אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הדברים החשובים ביותר בסשן מחטים?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 6 בספט׳ 2022
One moment כתב/ה:
עצה אחת - לא ללמוד את זה מסתם אנשים במסיבות. מבחינתי ממש לא כולם עושים את זה בצורה בטיחותית ובסביבה בטיחותית.
ללמוד ממישהו שהוא גם אח או אחות וגם בדסמי.

אח או אחות בדסמים?
פרקטית, איך אני אמור למצוא?
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
MostlyHarmless כתב/ה:
קודם כל, כמו שכתבו לך לפני - תתחיל מלקרוא קצת חומר תיאורטי. איך ולמה חשוב לשמור על מרחב סטרילי, כמה עמוק ניתן להחדיר מחט, איפה (על הגוף) אפשר לשחק יותר בחופשיות ואיפה פחות. אלו הדברים שהכי חשוב לדעת.

דבר שני, וזו בעיקר המלצה אישית שלי, כי ככה גם אני התחלתי - תמצא מישהו שאתה סומך עליו מספיק כדי ללמוד ממני פרקטית, ואת הפעם הראשונה תעשה בנוכחותו כשהוא מסביר לך פרקטית מה, איך, כמה ולמה לעשות.

כל החברים שלי ונילים רצח. אין ממש מישהו שאני סומך עליו שאני מכיר אישית שמתעסק בדברים מהסוג הזה.

אם תרצה את הרשימה של מי שאני הייתי מוכן ללמוד מהם (כלומר סומך עליהם במאה אחוז) דבר איתי בפרטי ואתן לך את הניקים שלהם. אני משוכנע שלפחות אחד מהם יסכים ללמד אותך.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 7 בספט׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 בספט׳ 2022
זה נושא שלא ניתן ללמוד בהתכתבות.

לעומת זאת,קרא היטב הרבה ברשת על הנושא מהרבה מקורות.
נקודת התחלה טובה -
https://fetlife.com/users/428320/posts/8156399

וכן, מסיבה היא לא מקום ללמוד, יותר מדי רעש והסחות דעת.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני שנה • 7 בספט׳ 2022
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 7 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
MostlyHarmless כתב/ה:
קודם כל, כמו שכתבו לך לפני - תתחיל מלקרוא קצת חומר תיאורטי. איך ולמה חשוב לשמור על מרחב סטרילי, כמה עמוק ניתן להחדיר מחט, איפה (על הגוף) אפשר לשחק יותר בחופשיות ואיפה פחות. אלו הדברים שהכי חשוב לדעת.

דבר שני, וזו בעיקר המלצה אישית שלי, כי ככה גם אני התחלתי - תמצא מישהו שאתה סומך עליו מספיק כדי ללמוד ממני פרקטית, ואת הפעם הראשונה תעשה בנוכחותו כשהוא מסביר לך פרקטית מה, איך, כמה ולמה לעשות.

כל החברים שלי ונילים רצח. אין ממש מישהו שאני סומך עליו שאני מכיר אישית שמתעסק בדברים מהסוג הזה.

בתור אחת שעשתה עם הארמלס מחטים + ראתה אותו וחוותה איך הוא מדריך שולט אחר - אני ממליצה עליו בחום ובאהבה
nonee​(ג׳נדר פלואיד מתחלפת)
לפני שנה • 8 בספט׳ 2022

Re: מה הדברים החשובים ביותר בסשן מחטים?

WitchFuneral כתב/ה:
מבחינת בטיחות.

יש הרבה דברים שחשוב לדעת.
אבל הכי חשוב זה סטריליות, אתה מכניס לאנשים דברים חדים לתוך הגוף, גם אתה וגם היא יכולים להפגע מזה.
אין לי ניסיון בסוג כזה של בשנים אבל אני פירסרית אז אני מבינה דבר או שניים במחטים
לפני שנה • 8 בספט׳ 2022
אם אתה צריך או רוצה לשאול עוד דברים או שאתה רוצה להתייעץ אתה ממש מוזמן לשלוח הודעה
לפני שנה • 8 בספט׳ 2022

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 בספט׳ 2022
nonee כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מבחינת בטיחות.

אבל הכי חשוב זה סטריליות, אתה מכניס לאנשים דברים חדים לתוך הגוף, גם אתה וגם היא יכולים להפגע מזה.
אין לי ניסיון בסוג כזה של בשנים אבל אני פירסרית אז אני מבינה דבר או שניים במחטים

בנוסף לסטריליות או ליתר דיוק מניעת זיהומים חשוב מאד להבין היטב את האנטומיה של האזור שבו רוצים לנעוץ מחטים והאזורים שמסביבו.

כך למשל מגלים שבראש, מתחת לעור של הפנים יש הרבה מאד כלי דם ועצבים שפגיעה בחלק מהם עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך כמו שיתוק של חלק מהפנים.
לפני שנה • 8 בספט׳ 2022

Dan_Kap כתב/ה:
nonee כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מבחינת בטיחות.

בנוסף לסטריליות או ליתר דיוק מניעת זיהומים חשוב מאד להבין היטב את האנטומיה של האזור שבו רוצים לנעוץ מחטים והאזורים שמסביבו.

כך למשל מגלים שבראש, מתחת לעור של הפנים יש הרבה מאד כלי דם ועצבים שפגיעה בחלק מהם עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך כמו שיתוק של חלק מהפנים.

מסכימה איתך לגמרי אבל הקטע שלא משנה איפה היא ידקור אם המחט לא נקיה או כל דבר בהקשר זה יכול לגרום לבעיות. וכן כמובן שכל מקום שאתה סוגר בו אתה חייב לעשות את זה כשאתה יודע איפה ומתי.
לפני שנה • 8 בספט׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 בספט׳ 2022
בוודאי, נקודת התחלה אחת היא להבין היטב את הסיכונים וכיצד להקטין את האפשרות שהם יתממשו:
זיהומים, סיבוכים בתהליכי החלמה של דקירה/פצע )כמו קלואידים(, פגיעה במערכות פנימיות )גם מעבר לאזור שבו מתכננים(, התעלפויות, נפילות, מה לעשות כשאתה נדקר מהמחט ולא רק הנדקר, סיבוכים אפשריים של מצב רפואי קיים כמו אלרגיות, סכרת או מחלת לב.

הנקודה השנייה היא ללמוד טכניקה, וכאן צריכים התנסות מעשית פנים אל פנים.