בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022

יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

WitchFuneral​(שולט) • 11 באוק׳ 2022
אני היחיד ששם לב לזה?
באה בחורה ונילית, קוראת ספר בסגנון של 50 גוונים של אפור או את הספר עצמו, ספר שמדבר בערך על פנטזיות מיניות שיש ל-99.999999999999999999999999999999% מהנשים וזהו, "אני בדסמית". ואז מגיע לפה גל של ליצנים בחליפות (דהיינו "שולטים") שכותבים בבלוג שלהם כאילו הם מינימום סופר רוסי או יפני (בצורה מאוד מביכה יש לציין), כל הדברים בסגנון של:
אני זה שמרים,
אני זה שמלטף,
גם כשאת חלשה - תדעי שאצלי את בטוחה.

או אצל הנשים:
תזיין לי את החור ללא רחמים,
החור הוא שלך ורק שלך,
החור שייך לך.

אגב, מלא פעמים זה גם מלווה בגיף בסיסי ומעפן, לעיתים בשחור לבן (בחיי שאני אפילו לא יודע למה).

וכאילו, נשים את זה שזה מסרטן, מביך, קונפורמיסטי ונורמי ברמות קשות בצד, מה בדס"מ בזה? זה אפילו לא בדס"מ רך. רוב הפנטזיות פה נעות בין ונילי לקינקי כשפותחים בלוגים של נשלטות / שולטים. לא אכפת לי להיות באתר עם 90% נשלטים ושולטות ו-10% שולטים ונשלטות, בטח כשאני לא מחפש להכיר אף אחת כרגע אבל גם בלי קשר, אבל לפחות שהאתר יהיה קונסיסטנטי, שתדע שכשאתה נכנס לפה יש מאפיין משותף שאמור לעניין אותך, אתרים של ונילים יש לי בשפע. והדבר הכי מעצבן זה שהם יכולים בכל רגע נתון לקרוא לעצמם "קינקים" או "ונילים שאוהבים קצת רולפליי" וללכת הביתה, אבל הם חייבים להרוס את האתר הזה ולהמשיך לחשוב ש-"בדסמי" זה מגניב או משהו כזה, כאילו שזה כדאי וכאילו שלהיות ונילי כמו הטיפשים האלה זה לא עדיף. על איזה צורך נפשי הטמטום הזה אפילו עונה? זהו, זה מה שיש לי להגיד על התופעה הזאת, מזמין עוד אנשים שסובלים מהחרא הזה להגיד לי אם הם בכלל שמו לב או שאני חי בעולם משלי.

בקיצור, כלום לא השתנה בקהילה במהלך ה-10 שנים האחרונות, סתם נכנס לפה גל של ונילים - קינקים.
Follow me down​(אחרת){בזוגיות}
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
הממ אני חושבת שיכול להיות שאתה צודק לגבי העניין שזה אפילו לא מתקרב לבדסמ. אבל, אני לא ממש מבינה למה זה מפריע לך?

כלומר, יש דברים שאני קוראת שגורמים לי לגלגל עיניים ולהמשיך הלאה.

ובאשר לווניליים/ קינקיים וכו' - אני חושבת שכל אחד יכול להיות כאן כל עוד הוא חש שזה משרת אצלו משהו. למשל, אני הרגשתי שזה נותן ביטוי לחלק גדול שלא ידעתי לבטא בעצמי עד אותה נקודה, אחר ירגיש דברים אחרים, אבל אני לא רואה בכך שום דבר פסול.
כמובן שזכותך לחשוב מה שאתה רוצה או לא לבוא עם אנשים כאלה באינטראקציה, אבל על פניו, מה הבעיה בזה? באמת שואלת מתוך סקרנות טהורה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
Follow me down כתב/ה:
הממ אני חושבת שיכול להיות שאתה צודק לגבי העניין שזה אפילו לא מתקרב לבדסמ. אבל, אני לא ממש מבינה למה זה מפריע לך?

כלומר, יש דברים שאני קוראת שגורמים לי לגלגל עיניים ולהמשיך הלאה.

ובאשר לווניליים/ קינקיים וכו' - אני חושבת שכל אחד יכול להיות כאן כל עוד הוא חש שזה משרת אצלו משהו. למשל, אני הרגשתי שזה נותן ביטוי לחלק גדול שלא ידעתי לבטא בעצמי עד אותה נקודה, אחר ירגיש דברים אחרים, אבל אני לא רואה בכך שום דבר פסול.
כמובן שזכותך לחשוב מה שאתה רוצה או לא לבוא עם אנשים כאלה באינטראקציה, אבל על פניו, מה הבעיה בזה? באמת שואלת מתוך סקרנות טהורה.

יש עוד מקומות שקשורים לסקס ופנטזיות מיניות. לכלוב אני מגיע כדי למצוא אנשים עם עניין משותף ברמה הבדסמית. ויודע מה? לא אכפת לי שיהיו פה, אבל שיסמנו ליד השם שלהם לכל הפחות "ונילי" או "קינקי" ושיפסיקו לרדוף אחרי התארים של "שולט" / "נשלטת", כאילו זה באמת אומר יותר מדי, כאילו להיות בדסמי זאת גאווה ולהיות ונילי זאת בושה, זה ממש הלך מחשבה של ילד קטן ולא מפותח. כל ההתעסקות הזאת במשהו שאתה לא מעוררת רחמים מבחינתי. לפני יום קראתי למישהי "ונילית" (מודה, קצת נהניתי לעקוץ אותה אבל לא חשבתי על זה יותר מדי, בטח שלא חשבתי על לפגוע בה) והיא עשתה לי סטוק, ליכלכה, השמיצה אפילו מחוץ לפרטי, קיללה, ירדה לפסים אישיים בקטע מטריד ומדאיג ביותר. וכששאלתי אותה מה היא עושה שהוא בדסמ"י היא פשוט התחילה לדבר על זה שאני לא שולט, ושאני ככה וככה וככה, בקיצור - היא בעצמה יודעת שהיא ונילית והיא מכחישה את זה, משמע - חשוב לה להתנגד לאמת כי התואר "נשלטת" חשוב לה, משום מה. אני לא יודע לגמרי מה הסיבות ללמה זה ככה, אני רק יודע שאני לא רוצה להיות במקום עם הרבה אנשים כאלה. מילא זה היה מצחיק (כמו שקורה לפעמים), אבל זה לא, זה סתם רעיל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוק' 11, 2022 11:15 am, סך-הכל נערך 3 פעמים
-X-
-X-
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
-X- • 11 באוק׳ 2022
1) טכנית, אם הם עוסקים באיזושהי רמה באחת הפרקטיקות בראשי תיבות של בדס"מ, הם בדס"מיים.
לגבי עומק ועוצמה, המבחר עצום. האתר פשוט לא מגדיר טוב מה כל אדם (בניגוד לפטלייף נגיד).
וזה מקשה על החיפושים.
בלי קשר לזה, יש קינקים שנפוצים יותר אצל גברים ויש כאלה שנפוצים יותר אצל נשים.
2) אכן יש פה הרבה נשלטים. אבל, יש מעט שולטות. את המספרים המדוייקים תוכל לגזור מלעשות חיפוש בחברים ולהכפיל את כמות עמודי החיפוש ב40 (שזה כמה שנכנס בכל דף חיפוש).
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
KתBO כתב/ה:
1) טכנית, אם הם עוסקים באיזושהי רמה באחת הפרקטיקות בראשי תיבות של בדס"מ, הם בדס"מיים.
לגבי עומק ועוצמה, המבחר עצום. האתר פשוט לא מגדיר טוב מה כל אדם (בניגוד לפטלייף נגיד).
וזה מקשה על החיפושים.
2) אכן יש פה הרבה נשלטים. אבל, יש מעט שולטות. את המספרים המדוייקים תוכל לגזור מלעשות חיפוש בחברים ולהכפיל את כמות עמודי החיפוש ב40 (שזה כמה שנכנס בכל דף חיפוש).

"לזיין חור ללא רחמים" = לזיין חור. אלה תיאורים וניליים לכל דבר ועניין.
סתם לזיין מישהי כשאתה קצת מושך לה בשיער או נושך אותה קצת זה משהו שהמון מאוד אנשים עושים / עשו מתישהו בחיים שלהם, אז חצי מהעולם הוא בדסמי עכשיו? לא, זה סתם קינקי. אם חצי מהעולם הוא בדסמ"י אין טעם באתר מהסוג הזה.

והשולטות פה לפחות הן שולטות. לא נכנס אפילו לאם הן שולטות טובות או לא, אבל הן באמת נמשכות למה שהן עושות ואוהבות את זה, הרבה פחות וונאביות.
-X-
-X-
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
-X- • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
KתBO כתב/ה:
וזה מקשה על החיפושים.

סתם לזיין מישהי כשאתה קצת מושך לה בשיער או נושך אותה קצת זה משהו שהמון מאוד אנשים עושים / עשו מתישהו בחיים שלהם, אז חצי מהעולם הוא בדסמי עכשיו? לא, זה סתם קינקי. אם חצי מהעולם הוא בדסמ"י אין טעם באתר מהסוג הזה.

והשולטות פה לפחות הן שולטות. לא נכנס אפילו לאם הן שולטות טובות או לא, אבל הן באמת נמשכות למה שהן עושות ואוהבות את זה, הרבה פחות וונאביות.

אם נושכים חזק, מושכים חזק בשיער ומזיינים במהירות האור או בכל דרך אחרת שתגרום לכאב (לדוגמה) אז כן, זה בדס"מ כי זה חלק מs&m.
או לדוגמא, אם עושים את אותם האקטים והנשלטת עושה הכל מפקודה \ צייתנות והיא עם רצועה וקולר זה גם בדס"מ (תחת d - discipline).
אבל אם אין שם אלמנטים של כאב או משמעת אז זה לא בדס"מ.
ולא, סטטיסטית לא חצי מהעולם בדס"מיים. לדעתי, מכל מה שקראתי 5-10 אחוז.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
KתBO כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
KתBO כתב/ה:
וזה מקשה על החיפושים.

אם נושכים חזק, מושכים חזק בשיער ומזיינים במהירות האור או בכל דרך אחרת שתגרום לכאב (לדוגמה) אז כן, זה בדס"מ כי זה חלק מs&m.
או לדוגמא, אם עושים את אותם האקטים והנשלטת עושה הכל מפקודה \ צייתנות והיא עם רצועה וקולר זה גם בדס"מ (תחת d - discipline).
אבל אם אין שם אלמנטים של כאב או משמעת אז זה לא בדס"מ.
ולא, סטטיסטית לא חצי מהעולם בדס"מיים. לדעתי, מכל מה שקראתי 5-10 אחוז.

עזוב, לא עקבת לגמרי אחרי האקטים המיניים שציינתי וגם זה לא באמת משנה ולא בא לי לדון על הנושא הזה ככה. לא הכרתי פסיכולוג אחד שחושב שיש אדם נורמטיבי שלא קיים בו סדיזם / מזוכיזם. כולנו סדיסטים. כולנו מזוכיסטים. כדי להיקרא "סדיסט" אתה צריך לעבור רף מסוים, וממה ששמתי לב - לרוב האנשים ברור בערך איפה הקו הזה עובר. כנל ל-"מזוכיסט".
כמהת-יער
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
כמהת-יער • 11 באוק׳ 2022
למה שלא תעשה עוד רדוקציה לתהליכים פנימיים-נפשיים של בני אדם סביבך?

אם את לא עושה אנאלית את לא בדס"מית? זה העניין?

באמת, חצופים כל הוונאביז האלו שרק לוקחים את צעדיהם הראשונים ולא ישר עוברים לכריתת גפיים תחת מטריית הבדס"מ. כמובן תחת המטרייה. כן, זו שלא מכילה אנשים ש"רק" אוהבים לתת סטירות, לחנוק, להצליף, להוליך עם קולר, לזיין אגרסיבית, לקשור, למנוע חירויות, לענות נפשית, לתת משמעת, לקבל משמעת, לחיות את חייהם באופן שמתאים להם.
כמובן, חס וחלילה יהיו בינינו כאלו שעושים בדס"מ אבל לא כותבים עליו בבלוגים ובפרופילים שלהם! הרי רק בשביל זה כולנו פה, לתאר לפרטי פרטים כל אירוע בדס"מי שהתרחש בחיים שלנו כדי שכולם ידעו כמה מאגניבים אנחנו.
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
Persephone-of-Hell כתב/ה:
למה שלא תעשה עוד רדוקציה לתהליכים פנימיים-נפשיים של בני אדם סביבך?

אם את לא עושה אנאלית את לא בדס"מית? זה העניין?

באמת, חצופים כל הוונאביז האלו שרק לוקחים את צעדיהם הראשונים ולא ישר עוברים לכריתת גפיים תחת מטריית הבדס"מ. כמובן תחת המטרייה. כן, זו שלא מכילה אנשים ש"רק" אוהבים לתת סטירות, לחנוק, להצליף, להוליך עם קולר, לזיין אגרסיבית, לקשור, למנוע חירויות, לענות נפשית, לתת משמעת, לקבל משמעת, לחיות את חייהם באופן שמתאים להם.
כמובן, חס וחלילה יהיו בינינו כאלו שעושים בדס"מ אבל לא כותבים עליו בבלוגים ובפרופילים שלהם! הרי רק בשביל זה כולנו פה, לתאר לפרטי פרטים כל אירוע בדס"מי שהתרחש בחיים שלנו כדי שכולם ידעו כמה מאגניבים אנחנו.

בואי נסיק דברים וניתן לידיים לזרום ולהגיב
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
רק אומר שאני מסוגל לשלוח לך מהבלוגים האחרונים בדף הבית מיליון דוגמות לוניל, אבל אני אכבד את אותם אנשים ולא אכניס אותם לדיון. כך או כך, "בדסמ" בסגנון של 50 גוונים של אפור זה פנטזיות שמדברות לרוב הנשים. אגב, זאת גם הסיבה ללמה הספר הזה ממש גאונות כלכלית, אבל בדסמי הוא לא. לא סתם הוא שבר כ"כ הרבה שיאים, הוא פשוט מדבר על הפנטזיה של רוב הנשים בעולם. אם את חושבת שלהתחרמן מ-50 גוונים של אפור או מכל ה-romances שנהיו נפוצים באינטרנט על ערפדים או אנשי זאב שלוקחים ומאלפים אותם (משום מה לנשים יש פנטזיות על דברים כאלה) = להיות בדסמי, אז אני לא מסכים בכלל. זה בכלל לא מגיע מהרצון להרגיש כאב והשפלה כדי ליהנות מינית (ההגדרה של מזוכיסט - a person who gets sexual pleasure from being hurt or controlled by another person), אלה סתם נשים שאוהבות קצת ***חספוס***, כמו שזה קיים אצל כל אישה נורמטיבית ברמה כזאת או אחרת.