יותר נוצץ מהרגיל עם הופעות על הבמה.

קראי את חוקי המקום, שמרי על המרחב האישי שלך,
ואם את מרגישה שלא מתאים לך מישהו. י ( כן, הרבה נשים מטרידות נשים), פשוט תגידי שלא מתאים לך, עוד הרבה לפני פנייה ל DM.

את יכולה לעשות פה פוסט לגבי חמישי הקרוב או בצ'ט.
בכל מקרה תמיד בהגעה עם חברים.ות רני מציע על תיאום ציפיות מראש, אם רוצים ללכת, או לצאת לנשום אוויר, או אולי להתפצל כי פגשת מישהי.ו ורוצים להיות לבד.

תהני 😘
אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 28 באוג׳ 2022
לגבי הטאבו, ובכלל, האיזון המגדרי זה אומר שמה? שאם אנחנו מגיעות שתי נשים לא יכניסו אותנו? ואם אני באה עם חברה אנחנו צריכות לרכוש כרטיס יחיד כל אחת כי כרטיס זוגי מחוייב להיות גבר ואישה?
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנה • 28 באוג׳ 2022
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 28 באוג׳ 2022
Or-Light Me Up כתב/ה:
לגבי הטאבו, ובכלל, האיזון המגדרי זה אומר שמה? שאם אנחנו מגיעות שתי נשים לא יכניסו אותנו? ואם אני באה עם חברה אנחנו צריכות לרכוש כרטיס יחיד כל אחת כי כרטיס זוגי מחוייב להיות גבר ואישה?

לשמחתנו או לצערנו, זוגות נשים מכניסים חופשי. זוגות גברים לא.
את יכולה ללכת עם חברה.
amiti​(נשלט)
לפני שנה • 28 באוג׳ 2022
amiti​(נשלט) • 28 באוג׳ 2022
Or-Light Me Up כתב/ה:

אין איזון מגדרי בשופ מועדון.
אולי בסדנאות מסוימות.

הדרה מגדרית קיימת ברוב הליינים /מסיבות