ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הדברים החשובים ביותר בסשן מחטים?

nonee​(ג׳נדר פלואיד מתחלפת)
לפני שנה • 8 בספט׳ 2022
Dan_Kap כתב/ה:
בוודאי, נקודת התחלה אחת היא להבין היטב את הסיכונים וכיצד להקטין את האפשרות שהם יתממשו:
זיהומים, סיבוכים בתהליכי החלמה של דקירה/פצע )כמו קלואידים(, פגיעה במערכות פנימיות )גם מעבר לאזור שבו מתכננים(, התעלפויות, נפילות, מה לעשות כשאתה נדקר מהמחט ולא רק הנדקר, סיבוכים אפשריים של מצב רפואי קיים כמו אלרגיות, סכרת או מחלת לב.

הנקודה השנייה היא ללמוד טכניקה, וכאן צריכים התנסות מעשית פנים אל פנים.

מסכימה איתך מאוד, בהקשר של הניסיון פנים אל פנים אני אישים הייתי מבקשת ממישהו שמתעסק או עושה את זה גם כאקט בדסמי וגם לא כאקט כזה להסביר או להראותריך עושים
Cruvi
לפני שנה • 26 באוק׳ 2022
Cruvi • 26 באוק׳ 2022
באילו מסיבות/האנגים אפשר למצוא מקום מיועד לכך שאפשר לקבל סשן מחטים ממישהו זר? אני יכולה להביא מחטים משלי מסופרפארם? אני שואלת כי בפעם האחת שראיתי סשן כזה במסיבה המחטים היו יותר עבות ממה שמוכר לי מבדיקות דם. ועוד שאלה - מחטים סופר דקות כמו של דיקור, זה משהו שאפשר לקנות בבית מרקחת או פארם?
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני שנה • 26 באוק׳ 2022

מחטים במסיבות...

Cruvi כתב/ה:
באילו מסיבות/האנגים אפשר למצוא מקום מיועד לכך שאפשר לקבל סשן מחטים ממישהו זר? אני יכולה להביא מחטים משלי מסופרפארם? אני שואלת כי בפעם האחת שראיתי סשן כזה במסיבה המחטים היו יותר עבות ממה שמוכר לי מבדיקות דם. ועוד שאלה - מחטים סופר דקות כמו של דיקור, זה משהו שאפשר לקנות בבית מרקחת או פארם?

ראשית, אגיד שעדיף להימנע מסשן מחטים במסיבה (כלומר במועדון), הסיבה לכך היא גם מבחינה הגיינית (קשה מאד לחטא איזור ברמה טובה במועדון) וגם מבחינת העניין שלצערי במועדונים אנשים נוטים להתקרב מדי לסשנים וזה עשוי להפריע.
איפה כן אפשרי וכדאי לארגן מרחב לסשן מחטים? בעיקר במפגשי פליי פרטיים/קטנים (יש אחד כזה בקרוב באיזור הצפון, אם מישהו/י מעוניינ.ת בפרטים אתם יכולים לפנות אלי בפרטי), שכן שם אפשר לארגן מספיק מקום ומרחב בטוח ומחוטא.
לגבי המחטים שבהם משתמשים - המדד לדבר עליו בנוגע ל"עובי" המחט הוא Gauge, כאשר זה נע בין 30G (הכי דק שאני מכיר) ל- 7G (ככל הידוע לי, לא באמת בדקתי את המחטים העבות ביותר שניתן למצוא). ניתן למצוא, אם אינני טועה, במספר בתי מרקחת (אני לא חושב שבסופר פארם יש, תקנו אותי אם אני טועה), אבל יש גם חנויות ברשת שבהן ניתן למצוא מחטים בכל עובי שרוצים. אלו מחטים, אגב, מהסוג שבדרך כלל מחברים למזרקים, לכן יש להן קצה מפלסטיק שמתחבר למזרק.
להלן לינק לאתר שממנו אני מזמין בדרך כלל - https://www.klimplus.com/ לבחור בתפריט למעלה בקטגורית "מזרקים ומחטים" שנמצאת תחת "מוצרים". אבל יצא לי להזמין גם מאתרים אחרים, אז פשוט לחפש בגוגל את המילה מחטים ומשם זה יוביל אתכם למספר אתרים אפשריים.
נקודה לגבי סשן במסיבה / עם אדם זר - עדיף לא להכנס לסשן מחטים (או כל סשן! אם תשאלו אותי) עם אדם זר, עדיף להכיר קצת לפני ולוודא שאתם בראש דומה.

לבסוף, מי שמעוניינ.ת מוזמנים ליצור איתי קשר בפרטי ואחרי שנכיר ונראה ששנינו מעוניינים בכך נוכל לתאם סשן מחטים, אשמח גם להסביר יותר למי שרוצה ללמוד איך לבצע סשן כזה.
ste or​(שולט)
לפני שנה • 4 בנוב׳ 2022
ste or​(שולט) • 4 בנוב׳ 2022
אם אתה רוצה ללמוד לגבי מדיקל
אתה מוזמן לפנות אליי לפרטי
אני מוכן להעביר לך קורס ולהעביר את הידע שלי
יש בפרופיל שלי לא מעט תמונות של מדיקל