בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם מסיעים אותן?

קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022

למה אתם מסיעים אותן?

קטלב​(מתחלף) • 24 באוג׳ 2022
זה שאני נשלט בלאי, זה ידוע מקדמת דנ"א. ובכל זאת, בעוד אני מצליח להבין קינקים אחרים שאיני מתחבר אליהם, את זה אני פשוט לא מצליח להבין. ובכלל, שירותים למישהי שאינכם מכירים, ללא תמורה.
אני אוהב לעזור. עשיתי דברים מופרכים עבור חברים. לפעמים גם עבור אנשים שאיני מכיר. לעזור זה כיף. אבל כאן זה לא זה, נכון? זאת לא דינמיקה של עזרה, זאת דינמיקה של התבטלות. ושוב, התבטלות בפני מישהי שכלל אני מכיר, וכנראה לא תטרח אפילו לדרוש בשלומי מחר.
אז מה יוצא לכם מזה? למה אתם מסיעים אותן ומדיחים עבורן כלים?
Nice Sub for you
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
Nice Sub for you • 24 באוג׳ 2022
עוד לא יצא לי באמת לעשות דבר כזה, לא יצא לי לעשות הרבה דברים, אבל אני לחלוטין רואה מה מדליק בזה.
דווקא משום שזה ללא תמורה, שיש מזה מן הביטול העצמי, זה מה שמעורר את הצד הנשלט. להיות שירותי עבור מישהי שאתה רואה כנעלה, לא כי היא תיתן לך משהו בתמורה, אלא פשוט כי מגיע לה, זה מה שמציב אותה כשולטת. וכמובן יש גם מן התקווה שדרך המחוות השירותיות היא תזכה להכיר אותך, ואתה תזכה להכיר אותה, אבל המחוות הללו הן הדרך שבה אתה מוכיח את עצמך עבורה, בגלל שאין עליהן תמורה, בגלל שיכול להיות שאתה עושה את זה ולאחר מכן לא תראה אותה יותר בחיים אבל בכל זאת בחרת לעשות את זה.
התמורה היא בתוך הראש שלך, מימוש פנטזיה של נשלט ושולטת, לא חשוב שום דבר מיני, חשובה הדינמיקה.
I hope it makes sense
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
Reina N​(שולטת) • 24 באוג׳ 2022
מניחה שבשל הסיכוי הקלוש שיקבלו מעט יחס או אפילו רק הסיכוי לפגוש ולהרגיש את הנוכחות,
כך או כך מעולם לא הייתי מוכנה לעלות לרכב עם מי שאיני מכירה,
ובוודאי שלא להכניס אותו הביתה לרחוץ כלים ולנקות!
--Nir--
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
--Nir-- • 24 באוג׳ 2022
אם זו מישהי שמעניינת אותי מסיבה כזו או אחרת (בדרך כלל כי קראתי אותה) אז זו הזדמנות לבדוק מיהי בצורה נינוחה ולבדוק האם אני באמת נמשך אליה.

זה יותר אקט של בירור וסינון עבורי(ואולי גם עבורה) מאשר שירות.

ואם היא הרוויחה טרמפ על הדרך? תפאדלי. גם בדייט ונילי ראשון אני מציע לבחורה איסוף והחזרה אם היא מרגישה נוח עם זה.
סבלנות​(סדיסט)
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022

Re: למה אתם מסיעים אותן?

סבלנות​(סדיסט) • 24 באוג׳ 2022
קטלב כתב/ה:
זה שאני נשלט בלאי, זה ידוע מקדמת דנ"א. ובכל זאת, בעוד אני מצליח להבין קינקים אחרים שאיני מתחבר אליהם, את זה אני פשוט לא מצליח להבין. ובכלל, שירותים למישהי שאינכם מכירים, ללא תמורה.
אני אוהב לעזור. עשיתי דברים מופרכים עבור חברים. לפעמים גם עבור אנשים שאיני מכיר. לעזור זה כיף. אבל כאן זה לא זה, נכון? זאת לא דינמיקה של עזרה, זאת דינמיקה של התבטלות. ושוב, התבטלות בפני מישהי שכלל אני מכיר, וכנראה לא תטרח אפילו לדרוש בשלומי מחר.
אז מה יוצא לכם מזה? למה אתם מסיעים אותן ומדיחים עבורן כלים?

יש כאלה שזה אמצעי סינון עבורם ועבורן
אבל אני בהחלט בגישה שך שקודם להכיר ורק אז לתת שירות
לוחם צדק שכמותך!
(בלי ציניות)
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
Fashion kitty​(אחרת) • 24 באוג׳ 2022
זה מסוג הדברים שאני לא אבין לעולם ובעיניי זאת חוצפה לבקש/לדרוש את זה בכלל.
כנ"ל כל נשות ה"תקנו לי מנוי".
Hussy
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
Hussy • 24 באוג׳ 2022
Fashion kitty כתב/ה:
זה מסוג הדברים שאני לא אבין לעולם ובעיניי זאת חוצפה לבקש/לדרוש את זה בכלל.
כנ"ל כל נשות ה"תקנו לי מנוי".

בול.
אני חושבת שהשאלה בכותרת הייתה צריכה להיות ״למה אתן נצלניות?״.
בעוד משיכה קינקית אני מסוגלת להבין, ואני לגמרי יכולה להתחבר לתחושה בה אנו נשלטים תחת ״כישוף המאזוכיזם״ ומסוגלים לבצע דברים כמה שיותר נמוכים ומשפילים - איני מבינה את הנשים (ויש רבות) שתופסות גל על אלו, ומתנהגות כאילו מישהו חייב להן משהו.

כלומר, זה לא הפטיש עצמו, אלא הניצול שבא בעקבותיו.
בעיניי זה טרן אוף רציני מאז ומעולם.

(מצד שני, זה עניין של היצע וביקוש, אני מניחה).
--Nir--
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
--Nir-- • 24 באוג׳ 2022
בעיניי יש פה ערבוב בין עצם הקינק שבשירות ללא תמורה - שהוא סופר לגיטימי (ובכלל, זה לא שצריך אישור או חותמת כשרות פה לקינק כזה או אחר),
לבין שימוש מודע במצב ובעובדה שיש פה אנשים שנואשים לאינטרקציה כדי להשיג משהו תוך כדי ניצול מודע של התקווה שלהם לזה שיתפתח משהו, שזה כבר ניצול.

זה לא שונה מגבר שינצל רצון של מישהי לזוגיות כדי לצאת איתה לדייט ולהכניס אותה למיטה כשאין לו שום כוונה להיכנס לזוגיות, או מישהי שנהנית לאכול במקומות יקרים ומנצלת גברים שצמאים ליחס בשביל זה.

זה ממש לא אומר שלשלם על האשה בדייט ראשון זה ניצול, או שסקס בתחילת קשר הוא ניצול.
הכל תלוי בכוונה של שני הצדדים וכמה הם גלויים בקשר למטרות שלהם.

זה בדיוק המקרה עם שירותים כאלה ואחרים.

ושאלת עומק למתקדמים (על בסיס מישהי שהכרתי בעבר הרחוק)- אם אני מזהה שהבחורה רק מחפשת נהג בלי טיפת רצון להתקדם עם זה הלאה אבל מוכרת ש"הכל אפשרי" ואני נותן לה את זה, כי משהו מלוכלך אצלי בראש נהנה מהרוע הזה והנצלנות הזו בה - האם היא ניצלה אותי או אני אותה?
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
Fashion kitty​(אחרת) • 24 באוג׳ 2022
--Nir-- כתב/ה:
בעיניי יש פה ערבוב בין עצם הקינק שבשירות ללא תמורה - שהוא סופר לגיטימי (ובכלל, זה לא שצריך אישור או חותמת כשרות פה לקינק כזה או אחר),
לבין שימוש מודע במצב ובעובדה שיש פה אנשים שנואשים לאינטרקציה כדי להשיג משהו תוך כדי ניצול מודע של התקווה שלהם לזה שיתפתח משהו, שזה כבר ניצול.

זה לא שונה מגבר שינצל רצון של מישהי לזוגיות כדי לצאת איתה לדייט ולהכניס אותה למיטה כשאין לו שום כוונה להיכנס לזוגיות, או מישהי שנהנית לאכול במקומות יקרים ומנצלת גברים שצמאים ליחס בשביל זה.

זה ממש לא אומר שלשלם על האשה בדייט ראשון זה ניצול, או שסקס בתחילת קשר הוא ניצול.

ושאלת עומק למתקדמים (על בסיס מישהי שהכרתי בעבר הרחוק)- אם אני מזהה שהבחורה רק מחפשת נהג בלי טיפת רצון להתקדם עם זה הלאה אבל מוכרת ש"הכל אפשרי" ואני נותן לה את זה, כי משהו מלוכלך אצלי בראש נהנה מהרוע הזה והנצלנות הזו בה - האם היא ניצלה אותי או אני אותה?

אם היא יצרה מצג שווא שהכל אפשרי, בשעה שבפועל סתם לא התחשק לה להזמין גט ולשלם, אז הניצול הוא מהצד שלה.
אם היא ציינה מראש שזה נטו במטרה שיסיעו אותה ושאיו מה לפתח ציפיות ומישהו בחר ללכת על הדיל הזה, זה כמובן שלו ובכל זאת, אני לא מצליחה להשתחרר מהתחושה שזאת לא דרישה לגיטימית, כמו שיש לי אנטי מאוד חזק לנשים שנראה להן מובן מאליו שישלמו עליהן בדייט רק כי הן נשים וכמו שאני לא יכולה לסבול שולטים שמצפים לשרות מכל סוג שהוא לפני שהקשר הספיק להתפתח ולהתבסס.
--Nir--
לפני שנה • 24 באוג׳ 2022
--Nir-- • 24 באוג׳ 2022
Fashion kitty כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:

אם היא יצרה מצג שווא שהכל אפשרי, בשעה שבפועל סתם לא התחשק לה להזמין גט ולשלם, אז הניצול הוא מהצד שלה.
אם היא ציינה מראש שזה נטו במטרה שיסיעו אותה ושאיו מה לפתח ציפיות ומישהו בחר ללכת על הדיל הזה, זה כמובן שלו ובכל זאת, אני לא מצליחה להשתחרר מהתחושה שזאת לא דרישה לגיטימית, כמו שיש לי אנטי מאוד חזק לנשים שנראה להן מובן מאליו שישלמו עליהן בדייט רק כי הן נשים וכמו שאני לא יכולה לסבול שולטים שמצפים לשרות מכל סוג שהוא לפני שהקשר הספיק להתפתח ולהתבסס.

בתור אדם קשה גם לי עם ניצול ועם מובן מאליו. וגם פה עם הזמן אני מתרחק יותר ויותר מכל מה שמריח לי כמובן מאליו.

ועדיין, אם זה על השולחן ובמוסכם וללא מניפולציה אני לא רואה במה זה שונה ממסאז' ברגליים או הצלפות או כל דבר אחר. זה אולי רדוד וחסר חיבור אמיתי, אבל זה של המשתתפים ועניין שלהם.

וכמו שכתבתי, אני מבין את המשיכה הזו למקומות הרעים והמלוכלכים האלה, ולחיפוש הזה אחרי השפלה והחפצה אמיתיות ככל האפשר. חלק ממני מאד מבין את זה אפילו.
אני כיום כבר לא מחפש לממש את זה בצורה הזו, אבל לגמרי יכול להבין. וזה העניין עם סטיות וקינקים - לא תמיד הם הגיוניים, אבל אין שום סיבה להסתכל עליהם עקום, בטח לא באתר הזה.
(שוב, כשהכל בהסכמה ואין מניפולציה)