ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הסיפור עם נשלטות שנרתעות מבנות אחרות

Rollo
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
Rollo • 28 בספט׳ 2022
כי החיים זה לא סרט פורנו
כמהת-יער
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022

Re: מה הסיפור עם נשלטים שנרתעים מבנים אחרים?

כמהת-יער • 28 בספט׳ 2022
TheArenaMan כתב/ה:
אז אחרי שעברתי את כמות הנקודות במדגם ואפשר כבר לקרוא לסיטואציה הזו מובהקות סטטיסטית:

מה הסיפור עם נשלטות כנועות שמעריצות גברים אבל סולדות מכל מעורבות נשית? שלשייה או רביעייה עם עוד גברים כשהן לבד בשמחה. לערב מישהי אחרת, שום מצב. ככל שהנשלטת יותר נשלטת ויותר סוגדת לגבר ולזין ככה פחות היא פתוחה לעירוב של נשים אחרות. איך אתם מסבירים את זה?

מה הסיפור עם נשלטים כנועים שמעריצים נשים אבל סולדים מכל מעורבות גברית? שלישייה או רביעייה עם עוד נשים כשהם לבד בשמחה. לערב מישהו אחר, שום מצב. ככל שהנשלט יותר נשלט ויותר סוגד לאישה ולכוס, ככה פחות הוא פתוח לעירוב של גברים אחרים.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022

Re: הנחת העבודה שלך מוטעת :) אני מתעניין בסיבה

ארגמןן​(אחרת) • 28 בספט׳ 2022
TheArenaMan כתב/ה:
הסיבות הגיוניות- ואם נוצר הרושם שאני בהכרח דוחף לשם אז לא.

מה שמעניין הוא הקורלציה...

NormaJean כתב/ה:
אני מבינה מהשאלה שלך שזה עשוי להיות מידע מפתיע ומטלטל אז קח אוויר:
- לא כל הנשים נמשכות לנשים.
- לא כל הנשים מוכנות להיות בסיטואציה מינית לא רצויה בה אחרים (אחרות) יגעו בהן ולהיפך בשם ה"כניעות, הערצת גברים וסגידה לזין".

אין קורלציה כפרעליך
Blackbeard​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022

Re: מה הסיפור עם נשלטים שנרתעים מבנים אחרים?

Blackbeard​(שולט) • 28 בספט׳ 2022
Persephone-of-Hell כתב/ה:
TheArenaMan כתב/ה:
אז אחרי שעברתי את כמות הנקודות במדגם ואפשר כבר לקרוא לסיטואציה הזו מובהקות סטטיסטית:

מה הסיפור עם נשלטות כנועות שמעריצות גברים אבל סולדות מכל מעורבות נשית? שלשייה או רביעייה עם עוד גברים כשהן לבד בשמחה. לערב מישהי אחרת, שום מצב. ככל שהנשלטת יותר נשלטת ויותר סוגדת לגבר ולזין ככה פחות היא פתוחה לעירוב של נשים אחרות. איך אתם מסבירים את זה?

מה הסיפור עם נשלטים כנועים שמעריצים נשים אבל סולדים מכל מעורבות גברית? שלישייה או רביעייה עם עוד נשים כשהם לבד בשמחה. לערב מישהו אחר, שום מצב. ככל שהנשלט יותר נשלט ויותר סוגד לאישה ולכוס, ככה פחות הוא פתוח לעירוב של גברים אחרים.

#53 קלאסי
ScatNerd
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
ScatNerd • 28 בספט׳ 2022
אי אפשר להשוות גברים לנשים בקטע הזה. נשים הרבה יותר פתוחות להתנסויות עם נשים אחרות מאשר גברים. יש הרבה בחורות סטרייטיות שאין להן בעיה לנשק בחורה אחרת, אצל גברים סיפור אחר לגמרי. אז עד כמה שהשאלה של ה OP לא עושה לגמרי שכל, הגיוני לשאול את זה כמו הוא שאל ולא הפוך.
Butterfly Effect
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
Butterfly Effect • 28 בספט׳ 2022
מה הסיפור של אנשים שמעדיפים דבר אחד שלא קשור להעדפה של הדבר השני?
למה לא בדקת אם הן מעריצות גברים וסולדות משוקולד חרובים?
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
morningdew​(שולט) • 28 בספט׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
אי אפשר להשוות גברים לנשים בקטע הזה. נשים הרבה יותר פתוחות להתנסויות עם נשים אחרות מאשר גברים. יש הרבה בחורות סטרייטיות שאין להן בעיה לנשק בחורה אחרת, אצל גברים סיפור אחר לגמרי. אז עד כמה שהשאלה של ה OP לא עושה לגמרי שכל, הגיוני לשאול את זה כמו הוא שאל ולא הפוך.

זה בדיוק להיפך.
על פי המחקרים, לאורך השנים, למשל -
https://kinseyinstitute.org/research/publications/historical-report-diversity-of-sexual-orientation.php
הנטיה להתנסויות עם אותו המין כפולה בקרב גברים מאשר בקרב נשים.

והבעיה עם השאלה של הOP, היא ההנחה לאיזשהוא מיתאם בין נטיה בדס"מית לבין נטיה לדו-מיניות או פתיחות יותר גבוהה להתנסויות בהיבט הזה.
אבל במציאות זה כנראה עובד הפוך - מי שיש לו נטיה לדו-מיניות, סביר יותר שתמצא אותו מוכן לשקול בדס"מ (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18331257/ )

ולכן, TheArenaMan, לא כדאי לך להשקיע זמן בחיפוש נשלטות שירצו להתנסות עם נשים אחרות. חפש נשים דו ונסה לעניין אותן בבדס"מ (:
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
בכוח המוח{Aion} • 28 בספט׳ 2022
בוא נדבר על הדאטא שניה:
קודם כל אין לך מספיק דאטא-
מה הדאטא שלך? גבר אחד שחלק מהנשים בקשר בדסמי איתו לא רוצות לפתוח את הקשר לשלישיה עם אישה.
מהי קבוצת הביקורת שלך?
אני נוטה להאמין שהרוב המוחלט של נשים (וניליות ובדסמיות) לא מעוניינות לצרף עוד אישה לקשר זוגי שלהן, כך שקבוצת הביקורת שלך משמעותית.
זו ברירת המחדל, וכדי לחצות אותה הקשר צריך להתאפיין בכמה מאפיינים מאפשרים:
בטחון גבוה בקשר מצד אחד, כי מתקיים חשש שהצורך הגברי באישה נוספת הוא סימן לחוסר כלשהו בקשר עצמו.
או ההפך: קשר על בסיס פאן עם בי סקסואלית ומתנסה שמבקשת לה חוויות כאלה מטעם עצמה.

כך או כך, להתפלא על זה שאין בחנות הממתקים את המוצר המדוייק שבא לך עליו, זה מעט ילדותי. זו לא חנות ממתקים, מדובר בבני אדם שהרבה פעמים אלה הקשרים שהם רוצים לחיים, ממש כמו ונילים.
ScatNerd
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
ScatNerd • 28 בספט׳ 2022
morningdew כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

זה בדיוק להיפך.
https://kinseyinstitute.org/research/publications/historical-report-diversity-of-sexual-orientation.php

לא מאמין למחקרים האלו. תראה לי גברים סטרייטים שמוכנים להתנשק עם גבר אחר, העוד שלכל בחורה שלישית ברחוב לא תהיה בעיה להתנשק עם עוד בחורה. זה מהניסיון שלי בחיים האמיתיים ולא לפי איזה מחקר הזוי באינטרנט. זה דבר ידוע שלנשים יש יותר פתיחות עם נשים אחרות, מסיבות ברורות שאין צורך לציין.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 בספט׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
morningdew כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

זה בדיוק להיפך.

לא מאמין למחקרים האלו. תראה לי גברים סטרייטים שמוכנים להתנשק עם גבר אחר, העוד שלכל בחורה שלישית ברחוב לא תהיה בעיה להתנשק עם עוד בחורה. זה מהניסיון שלי בחיים האמיתיים ולא לפי איזה מחקר הזוי באינטרנט. זה דבר ידוע שלנשים יש יותר פתיחות עם נשים אחרות, מסיבות ברורות שאין צורך לציין.

אין לי מושג באילו סיבות ברורות מדובר. תוכל לציין אותן?