ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הסיפור עם נשלטות שנרתעות מבנות אחרות

Alpha73​(שולט)
לפני שנה • 1 באוק׳ 2022
Alpha73​(שולט) • 1 באוק׳ 2022
הטעות היא במחשבה שנשלטת צריכה לרצות כל מה שהשולט שלה רוצה…
כשולט, אתה צריך להיות קשוב ולראות את הנשלטת, הצרכים שלה והרצונות שלה - וכמו שנאמר פה כבר, יש כאלו שהרעיון לצרף מישהי יכול להדליק אותן ויש הרבה שלא.
מעבר לזה, רק טבעי שככל שקשר מתחזק, הנשלטת לא תרצה לחלוק את השולט שלה עם עוד נשים.
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 1 באוק׳ 2022
ivy​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2022
[
מעבר לזה, רק טבעי שככל שקשר מתחזק, הנשלטת לא תרצה לחלוק את השולט שלה עם עוד נשים.[/quote]

אני דווקא חושבת שזה הפוך... שככל שהקשר מתחזק, כך יש לה יותר ביטחון גם בו וגם באפשרות שלה להגשים ולממש דברים יחד איתו, להתנסות וכו׳. וספציפית בסוגיה זו, גם אם היא לא הכי בעניין, היא תרצה או לפחות יהיה לה איזשהו עניין בזה כי יותר חשוב לה לרצות אותו.
Alpha73​(שולט)
לפני שנה • 1 באוק׳ 2022
Alpha73​(שולט) • 1 באוק׳ 2022
Ivy poison כתב/ה:
[
מעבר לזה, רק טבעי שככל שקשר מתחזק, הנשלטת לא תרצה לחלוק את השולט שלה עם עוד נשים.

אני דווקא חושבת שזה הפוך... שככל שהקשר מתחזק, כך יש לה יותר ביטחון גם בו וגם באפשרות שלה להגשים ולממש דברים יחד איתו, להתנסות וכו׳. וספציפית בסוגיה זו, גם אם היא לא הכי בעניין, היא תרצה או לפחות יהיה לה איזשהו עניין בזה כי יותר חשוב לה לרצות אותו.[/quote]

וכמו שכתבתי.. זה כנראה מאד אישי (:
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 4 באוק׳ 2022
Bluecollar​(שולטת) • 4 באוק׳ 2022
הנה הסיפור:
היו היו נשלטות. הן היו מורכבות ולא רק דבר אחד. חלק מזה היו להן גבולות והן לא נמשכו לנשים.
הסוף
-X-
-X-
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
-X- • 5 באוק׳ 2022
מה הסיפור?
כנועה מבחירה​(אחרת){לא בעסק}
לפני שנה • 6 באוק׳ 2022
לא מסכימה איתך,
הכל מאוד תלוי במידת הבשלות ובאופן בו השולט מכין את הנשלטת שלו למפגש שכזה.
כלומר- כנשלטת מאוד מתחילה גם הבטחון שלי היה מעורער בהתאם וכל אינטרקציה שמשלבת צד שלישי הרתיעה אותי.
בהמשך, ככל שנפתחתי וככל שהשולט שלי החדיר בי בטחון ולאט לאט גרם לי לצאת מאזור הנוחות שלי הרבה השתנה בי.
כבר ברור לי שצירוף של אישה הוא ממש מהנה, אני כבר לא חסרת בטחון במפגשים מהסוג הזה וזה תמיד נעשה עם המון כבוד ואמון.
בשורה התחתונה- באמת שהכל תלוי במידת הבשלות של הנשלטת ובשולט שלצידה שיודע להוביל אותה בדיוק למקומות שבהם הוא רוצה אותה.
Lord Lev​(שולט){לב פועם}
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
Lord Lev​(שולט){לב פועם} • 28 בפבר׳ 2023
קוברהה לבנהה כתב/ה:
מלבד מה שנכתב פה יש את עניין הקנאה.
ככל שנשלטת יותר מעריצה ומתמסרת , ככל שהיא יותר "מושקעת" בקשר , כך היא יותר חוששת על מקומה.
לא חסרו פה סיפורים של צירוף צעצועית חד פעמית שהפכה לצעצועית קבועה ולבסוף החליפה את הנשלטת שנשארה זנוחה בצד.

פחות מכיר מקרים כאלו, כמה זה נפוץ בכלל?
Follow me down​(אחרת){בזוגיות}
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
נטייה מינית, מונוגמיה, חוסר ביטחון בגוף שלי, היותי זונת צומי, יש הרבה סיבות.

(מסתבר שהגבתי פעם ואני סנילית. יפה.)
Dark Muse
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
Dark Muse • 28 בפבר׳ 2023
 ענית לעצמך ..

"ככל שהנשלטת יותר נשלטת ויותר סוגדת לגבר ולזין ככה פחות היא פתוחה לעירוב של נשים אחרות"

זו העדפה כמו כל העדפה מינית אחרת .
זה שאתרי פורנו מפוצצים בלסביות או בשילובים של נשים וגבר אחד זה לא אומר שזה בהכרח נכון במציאות.
כמו שיש גברים שלא אוהבים זין יש נשים שלא אוהבות כוס.

ועכשיו אענה מצד אחר.

יש נשלטות שלא רוצות לסגוד לגבר בכזו עוצמה ולדעת שהן ברות החלפה.
מעבר לפן המיני שהן כנראה סטרייטיות מוחלטות.. כי הסגידה לזין זה חלק מזה.. יש פה צד מנטאלי .
לרצות את השולט בחוויה כזו או אחרת זו לא בעיה
לסבול את הכאב כשהוא מזיין מישהי אחרת זו הבעיה.
לא כולן מסוגלות לזה מנטאלית.

זה פחות קשור לפתיחות ויותר קשור להתמודדות אישית עם הסיטואציה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 28, 2023 10:51 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Lord Lev​(שולט){לב פועם}
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
Lord Lev​(שולט){לב פועם} • 28 בפבר׳ 2023
Follow me down כתב/ה:
נטייה מינית, מונוגמיה, חוסר ביטחון בגוף שלי, היותי זונת צומי, יש הרבה סיבות.

(מסתבר שהגבתי פעם ואני סנילית. יפה.)

והיום את מסוגלת?