לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבחורה תבוא ותשתין עלי ונצלם את זה

טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 20 באוק׳ 2022

הבחורה תבוא ותשתין עלי ונצלם את זה

טרנסית עם זין זעיר • 20 באוק׳ 2022
הבחורה שתגיע אלי בצהריים, זו בחורה שההיכרות שלה איתי היתה בדרך ייחודית ונדירה.
כתבתי בפוסט על עצמי כיעור של גבר שכל אישה לא תימשך אליו (גובה 140 ס"מ, זין בגודל חצי סנטימטר, אימפוטנציה, פיגור שכלי) ושכולם ברחוב מדברים אלי בלשון נקבה בגלל שהנתונים שלי והפרצוף הרך שלי מתוייגים על ידי גברים חרמנים ואז כאילא לא נעים לי אז אני מזדיין איתם כמו אישה.
ואז כתבתי שאני מאוד רוצה להכיר אישה שלא תראה בי ידיד.
האישה הראשונה שהפריע לה שדיברתי איתה על סקס, נחסמה כי חסמתי אותה אחרי שאמרה לי "השיחה איתך היא תמיד על סקס". היא לא מתאימה לי.
בחורה שניה פנתה אלי, אמרה לי שהיא פוליאמורית, יש לה בן זוג שהיא גרה איתו והוא יודע על הפניה שלה אלי. שמחתי על שיתוף הפעולה כי הבנתי שהיא בנויה לי שהרי היא הגדירה אותי "יחסים משניים לבן זוגי".
דיברנו הרבה על סקס בשיחות וידאו, למעשה 100 אחוז מהשיחה היתה על סקס, ועד כמה חזק ועז הרצון שלי להצטלם בוידאו כאשר המצלמה מתמקדת בקלוז אפ על הפרצוף שלי בזמן שזין של גבר חודר לכוס ואני מלקק לה את הדגדגן ורואים את היד שלה מוציאה את הזין שלו ומכוונת עם היד שלה את הזין שלו לתוך הפה שלי כדי שהוא ישפיך לי שפיך בתוך הפה שלי ואבלע, והמצלמה תדגיש את זה בקלוז אפ שממוקד בשלושת איברי המין (הזין של הגבר, הכוס של האישה, והפה שלי שהוא האיבר השלישי).
היא אהבה את הדיבורים שלי, ופשוט התאהבה בי, התחרמנה מאוד מהדיבורים שלי וכל פעם התקשרה לעשות איתי שיחת וידאו, והיא היתה מתעקשת לשעות רבות שאני מדבר איתה. יש לי סבלנות וחזרתי על הדברים שאמרתי לה עשרות פעמים, תיארתי לה אותם, גם אחרי שעתיים של שיחת וידאו שאין לי תשוקה מינית חזרתי על הדברים שהיא רוצה לשמוע.
בשבוע האחרון ממש התחמקתי ממנה כי לא נרדמתי בגללה עקב העיסוק בלגרות אותה מינית שזו הדרישה שלה.
נפגשנו פעם אחת בשבוע שעבר, והיום ניפגש שוב. לעשות סקס מלא לא עשינו בגלל שהיא מקפידה על בדיקות רפואיות וסיפרה לי הבוקר שהיא עדיין לא תוכל לעשות איתי סקס מלא בגלל שהיא לא קיבלה את התשובות לבדיקות. היא אוסרת על עצמה לעשות סקס על לקבלת תוצאות הבדיקות הרפואיות שלה.
אבל היא אמרה לי שהיא תגשים פנטזיה שלי שביקשתי והיא שהיא תצלם אותי כשאני משתינה עלי. אני מחכה לזה כבר בקוצר רוח